Hotele w pobliżu Sa Foradada

Znajdź na mapie
Hotele w Sa Foradada

Sa ForadadaOd  170zł

Polecane hotele w pobliżu Sa Foradada

 • Es Moli
  Od1.213złZa noc

  Es Molistars

  Deya, Majorka , carretera valldemossa-deiá s/n - Mapa
  W odległości 1.27 km od Sa Foradada
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 578 opinii podróżnychNa podstawie 578 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Deia. Hotel, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 18. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 5 kilometrów od hotelu. Hotel położony jest w pieszej odległości 100 metrów od portu. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Es Moli oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Es Moli zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Es Moli stosuje zasady zrównoważonej polityki. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Belmond La Residencia
  Od3.096złZa noc

  Belmond La Residenciastars

  Deya, Majorka , Son canals s/n - Mapa
  W odległości 1.66 km od Sa Foradada
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2 opinii podróżnychNa podstawie 2 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest zlokalizowany w Deia. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 5 kilometrów od posiadłości. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2010. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Belmond La Residencia. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Podróżujący mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w nieruchomości. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Belmond La Residencia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hoposa Costa d'Or
  Od1.096złZa noc

  Hoposa Costa d'Orstars

  Deya, Majorka , Carrer lluch alcari s/n - Mapa
  W odległości 2.66 km od Sa Foradada
  4,0/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 391 opinii podróżnychNa podstawie 391 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Deia. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od struktury. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2004. Hoposa Costa d'Or oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Hoposa Costa d'Or nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Hoposa Costa d'Or szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Hotele w pobliżu  Sa Foradada

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj