Hotele w pobliżu Safari Zoo

Znajdź na mapie
Hotele w Safari Zoo

Safari ZooOd  125zł

Polecane hotele w pobliżu Safari Zoo

 • Globales Apartotel Bouganvilla
  Od461złZa noc

  Globales Apartotel Bouganvillastars

  Sa Coma, Majorka , Margaritas. urbanizacion sa coma 21 - Mapa
  W odległości 0.31 km od Safari Zoo
  4,0/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1196 opinii podróżnychNa podstawie 1196 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Sa Coma. W odległości 6. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od struktury. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2016. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Globales Apartotel Bouganvilla posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Globales Apartotel Bouganvilla przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apartamento Beauty Sa Coma I
  Od8.532złZa noc

  Apartamento Beauty Sa Coma Istars

  Sa Coma, Majorka , Av.las palmeras s/n edificio playsol 3º puerta 4 - Mapa
  W odległości 0.5 km od Safari Zoo
   

  Ten skromny apartament jest położony w Sa Coma. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Wszystkie segmenty w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • Aptos. Club Sa Coma
  Od226złZa noc

  Aptos. Club Sa Comastars

  Sa Coma, Majorka , Carrer card 9 - Mapa
  W odległości 1.11 km od Safari Zoo
  2,4/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 221 opinii podróżnychNa podstawie 221 opinii podróżnych

  Ten przytulny apartament jest zlokalizowany w Sa Coma. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9. 1 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Aptos. Club Sa Coma został całkowicie odnowiony w roku 2017. Aptos. Club Sa Coma oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten apartament oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie. Apartament może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Blue Sea Gran Playa
  Od335złZa noc

  Blue Sea Gran Playastars

  Sa Coma, Majorka , Calle ses estepes 5 - Mapa
  W odległości 1.14 km od Safari Zoo
  2,8/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1202 opinii podróżnychNa podstawie 1202 opinii podróżnych

  Hotel ten, leżący przy samej plaży, znajduje się w spokojnej okolicy w Sa Coma, w pobliżu słynnego Cala Millor. Z większości pokoi rozciągają się piękne widoki na morze, a najbliższa plaża jest oddalona o mniej niż 60 m. Goście będą tu mogli znaleźć szeroki wybór sklepów i lokali rozrywkowych, a także bary i restauracje. Goście mogą również wybrać się na miły spacer wokół chronionego obszaru przyrody Punta N'Amer, który jest w pobliżu. Jest to fantastyczne miejsce na spędzenie kilku dni w jasnym słońcu Morza Śródziemnego.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Marfil Playa
  Od462złZa noc

  Hipotels Marfil Playastars

  Sa Coma, Majorka , Cards 1 - Mapa
  W odległości 1.2 km od Safari Zoo
  4,3/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 457 opinii podróżnychNa podstawie 457 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Sa Coma. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9. 5 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Hotel położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Hipotels Marfil Playa został całkowicie odnowiony w roku 2000. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Hipotels Marfil Playa zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim odwiedzającym. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Hipotels Marfil Playa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apartamento Beauty Sa Coma II
  Od8.532złZa noc

  Apartamento Beauty Sa Coma IIstars

  Sa Coma, Majorka , Av. las palmeras s/n, ed. playsol 4º puerta 7 - Mapa
  W odległości 1.21 km od Safari Zoo
   

  Ten skromny apartament jest zlokalizowany w Sa Coma. Apartamento Beauty Sa Coma II jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Wszystkie pokoje w Apartamento Beauty Sa Coma II są dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery.

  Pokaż więcej
 • Hipotels Mediterraneo Club
  Od464złZa noc

  Hipotels Mediterraneo Clubstars

  Sa Coma, Majorka , Avenida ses savines s/n - Mapa
  W odległości 1.23 km od Safari Zoo
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1235 opinii podróżnychNa podstawie 1235 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Sa Coma. W odległości 9. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Apartament położony jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Ten apartament został zmodernizowany w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Hipotels Mediterraneo Club. Goście przebywający w tym apartamencie mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. W tej nieruchomości dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Podróżujący będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Hipotels Mediterraneo Club. Niektóre z niniejszych usług Hipotels Mediterraneo Club mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Protur Vista Badia
  Od633złZa noc

  Protur Vista Badiastars

  Sa Coma, Majorka , Xiprers s/n - Mapa
  W odległości 1.24 km od Safari Zoo
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 853 opinii podróżnychNa podstawie 853 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Sa Coma. Hotel, usytuowany w odległości 30 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 5 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od posiadłości. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Protur Vista Badia. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Protur Vista Badia zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. W tej nieruchomości dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Różnorodna oferta rozrywkowa w Protur Vista Badia gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Protur Vista Badia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Seasun Siurell
  Od367złZa noc

  Seasun Siurellstars

  Sa Coma, Majorka , Dalias, sa coma 10 - Mapa
  W odległości 1.31 km od Safari Zoo
  4,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 238 opinii podróżnychNa podstawie 238 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Sa Coma. Posiadłość, usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 400 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Hotel położony jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Seasun Siurell został całkowicie odrestaurowany w roku 2010. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Protur Sa Coma Playa Hotel & Spa
  Od632złZa noc

  Protur Sa Coma Playa Hotel & SpastarsGreenProgram Icon

  Sa Coma, Majorka , Calle liles 6 - Mapa
  W odległości 1.33 km od Safari Zoo
  4,4/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1807 opinii podróżnychNa podstawie 1807 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Sa Coma. Położona w odległości 50 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 8 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 350 metrów od posiadłości. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2002. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Protur Sa Coma Playa Hotel & Spa zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Temu hotelowi został przyznany certyfikat Travelife. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   43  Hotele w Safari Zoo
Strona  1  z  5
 

Hotele w pobliżu  Safari Zoo

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Arcos Playa Apts
  Arcos Playa Apts
  3,8/5
  Oceny klientów29 Opinie

  Bardzo miła obsługa, żadnych problemów. Wszystko szybko załatwione. Pokój przestronny, czysty. Doskonała lokalizacja

  Magda
  Klient Hotelopia, 14/06/2018

  Od127złPokaż więcej