rustykalny w Majorka

Znajdź na mapie
rustykalny w Majorka

rustykalny w MajorkaOd  125zł

Polecane rustykalny w Majorka

Sortuj według
 • Sa Bassa Plana
  Od378złZa noc

  Sa Bassa Planastars

  Lluchmajor, Majorka , Ctra. cap blanc, km 25, hm 4 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 61 opinii podróżnychNa podstawie 61 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski znajduje się w Llucmajor area. W odległości 15. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Zbudowana w roku 1850, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2000. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Sa Bassa Plana. Goście docenią całodobową recepcję. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Posada des Moli
  Od605złZa noc

  Posada des Molistars

  El Arenal, Majorka , Camino son fangos s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 28 opinii podróżnychNa podstawie 28 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel wiejski mieści się w El Arenal. W odległości 7. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 600 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel wiejski położony jest w odległości 3. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 12. 0 kilometrów od portu. Zbudowana w roku 1897, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 1995. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Finca s'Antigor
  Od739złZa noc

  Finca s'Antigorstars

  Cala d'Or, Majorka , Carretera s'horta-cala sanau - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 7 opinii podróżnychNa podstawie 7 opinii podróżnych

  Ten prosty wiejski dom mieści się w Cala d'Or. W odległości 6. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została założona w roku 1999. Finca s'Antigor zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten wiejski dom nie zezwala na obecność zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Agroturismo Son Perdiu
  Od604złZa noc

  Agroturismo Son Perdiustars

  Lluchmajor, Majorka , Carretera pm-v6014 km. 32 ag-087-bal - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 8 opinii podróżnychNa podstawie 8 opinii podróżnych

  Ten prosty wiejski dom jest położony w Llucmajor area. W odległości 18. 2 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 39. 0 kilometrów. Wiejski dom położony jest w odległości 45. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Agroturismo Son Perdiu nie oferuje całodobowej recepcji. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Niektóre z niniejszych usług Agroturismo Son Perdiu mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Agroturismo Alquería Blanca
  Od629złZa noc

  Agroturismo Alquería Blancastars

  Bunyola, Majorka , Crta palma soller km 13,6 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 218 opinii podróżnychNa podstawie 218 opinii podróżnych

  La Alqueria Blanca (4 *) znajduje się w malowniczym wnętrzu wyspy i oferuje idylliczne wiejskie schronienie. Goście mogą zrelaksować się w odkrytym basenie z ozdobnymi płytkami oraz w pięknym i zadbanym ogrodzie, w którym znajdują się tradycyjne hiszpańskie fontanny i rodzime kwiaty.Ten niewielki hotel mieści się w dawnej muzułmańskiej posiadłości wiejskiej, która została odnowiona zgodnie ze stylem typowym dla Majorki i oferuje maksymalny komfort dla Gości.Dostępność bezpłatnego parkingu. Dostęp do Internetu we wszystkich pokojach. Hotel nie przyjmuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Na Martina
  Od704złZa noc

  Na Martinastars

  Santanyi, Majorka , ctra. porto petro s/n - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 79 opinii podróżnychNa podstawie 79 opinii podróżnych

  Ten skromny wiejski dom, znajdujący się w Santanyi, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Na Martina pochodzi z roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2005. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ten wiejski dom nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Wiejski dom posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Goście przebywający w Na Martina mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług Na Martina mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Finca Ca's Curial
  Od1.174złZa noc

  Hotel Finca Ca's Curialstars

  Soller, Majorka , Camino de la villalonga 21 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 520 opinii podróżnychNa podstawie 520 opinii podróżnych

  Ten komfortowy wiejski dom, znajdujący się w Soller, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Nieruchomość została zbudowana w roku 1600. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tym wiejskim domu. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Hotel Finca Ca's Curial może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Son Galceran
  Od420złZa noc

  Son Galceranstars

  Esporlas, Majorka , Pont de son poligono parcela 23 5 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 79 opinii podróżnychNa podstawie 79 opinii podróżnych

  Ten prosty wiejski dom jest położony w Esporlas. Kwatera, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten wiejski dom pochodzi z roku 1850 i został całkowicie odnowiony w roku 2009. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Son Galceran. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Son Galceran. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ten wiejski dom posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Puig de Ros d Alt
  Od788złZa noc

  Puig de Ros d Altstars

  Lluchmajor, Majorka , Camino sa torre a llucmajor - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten prosty wiejski dom mieści się w Llucmajor area. Posiadłość, usytuowana w odległości 12 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 8. 3 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 24 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 12 metrów od struktury. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Puig de Ros d Alt został całkowicie odnowiony w roku 2004. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Puig de Ros d Alt nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Puig de Ros d Alt. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Puig de Ros d Alt. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Puig de Ros d Alt może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Son Foguero Agroturismo
  Od402złZa noc

  Son Foguero Agroturismostars

  Unknown zone, Unknown destination , Carretera sineu-maria de la salud km3 s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 54 opinii podróżnychNa podstawie 54 opinii podróżnych

  Ten skromny wiejski dom mieści się w Maria de la salut. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości 35. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Son Foguero Agroturismo oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ten wiejski dom nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z niniejszych usług Son Foguero Agroturismo mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   22  Hotele w Majorka
Strona  1  z  3
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj