Hotele w pobliżu Zamek Bellver

Znajdź na mapie
Hotele w Zamek Bellver

Zamek BellverOd  108zł

Polecane hotele w pobliżu Zamek Bellver

 • Gran Melia Victoria
  Od770złZa noc

  Gran Melia Victoriastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Av. joan miro, 21 - Mapa
  W odległości 0.55 km od Zamek Bellver
  4,4/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2001 opinii podróżnychNa podstawie 2001 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Palma. Hotel, usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 3. 0 kilometrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Goście pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Gran Melia Victoria zapewnia całodobową recepcję. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Gran Melia Victoria zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Gran Melia Victoria oferuje usługę transferu na lotnisko. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Podróżujący mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Goście mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Innside Palma Bosque Hotel
  Od467złZa noc

  Innside Palma Bosque Hotelstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer camilo jose cela 5 - Mapa
  W odległości 0.65 km od Zamek Bellver
  3,8/5
  Oceny klientów50 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 536 opinii podróżnychNa podstawie 536 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Palma. Położona w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 3. 2 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 1 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 300 metrów od portu. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2017. Innside Palma Bosque Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Innside Palma Bosque Hotel. Hotel posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Gomila Park
  Od427złZa noc

  Gomila Parkstars

  Palma centrum miasta, Majorka , Avenida joanmiro 5-7 - Mapa
  W odległości 0.71 km od Zamek Bellver
  2,8/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 165 opinii podróżnychNa podstawie 165 opinii podróżnych

  Ten skromny apartament mieści się w Palma. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 2. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ten apartament został założony w roku 1984. Gomila Park zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Gomila Park zapewnia całodobową recepcję. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość akceptuje małe zwierzęta. Apartament zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea )
  Od504złZa noc

  Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea )starsGreenProgram Icon

  Palma centrum miasta, Majorka , Paseo ingeniero gabriel roca 29 - Mapa
  W odległości 0.73 km od Zamek Bellver
  3,8/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2259 opinii podróżnychNa podstawie 2259 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Palma. Posiadłość, usytuowana w odległości 3. 2 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 6 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ta nieruchomość przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea ). Melia Palma Marina ( Former Melia Palas Atenea ) może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • BQ Augusta
  Od384złZa noc

  BQ Augustastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Cami del corb mari 22 - Mapa
  W odległości 0.78 km od Zamek Bellver
  4,3/5
  Oceny klientów37 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 556 opinii podróżnychNa podstawie 556 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Palma. Kwatera, usytuowana w odległości 6. 3 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 7. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 5. 3 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 800 metrów od portu. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2014. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w BQ Augusta. BQ Augusta zapewnia całodobową recepcję. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. nullŻadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w BQ Augusta. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Catalonia Majorica
  Od320złZa noc

  Catalonia Majoricastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de la garita 3 - Mapa
  W odległości 0.85 km od Zamek Bellver
  4,1/5
  Oceny klientów107 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1897 opinii podróżnychNa podstawie 1897 opinii podróżnych

  Ten wspaniały hotel jest idealnie położony w dzielnicy El Terreno i ma widok na zatokę Palmy. Hotel znajduje się bardzo blisko od centrum miasta, gdzie jest wiele sklepów, restauracji, barów i lokali rozrywkowych. Centrum handlowe Porto Pi oddalone jest o 10 minut spacerem. W pobliżu hotelu znajduje się również port i dzielnica klubów nocnych. Jest to idealne miejsce, z którego można poznać wspaniałe miasto Palma.

  Pokaż więcej
 • Hesperia Ciudad de Mallorca
  Od276złZa noc

  Hesperia Ciudad de Mallorcastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de francesc vidal i sureda 24 - Mapa
  W odległości 0.86 km od Zamek Bellver
  3,8/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 524 opinii podróżnychNa podstawie 524 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Palma. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5. 0 kilometrów od hotelu. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2005. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Hesperia Ciudad de Mallorca nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości.

  Pokaż więcej
 • Valparaiso Palace & Spa
  Od935złZa noc

  Valparaiso Palace & Spastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Francisco vidal sureda 23 - Mapa
  W odległości 0.91 km od Zamek Bellver
  4,7/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 759 opinii podróżnychNa podstawie 759 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, położony w Palma, jest optymalny dla rodzin. W odległości 6. 5 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 1 kilometrów. Valparaiso Palace & Spa został całkowicie odnowiony w roku 1996. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tej nieruchomości, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Amic Horizonte
  Od342złZa noc

  Amic Horizontestars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de vista alegre 1 - Mapa
  W odległości 0.91 km od Zamek Bellver
  3,6/5
  Oceny klientów96 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1079 opinii podróżnychNa podstawie 1079 opinii podróżnych

  Z tego przyjemnego hotelu — ulokowanego w cichej dzielnicy mieszkaniowej Bonanova — rozciągają się widoki na Palmę, Zatokę Palma, port oraz otwarte morze. W pobliżu znajduje się jedyny w swoim rodzaju zamek Bellver z przepięknym lasem, a także centrum handlowe Porto Pi z licznymi sklepami, restauracjami i kinami. Do centrum Palmy można łatwo dojechać autobusem. Goście hotelowi mają do dyspozycji panoramiczny taras z otwartym basenem, 2 restauracjami oraz 2 barami.

  Pokaż więcej
 • Isla Mallorca & Spa
  Od347złZa noc

  Isla Mallorca & Spastars

  Palma centrum miasta, Majorka , Carrer de pilar juncosa 7 - Mapa
  W odległości 0.94 km od Zamek Bellver
  4,2/5
  Oceny klientów34 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1875 opinii podróżnychNa podstawie 1875 opinii podróżnych

  Ten nowoczesny i elegancki hotel znajduje się o 15 minut spacerem od słynnego Paseo Maritimo, a z okien rozciąga się piękny widok na port. Goście mogą z łatwością dojść pieszo do centrum Palma, gdzie czekają liczne sklepy i miejsca rozrywki. Do najbliższych plaż można wygodnie dojechać środkami komunikacji lub samochodem. To doskonałe miejsce dla osób, które chcą spędzić urlop bliżej centrum pięknego miasta.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   37  Hotele w Zamek Bellver
Strona  1  z  4
 

Hotele w pobliżu  Zamek Bellver

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj