Hotele w pobliżu Rzymskie miasto Pollentia

Znajdź na mapie
Hotele w Rzymskie miasto Pollentia

Rzymskie miasto PollentiaOd  108zł

Polecane hotele w pobliżu Rzymskie miasto Pollentia

 • Can Simo Petit Hotel
  Od465złZa noc

  Can Simo Petit Hotelstars

  Alcudia, Majorka , Carrer de sant jaume 1 - Mapa
  W odległości 0.16 km od Rzymskie miasto Pollentia
  4,7/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 77 opinii podróżnychNa podstawie 77 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski jest usytuowany w Alcudia. Usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 7 kilometrów od struktury. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość pochodzi z roku 1850 i została całkowicie odnowiona w roku 2003. Ponadto, w hotelu wiejskim oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Can Simo Petit Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Alcudia Petit
  Od327złZa noc

  Alcudia Petitstars

  Alcudia, Majorka , Carrer d en serra 23 - Mapa
  W odległości 0.17 km od Rzymskie miasto Pollentia
  3,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 123 opinii podróżnychNa podstawie 123 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Alcudia. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości 4. 0 kilometrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Alcudia Petit został zbudowany w roku 1800 i został całkowicie odnowiony w roku 2013. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Alcudia Petit oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Carlos V
  Od214złZa noc

  Apartamentos Carlos Vstars

  Alcudia, Majorka , Carrer de pollentia 2 - Mapa
  W odległości 0.33 km od Rzymskie miasto Pollentia
  5,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 94 opinii podróżnychNa podstawie 94 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament znajduje się w Alcudia. Położona w odległości 50 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 0 kilometrów od apartamentu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z apartamentu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 900 metrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 55 metrów. Apartament położony jest w odległości 1. 1 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2009. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Apartamentos Carlos V zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ten apartament przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Apartamentos Carlos V może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Zafiro Tropic
  Od194złZa noc

  Zafiro Tropicstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer d anselm turmeda 1 - Mapa
  W odległości 1.03 km od Rzymskie miasto Pollentia
  4,4/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1283 opinii podróżnychNa podstawie 1283 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Puerto de Alcudia. Położona w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Hotel położony jest w pieszej odległości 500 metrów od portu. Zafiro Tropic został całkowicie odrestaurowany w roku 2010. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Zafiro Tropic oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Zafiro Tropic. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. W tym hotelu dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Niektóre z niniejszych usług Zafiro Tropic mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Vanity Hotel Golf
  Od563złZa noc

  Vanity Hotel Golfstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carretera d arta 13 - Mapa
  W odległości 1.26 km od Rzymskie miasto Pollentia
  4,6/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 676 opinii podróżnychNa podstawie 676 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Puerto de Alcudia. Usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 9 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed strukturą. Posiadłość znajduje się w pobliżu portu. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2018. Vanity Hotel Golf jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Vanity Hotel Golf zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Vanity Hotel Golf nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Vanity Hotel Golf oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Goście mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Eix Alcudia Hotel
  Od220złZa noc

  Eix Alcudia Hotelstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , C teodoro canet 43 - Mapa
  W odległości 1.33 km od Rzymskie miasto Pollentia
  3,8/5
  Oceny klientów34 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1700 opinii podróżnychNa podstawie 1700 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Puerto de Alcudia. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 450 metrów od struktury. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2014. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Eix Alcudia Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Odwiedzający mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w nieruchomości. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Blue Sea Piscis
  Od208złZa noc

  Blue Sea Piscisstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de teodor canet 41 - Mapa
  W odległości 1.43 km od Rzymskie miasto Pollentia
  3,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1362 opinii podróżnychNa podstawie 1362 opinii podróżnych

  Może być coś bardziej kuszącego od kilometrowej plaży? Co może być bardziej synonimem spokoju niż hotel tylko dla dorosłych? Ta nieruchomość w centrum Puerto de Alcudia oferuje to i wiele więcej. Oprócz wielu rozrywek plażowych, kompleks oferuje gościom zajęcia takie jak jazda na rowerze, podczas gdy ci żądni przygód turyści mogą spróbować żeglarstwa i surfingu. Ci szukających bardziej relaksującej odskoczni mogą zagrać w bingo bądź rozerwać się śpiewając karaoke, szczególnie nadających się do późnych godzin popołudniowych i wieczornych, a znakomita restauracja serwująca bogatą różnorodność potraw i napojów lokalnych i międzynarodowych stanowi doskonałe zakończenie prawdziwie niezapomnianego dnia.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Ferrer Tamarindos
  Od243złZa noc

  Apartamentos Ferrer Tamarindosstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Calle cibelles 1 - Mapa
  W odległości 1.57 km od Rzymskie miasto Pollentia
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 172 opinii podróżnychNa podstawie 172 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest usytuowany w Puerto de Alcudia. Kwatera, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1. 5 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Hotel położony jest w pieszej odległości 800 metrów od portu. Ten hotel przeszedł renowację w roku 1997. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Apartamentos Ferrer Tamarindos może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Elegance Diana
  Od159złZa noc

  Elegance Dianastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de teodor canet 25 - Mapa
  W odległości 1.61 km od Rzymskie miasto Pollentia
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 105 opinii podróżnychNa podstawie 105 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel mieści się w Puerto de Alcudia. Położona w odległości 10 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 250 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 7 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 100 metrów od portu. Elegance Diana został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. Ponadto, w hostelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Elegance Diana. Elegance Diana rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Elegance Diana oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Osoby najbardziej aktywne będą miały możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych oraz aktywności w tym hostelu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • ONA Garden Lago
  Od231złZa noc

  ONA Garden Lagostars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Amsterdam , urb lago menor 3 - Mapa
  W odległości 1.94 km od Rzymskie miasto Pollentia
  3,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 448 opinii podróżnychNa podstawie 448 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Puerto de Alcudia. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 0 kilometrów od apartamentu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Ten apartament został zbudowany w roku 1993. Osoby przebywające w tym apartamencie mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci apartament oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Goście mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   16  Hotele w Rzymskie miasto Pollentia
Strona  1  z  2
 

Hotele w pobliżu  Rzymskie miasto Pollentia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj