rustykalny w Majorka

Znajdź na mapie
rustykalny w Majorka

rustykalny w MajorkaOd  99zł

Polecane rustykalny w Majorka

Sortuj według
 • Son Palou
  Od904złZa noc

  Son Paloustars

  Orient, Majorka , Plaza de la iglesia s/n - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1232 opinii podróżnychNa podstawie 1232 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel wiejski znajduje się w Orient. W odległości 7. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 5 kilometrów od struktury. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel wiejski został zbudowany w roku 1450 i został całkowicie odnowiony w roku 2002. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Son Palou oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Odwiedzający rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Posada des Moli
  Od717złZa noc

  Posada des Molistars

  El Arenal, Majorka , Camino son fangos s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 28 opinii podróżnychNa podstawie 28 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel wiejski jest usytuowany w El Arenal. W odległości 7. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 600 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 0 kilometrów. Hotel wiejski położony jest w odległości 12. 0 kilometrów od portu. Posada des Moli został zbudowany w roku 1897 i został całkowicie odnowiony w roku 1995. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Nie jest to hotel wiejski przyjazny dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Agroturismo Alquería Blanca
  Od873złZa noc

  Agroturismo Alquería Blancastars

  Bunyola, Majorka , Crta palma soller km 13,6 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 224 opinii podróżnychNa podstawie 224 opinii podróżnych

  La Alqueria Blanca (4 *) znajduje się w malowniczym wnętrzu wyspy i oferuje idylliczne wiejskie schronienie. Goście mogą zrelaksować się w odkrytym basenie z ozdobnymi płytkami oraz w pięknym i zadbanym ogrodzie, w którym znajdują się tradycyjne hiszpańskie fontanny i rodzime kwiaty.Ten niewielki hotel mieści się w dawnej muzułmańskiej posiadłości wiejskiej, która została odnowiona zgodnie ze stylem typowym dla Majorki i oferuje maksymalny komfort dla Gości.Dostępność bezpłatnego parkingu. Dostęp do Internetu we wszystkich pokojach. Hotel nie przyjmuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Son Barceló Mas
  Od408złZa noc

  Son Barceló Masstars

  Campos, Majorka , Cami des clot de sa mata, s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6 opinii podróżnychNa podstawie 6 opinii podróżnych

  Ten uroczy wiejski dom jest położony w Campos area. Wiejski dom, usytuowany w odległości 6. 6 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 36. 7 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 40. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten wiejski dom został w pełni odrestaurowany w roku 2019. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Son Barceló Mas zapewnia parking dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Son Barceló Mas mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Son Galceran
  Od619złZa noc

  Son Galceranstars

  Esporlas, Majorka , Pont de son poligono parcela 23 5 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 82 opinii podróżnychNa podstawie 82 opinii podróżnych

  Ten przytulny wiejski dom jest położony w Esporlas. Struktura, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1850 i została całkowicie odnowiona w roku 2009. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Son Galceran posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sa Vall
  Od626złZa noc

  Sa Vallstars

  Valldemosa, Majorka , Camino de son escanelles 19 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 61 opinii podróżnychNa podstawie 61 opinii podróżnych

  Ten prosty bed and breakfast mieści się w Valldemossa. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1800. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Sa Vall nie oferuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Miłośnicy zwierząt mogą cieszyć się swoim pobytem w tej nieruchomości, ponieważ jest ona przyjazna dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście przebywający w Sa Vall mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Sa Vall może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Puig de Ros d Alt
  Od665złZa noc

  Puig de Ros d Altstars

  Lluchmajor, Majorka , Camino sa torre a llucmajor - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten prosty wiejski dom mieści się w Llucmajor area. Posiadłość, usytuowana w odległości 12 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 8. 3 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 24 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 12 metrów od struktury. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Puig de Ros d Alt został całkowicie odnowiony w roku 2004. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Puig de Ros d Alt nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Puig de Ros d Alt. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Puig de Ros d Alt. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Puig de Ros d Alt może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sa Rota den Palerm
  Od711złZa noc

  Sa Rota den Palermstars

  Inca, Majorka , Carretera de lloret de vistalegre a montuiri s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 154 opinii podróżnychNa podstawie 154 opinii podróżnych

  Ten skromny wiejski dom jest położony w Inca. Położona w odległości 7. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 23. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2010. Sa Rota den Palerm zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Sa Rota den Palerm nie obsługuje całodobowej recepcji. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Sa Rota den Palerm posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Sa Rota den Palerm. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Na Martina
  Od743złZa noc

  Na Martinastars

  Santanyi, Majorka , ctra. porto petro s/n - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 81 opinii podróżnychNa podstawie 81 opinii podróżnych

  Ten skromny wiejski dom jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Santanyi. Wiejski dom, usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 9. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od kwatery. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość pochodzi z roku 1900 i została całkowicie odnowiona w roku 2005. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Na Martina. Zaspokajająca specjalne potrzeby odwiedzających, ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym wiejskim domu. Na Martina zapewnia parking dla wygody gości. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez wiejski dom. Na Martina oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Odwiedzający rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Na Martina. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Son Penya Petit Hotel & Spa
  Od1.399złZa noc

  Son Penya Petit Hotel & Spastars

  San Llorenç, Majorka , Cami de son berga - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 103 opinii podróżnychNa podstawie 103 opinii podróżnych

  Ten czarujący wiejski dom jest usytuowany w San Llorenç. Usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, wiejski dom umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 11. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 5 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od portu. Wiejski dom został zbudowany w roku 2006. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Son Penya Petit Hotel & Spa oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten wiejski dom nie zezwala na obecność zwierząt. Obecny jest parking. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Podróżujący mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Podróżujący mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Wiejski dom zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   22  Hotele w Majorka
Strona  1  z  3
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj