Hotele w pobliżu Rzymskie miasto Pollentia

Znajdź na mapie
Hotele w Rzymskie miasto Pollentia

Rzymskie miasto PollentiaOd  106zł

Polecane hotele w pobliżu Rzymskie miasto Pollentia

 • Can Simo Petit Hotel
  Od472złZa noc

  Can Simo Petit Hotelstars

  Alcudia, Majorka , Carrer de sant jaume 1 - Mapa
  W odległości 0.16 km od Rzymskie miasto Pollentia
  4,7/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 78 opinii podróżnychNa podstawie 78 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel wiejski znajduje się w Alcudia. Kwatera, usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 4. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od struktury. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 7 kilometrów od kwatery. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1850, który został w pełni odrestaurowany w roku 2003. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ten hotel wiejski nie oferuje całodobowej recepcji. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Podróżujący będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych przez ten hotel wiejski. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Alcudia Petit
  Od347złZa noc

  Alcudia Petitstars

  Alcudia, Majorka , Carrer d en serra 23 - Mapa
  W odległości 0.17 km od Rzymskie miasto Pollentia
  3,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 123 opinii podróżnychNa podstawie 123 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Alcudia. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Pomimo że ta nieruchomość została skonstruowana w roku 1800, została ona odrestaurowana w roku 2013. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Carlos V
  Od202złZa noc

  Apartamentos Carlos Vstars

  Alcudia, Majorka , Carrer de pollentia 2 - Mapa
  W odległości 0.33 km od Rzymskie miasto Pollentia
  5,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 94 opinii podróżnychNa podstawie 94 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament jest zlokalizowany w Alcudia. Usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 900 metrów od kwatery. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 55 metrów. Posiadłość położona jest w odległości 1. 1 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2009. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Apartamentos Carlos V nie obsługuje całodobowej recepcji. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci apartament oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie. Ten apartament został zaprojektowany ze świadomym wysiłkiem, w celu dostosowania się do najsurowszych norm ekologicznych oraz posiada certyfikat . Ten apartament jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Zafiro Tropic
  Od319złZa noc

  Zafiro Tropicstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer d anselm turmeda 1 - Mapa
  W odległości 1.03 km od Rzymskie miasto Pollentia
  4,4/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1288 opinii podróżnychNa podstawie 1288 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Puerto de Alcudia, jest optymalny dla rodzin. Hotel, usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od hotelu. Struktura położona jest w pieszej odległości 500 metrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2010. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Ten hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Zafiro Tropic. Niektóre z niniejszych usług Zafiro Tropic mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Globales Condes de Alcudia
  Od324złZa noc

  Globales Condes de Alcudiastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Avinguda de la platja 4 - Mapa
  W odległości 1.14 km od Rzymskie miasto Pollentia
  3,7/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1472 opinii podróżnychNa podstawie 1472 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel ma centralne położenie w miejscowości wypoczynkowej Alcudia. Goście po przejściu kilku kroków znajdą się na długiej, piaszczystej plaży. Ten zachwycający hotel znajduje się w niewielkiej odległości od przystanków transportu publicznego. Obiekt przyjmuje gości z ciepłą gościnnością i najwyższej jakości obsługą. Pokoje są urządzone współcześnie i ze smakiem - dla dodatkowego komfortu i wygody. Hotel zapewnia szeroki wybór nowoczesnych udogodnień i usług, odpowiadających potrzebom wszystkich podróżujących.

  Pokaż więcej
 • Alcudia Garden
  Od886złZa noc

  Alcudia Gardenstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Avinguda de la platja 1 - Mapa
  W odległości 1.23 km od Rzymskie miasto Pollentia
  3,8/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 889 opinii podróżnychNa podstawie 889 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Puerto de Alcudia. Hotel apartamentowy, usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel apartamentowy został całkowicie odnowiony w roku 2008. Alcudia Garden oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Alcudia Garden nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Alcudia Garden szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Alcudia Garden dla wygody gości. Odwiedzający mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Podróżujący będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych w Alcudia Garden. Niektóre z niniejszych usług Alcudia Garden mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Vanity Hotel Golf
  Od589złZa noc

  Vanity Hotel Golfstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carretera d arta 13 - Mapa
  W odległości 1.26 km od Rzymskie miasto Pollentia
  4,6/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 676 opinii podróżnychNa podstawie 676 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Puerto de Alcudia, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Położona w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 9 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed posiadłością. Kwatera położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie portu. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2019. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Vanity Hotel Golf. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Vanity Hotel Golf. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tej nieruchomości, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Zafiro Palace Alcudia
  Od495złZa noc

  Zafiro Palace Alcudiastars

  Alcudia, Majorka , C/ camí real al moll 2 - Mapa
  W odległości 1.27 km od Rzymskie miasto Pollentia
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1129 opinii podróżnychNa podstawie 1129 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, znajdujący się w Alcudia, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Nieruchomość została zbudowana w roku 2015. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Zafiro Palace Alcudia zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Podróżujący mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tej nieruchomości. Zafiro Palace Alcudia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Caprice Alcudia Port
  Od649złZa noc

  Caprice Alcudia PortstarsGreenProgram Icon

  Puerto de Alcudia, Majorka , Calle coral 4 1 - Mapa
  W odległości 1.27 km od Rzymskie miasto Pollentia
  4,1/5
  Oceny klientów11 Opinie

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Puerto de Alcudia. Położony w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 4. 5 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 30 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 80 metrów od posiadłości. Kwatera położona jest w pieszej odległości 250 metrów od portu. Caprice Alcudia Port przeszedł renowację w roku 2018. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Caprice Alcudia Port oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Ten hotel jest przyjazny dla środowiska. Goście przebywający w Caprice Alcudia Port mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Caprice Alcudia Port, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Caprice Alcudia Port. Caprice Alcudia Port może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Eix Alcudia Hotel
  Od205złZa noc

  Eix Alcudia Hotelstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , C teodoro canet 43 - Mapa
  W odległości 1.33 km od Rzymskie miasto Pollentia
  3,8/5
  Oceny klientów34 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1702 opinii podróżnychNa podstawie 1702 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Puerto de Alcudia. Hotel, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 450 metrów od struktury. Eix Alcudia Hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Eix Alcudia Hotel. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   19  Hotele w Rzymskie miasto Pollentia
Strona  1  z  2
 

Hotele w pobliżu  Rzymskie miasto Pollentia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj