rustykalny w Majorka

Znajdź na mapie
rustykalny w Majorka

rustykalny w MajorkaOd  106zł

Polecane rustykalny w Majorka

Sortuj według
 • Sa Bassa Plana
  Od342złZa noc

  Sa Bassa Planastars

  Lluchmajor, Majorka , Ctra. cap blanc, km 25, hm 4 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 60 opinii podróżnychNa podstawie 60 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel wiejski znajduje się w Llucmajor area. W odległości 15. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Zbudowana w roku 1850, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2000. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Sa Bassa Plana. Goście docenią całodobową recepcję. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Agroturismo Son Perdiu
  Od389złZa noc

  Agroturismo Son Perdiustars

  Lluchmajor, Majorka , Carretera pm-v6015 km. 32 ag-087-bal - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 8 opinii podróżnychNa podstawie 8 opinii podróżnych

  Ten prosty wiejski dom jest usytuowany w Llucmajor area. W odległości 18. 2 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 6. 0 kilometrów od struktury. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 39. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 45. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Łóżeczka nie są dostępne w Agroturismo Son Perdiu. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Na Martina
  Od490złZa noc

  Na Martinastars

  Santanyi, Majorka , ctra. porto petro s/n - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 77 opinii podróżnychNa podstawie 77 opinii podróżnych

  Ten skromny wiejski dom, znajdujący się w Santanyi, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Na Martina pochodzi z roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2005. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ten wiejski dom nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Wiejski dom posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Goście przebywający w Na Martina mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług Na Martina mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Sa Torre De Santa Eugenia
  Od515złZa noc

  Hotel Sa Torre De Santa Eugeniastars

  Binissalem, Majorka , Carretera santa maria -sencelles km. 7 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 153 opinii podróżnychNa podstawie 153 opinii podróżnych

  Ten luksusowy wiejski dom jest zlokalizowany w Binissalem. Kwatera, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 7. 0 kilometrów. W odległości 7. 0 kilometrów od wiejskiego domu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 7. 0 kilometrów. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 25. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel Sa Torre De Santa Eugenia został całkowicie odnowiony w roku 2010. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Hotel Sa Torre De Santa Eugenia nie oferuje całodobowej recepcji. Hotel Sa Torre De Santa Eugenia zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Hotel Sa Torre De Santa Eugenia nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • Puig de Ros d Alt
  Od630złZa noc

  Puig de Ros d Altstars

  Lluchmajor, Majorka , Camino sa torre a llucmajor - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten prosty wiejski dom mieści się w Llucmajor area. Posiadłość, usytuowana w odległości 12 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 8. 3 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 24 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 12 metrów od struktury. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Puig de Ros d Alt został całkowicie odnowiony w roku 2004. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Puig de Ros d Alt nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Puig de Ros d Alt. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Puig de Ros d Alt. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Puig de Ros d Alt może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Son Foguero Agroturismo
  Od368złZa noc

  Son Foguero Agroturismostars

  Unknown zone, Unknown destination , Carretera sineu-maria de la salud km3 s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 53 opinii podróżnychNa podstawie 53 opinii podróżnych

  Ten skromny wiejski dom mieści się w Maria de la salut. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości 35. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Son Foguero Agroturismo oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ten wiejski dom nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z niniejszych usług Son Foguero Agroturismo mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador
  Od223złZa noc

  Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvadorstars

  Felanitx, Majorka , monasterio de sant salvador, puig san salvador s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 115 opinii podróżnychNa podstawie 115 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel wiejski, położony w Felanitx, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Położona w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 6. 0 kilometrów od struktury. W odległości 4. 5 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 6. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Hotel wiejski położony jest w odległości 7. 0 kilometrów od portu. Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador pochodzi z roku 1640 i został całkowicie odnowiony w roku 2008. Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador nie obsługuje całodobowej recepcji. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel wiejski przyjazny dla zwierząt. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Hotel wiejski posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Goście będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Hotel wiejski może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Son Brull
  Od1.377złZa noc

  Son Brullstars

  Pollensa-Formentor, Majorka , Crta. palma- pollença pm 220, km 49.8 km. 50 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 409 opinii podróżnychNa podstawie 409 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Pollensa-Formentor. Posiadłość położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ten hotel został zbudowany w roku 2003. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Son Brull oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Son Brull oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. W Son Brull znajduje się parking. Son Brull stosuje zasady zrównoważonej polityki. Goście przebywający w Son Brull mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Son Brull. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Ta nieruchomość oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. W tym czarującym hotelu oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Petit Hotel Hostetgeria La Victoria
  Od327złZa noc

  Petit Hotel Hostetgeria La Victoriastars

  Alcudia, Majorka , Crta. cabo pinar, km 6 s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 89 opinii podróżnychNa podstawie 89 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel wiejski znajduje się w Alcudia. Hotel wiejski położony jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel wiejski został zbudowany w roku 1400 i został całkowicie odnowiony w roku 2000. Osoby przebywające w tym hotelu wiejskim mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Ten hotel wiejski nie obsługuje całodobowej recepcji. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ten hotel wiejski nie akceptuje zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • Son Sama
  Od499złZa noc

  Son Samastars

  Lluchmajor, Majorka , Lluchamjor-porreres km.3,5 0 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 46 opinii podróżnychNa podstawie 46 opinii podróżnych

  Ten prosty wiejski dom mieści się w Llucmajor area. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została założona w roku 1531. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Son Sama oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   18  Hotele w Majorka
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj