Hotele w pobliżu Rzymskie miasto Pollentia

Znajdź na mapie
Hotele w Rzymskie miasto Pollentia

Rzymskie miasto PollentiaOd  125zł

Polecane hotele w pobliżu Rzymskie miasto Pollentia

 • Alcudia Petit
  Od502złZa noc

  Alcudia Petitstars

  Alcudia, Majorka , Carrer d en serra 23 - Mapa
  W odległości 0.17 km od Rzymskie miasto Pollentia
  3,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 128 opinii podróżnychNa podstawie 128 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Alcudia. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Pomimo że ta nieruchomość została skonstruowana w roku 1800, została ona odrestaurowana w roku 2013. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów.

  Pokaż więcej
 • Zafiro Tropic
  Od554złZa noc

  Zafiro Tropicstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer d anselm turmeda 1 - Mapa
  W odległości 1.03 km od Rzymskie miasto Pollentia
  4,4/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1344 opinii podróżnychNa podstawie 1344 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Puerto de Alcudia, jest optymalny dla rodzin. Hotel, usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od hotelu. Struktura położona jest w pieszej odległości 500 metrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2010. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Ten hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Zafiro Tropic. Niektóre z niniejszych usług Zafiro Tropic mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Globales Condes de Alcudia
  Od464złZa noc

  Globales Condes de Alcudiastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Avinguda de la platja 4 - Mapa
  W odległości 1.14 km od Rzymskie miasto Pollentia
  3,7/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1474 opinii podróżnychNa podstawie 1474 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel ma centralne położenie w miejscowości wypoczynkowej Alcudia. Goście po przejściu kilku kroków znajdą się na długiej, piaszczystej plaży. Ten zachwycający hotel znajduje się w niewielkiej odległości od przystanków transportu publicznego. Obiekt przyjmuje gości z ciepłą gościnnością i najwyższej jakości obsługą. Pokoje są urządzone współcześnie i ze smakiem - dla dodatkowego komfortu i wygody. Hotel zapewnia szeroki wybór nowoczesnych udogodnień i usług, odpowiadających potrzebom wszystkich podróżujących.

  Pokaż więcej
 • Alcudia Garden
  Od844złZa noc

  Alcudia Gardenstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Avinguda de la platja 1 - Mapa
  W odległości 1.23 km od Rzymskie miasto Pollentia
  3,8/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 904 opinii podróżnychNa podstawie 904 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Puerto de Alcudia. Hotel apartamentowy, usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel apartamentowy został całkowicie odnowiony w roku 2008. Alcudia Garden oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Alcudia Garden nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Alcudia Garden szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Alcudia Garden dla wygody gości. Odwiedzający mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Podróżujący będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych w Alcudia Garden. Niektóre z niniejszych usług Alcudia Garden mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Zafiro Palace Alcudia
  Od1.014złZa noc

  Zafiro Palace Alcudiastars

  Alcudia, Majorka , C/ camí real al moll 2 - Mapa
  W odległości 1.27 km od Rzymskie miasto Pollentia
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1190 opinii podróżnychNa podstawie 1190 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, znajdujący się w Alcudia, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Nieruchomość została zbudowana w roku 2015. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Zafiro Palace Alcudia zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Podróżujący mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tej nieruchomości. Zafiro Palace Alcudia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Caprice Alcudia Port
  Od747złZa noc

  Caprice Alcudia PortstarsGreenProgram Icon

  Puerto de Alcudia, Majorka , Calle coral 4 1 - Mapa
  W odległości 1.27 km od Rzymskie miasto Pollentia
  4,1/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 18 opinii podróżnychNa podstawie 18 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Puerto de Alcudia. Położony w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 4. 5 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 30 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 80 metrów od najbliższej plaży. Struktura położona jest w odległości 250 metrów od portu. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zaspokajająca specjalne potrzeby odwiedzających, ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Caprice Alcudia Port nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Oprócz tego, ten hotel dokonał istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jego wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat Travelife. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Club Jet Tours Alcudia
  Od511złZa noc

  Club Jet Tours Alcudiastars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer maria antonia salva 2 - Mapa
  W odległości 1.29 km od Rzymskie miasto Pollentia
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Puerto de Alcudia. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 1 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 5 kilometrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2 metrów od hotelu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2015. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Club Jet Tours Alcudia zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Club Jet Tours Alcudia. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Club Jet Tours Alcudia dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Eix Alcudia Hotel
  Od426złZa noc

  Eix Alcudia Hotelstars

  Puerto de Alcudia, Majorka , C teodoro canet 43 - Mapa
  W odległości 1.33 km od Rzymskie miasto Pollentia
  3,8/5
  Oceny klientów34 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1734 opinii podróżnychNa podstawie 1734 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Puerto de Alcudia. Hotel, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 450 metrów od struktury. Eix Alcudia Hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Eix Alcudia Hotel. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • More
  Od443złZa noc

  Morestars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Calle de tirant lo blanc 8 - Mapa
  W odległości 1.39 km od Rzymskie miasto Pollentia
  3,9/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 939 opinii podróżnychNa podstawie 939 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Puerto de Alcudia. Hotel położony jest w odległości 5 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2007. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. More nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Aluasoul Alcudia Bay - Adults Only
  Od425złZa noc

  Aluasoul Alcudia Bay - Adults Onlystars

  Puerto de Alcudia, Majorka , Carrer de la gavina 4 - Mapa
  W odległości 1.41 km od Rzymskie miasto Pollentia
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 629 opinii podróżnychNa podstawie 629 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Puerto de Alcudia. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od struktury. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 300 metrów od portu. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2017. Aluasoul Alcudia Bay - Adults Only jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Aluasoul Alcudia Bay - Adults Only oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Aluasoul Alcudia Bay - Adults Only jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Aluasoul Alcudia Bay - Adults Only, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   30  Hotele w Rzymskie miasto Pollentia
Strona  1  z  3
 

Hotele w pobliżu  Rzymskie miasto Pollentia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj