rustykalny w Majorka

Znajdź na mapie
rustykalny w Majorka

rustykalny w MajorkaOd  96zł

Polecane rustykalny w Majorka

Sortuj według
 • Sa Bassa Plana
  Od501złZa noc

  Sa Bassa Planastars

  Lluchmajor, Majorka , Ctra. cap blanc, km 25, hm 4 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 62 opinii podróżnychNa podstawie 62 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski znajduje się w Llucmajor area. W odległości 15. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Zbudowana w roku 1850, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2000. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Sa Bassa Plana. Goście docenią całodobową recepcję. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Son Brull
  Od2.699złZa noc

  Son Brullstars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Crta. palma- pollença pm 220, km 49.8 km. 50 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 429 opinii podróżnychNa podstawie 429 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Pollensa-Formentor. Posiadłość położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ten hotel został zbudowany w roku 2003. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Son Brull oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Son Brull oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. W Son Brull znajduje się parking. Son Brull stosuje zasady zrównoważonej polityki. Goście przebywający w Son Brull mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Son Brull. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Ta nieruchomość oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. W tym czarującym hotelu oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Posada des Moli
  Od568złZa noc

  Posada des Molistars

  El Arenal, Majorka , Camino son fangos s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 28 opinii podróżnychNa podstawie 28 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel wiejski mieści się w El Arenal. W odległości 7. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 600 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel wiejski położony jest w odległości 3. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 12. 0 kilometrów od portu. Zbudowana w roku 1897, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 1995. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Na Martina
  Od671złZa noc

  Na Martinastars

  Santanyi, Majorka , ctra. porto petro s/n - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 81 opinii podróżnychNa podstawie 81 opinii podróżnych

  Ten skromny wiejski dom, znajdujący się w Santanyi, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Na Martina pochodzi z roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2005. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ten wiejski dom nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Wiejski dom posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Goście przebywający w Na Martina mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług Na Martina mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Son Foguero Agroturismo
  Od573złZa noc

  Son Foguero Agroturismostars

  Unknown zone, Unknown destination , Carretera sineu-maria de la salud km3 s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 56 opinii podróżnychNa podstawie 56 opinii podróżnych

  Ten skromny wiejski dom mieści się w Maria de la salut. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości 35. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Son Foguero Agroturismo oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ten wiejski dom nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z niniejszych usług Son Foguero Agroturismo mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Sa Torre De Santa Eugenia
  Od765złZa noc

  Hotel Sa Torre De Santa Eugeniastars

  Binissalem, Majorka , Carretera santa maria -sencelles km. 7 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 154 opinii podróżnychNa podstawie 154 opinii podróżnych

  Ten luksusowy wiejski dom jest zlokalizowany w Binissalem. Kwatera, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 7. 0 kilometrów. W odległości 7. 0 kilometrów od wiejskiego domu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 7. 0 kilometrów. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 25. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel Sa Torre De Santa Eugenia został całkowicie odnowiony w roku 2010. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Hotel Sa Torre De Santa Eugenia nie oferuje całodobowej recepcji. Hotel Sa Torre De Santa Eugenia zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Hotel Sa Torre De Santa Eugenia nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • Son Galceran
  Od459złZa noc

  Son Galceranstars

  Esporlas, Majorka , Pont de son poligono parcela 23 5 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 82 opinii podróżnychNa podstawie 82 opinii podróżnych

  Ten prosty wiejski dom jest położony w Esporlas. Kwatera, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten wiejski dom pochodzi z roku 1850 i został całkowicie odnowiony w roku 2009. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Son Galceran. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Son Galceran. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ten wiejski dom posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Son Sama
  Od540złZa noc

  Son Samastars

  Lluchmajor, Majorka , Lluchamjor-porreres km 3,5 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 48 opinii podróżnychNa podstawie 48 opinii podróżnych

  Ten prosty wiejski dom jest usytuowany w Llucmajor area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Son Sama został zbudowany w roku 1531. Wiejski dom oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Son Sama nie oferuje całodobowej recepcji. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to wiejski dom przyjazny dla zwierząt. W Son Sama znajduje się parking.

  Pokaż więcej
 • Agroturismo Alquería Blanca
  Od744złZa noc

  Agroturismo Alquería Blancastars

  Bunyola, Majorka , Crta palma soller km 13,6 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 224 opinii podróżnychNa podstawie 224 opinii podróżnych

  La Alqueria Blanca (4 *) znajduje się w malowniczym wnętrzu wyspy i oferuje idylliczne wiejskie schronienie. Goście mogą zrelaksować się w odkrytym basenie z ozdobnymi płytkami oraz w pięknym i zadbanym ogrodzie, w którym znajdują się tradycyjne hiszpańskie fontanny i rodzime kwiaty.Ten niewielki hotel mieści się w dawnej muzułmańskiej posiadłości wiejskiej, która została odnowiona zgodnie ze stylem typowym dla Majorki i oferuje maksymalny komfort dla Gości.Dostępność bezpłatnego parkingu. Dostęp do Internetu we wszystkich pokojach. Hotel nie przyjmuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador
  Od252złZa noc

  Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvadorstars

  Felanitx, Majorka , monasterio de sant salvador, puig san salvador s/n - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 123 opinii podróżnychNa podstawie 123 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel wiejski, położony w Felanitx, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Położona w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 6. 0 kilometrów od struktury. W odległości 4. 5 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 6. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Hotel wiejski położony jest w odległości 7. 0 kilometrów od portu. Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador pochodzi z roku 1640 i został całkowicie odnowiony w roku 2008. Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador nie obsługuje całodobowej recepcji. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel wiejski przyjazny dla zwierząt. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Hotel wiejski posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Goście będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Hotel wiejski może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   20  Hotele w Majorka
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj