rustykalny w Majorka

Znajdź na mapie
rustykalny w Majorka

rustykalny w MajorkaOd  108zł

Polecane rustykalny w Majorka

Sortuj według
 • Posada des Moli
  Od599złZa noc

  Posada des Molistars

  El Arenal, Majorka , Camino son fangos s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 26 opinii podróżnychNa podstawie 26 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel wiejski mieści się w El Arenal. W odległości 7. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 600 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel wiejski położony jest w odległości 3. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 12. 0 kilometrów od portu. Zbudowana w roku 1897, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 1995. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Na Martina
  Od481złZa noc

  Na Martinastars

  Santanyi, Majorka , ctra. porto petro s/n - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 77 opinii podróżnychNa podstawie 77 opinii podróżnych

  Ten przytulny wiejski dom, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Santanyi. Położony w odległości 1000 metrów od centrum miasta, wiejski dom umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Na Martina pochodzi z roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2005. Podróżujący pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dozwolone w Na Martina. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Petit Hotel Hostetgeria La Victoria
  Od198złZa noc

  Petit Hotel Hostetgeria La Victoriastars

  Alcudia, Majorka , Crta. cabo pinar, km 6 s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 89 opinii podróżnychNa podstawie 89 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel wiejski jest położony w Alcudia. Kwatera położona jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Petit Hotel Hostetgeria La Victoria pochodzi z roku 1400 i został całkowicie odnowiony w roku 2000. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Hotel Rural Sa Galera
  Od445złZa noc

  Hotel Rural Sa Galerastars

  Felanitx, Majorka , Ctra. santanyi cas concos km 6.3 km 6,3 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 106 opinii podróżnychNa podstawie 106 opinii podróżnych

  Ten prosty wiejski dom, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Felanitx. Wiejski dom, usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od wiejskiego domu. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1999. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hotel Rural Sa Galera. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Hotel Rural Sa Galera oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Sa Torre De Santa Eugenia
  Od642złZa noc

  Hotel Sa Torre De Santa Eugeniastars

  Binissalem, Majorka , Carretera santa maria -sencelles km. 7 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 153 opinii podróżnychNa podstawie 153 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się wiejski dom znajduje się w Binissalem. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 7. 0 kilometrów. W odległości 7. 0 kilometrów od wiejskiego domu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 7. 0 kilometrów od kwatery. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Wiejski dom położony jest w odległości 25. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2010. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Hotel Sa Torre De Santa Eugenia oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Hotel Sa Torre De Santa Eugenia.

  Pokaż więcej
 • Sa Vall
  Od2.276złZa noc

  Sa Vallstars

  Valldemosa, Majorka , Camino de son escanelles 19 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 60 opinii podróżnychNa podstawie 60 opinii podróżnych

  Ten prosty bed and breakfast mieści się w Valldemossa. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1800. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Sa Vall nie obsługuje całodobowej recepcji. Sa Vall nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta są dozwolone w Sa Vall. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Sa Vall oferuje usługę transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług Sa Vall mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Son Foguero Agroturismo
  Od352złZa noc

  Son Foguero Agroturismostars

  Unknown zone, Unknown destination , Carretera sineu-maria de la salud km3 s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 53 opinii podróżnychNa podstawie 53 opinii podróżnych

  Ten skromny wiejski dom mieści się w Maria de la salut. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości 35. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Son Foguero Agroturismo oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ten wiejski dom nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z niniejszych usług Son Foguero Agroturismo mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Finca s'Antigor
  Od585złZa noc

  Finca s'Antigorstars

  Cala d'Or, Majorka , Carretera s'horta-cala sanau - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 7 opinii podróżnychNa podstawie 7 opinii podróżnych

  Ten prosty wiejski dom jest położony w Cala d'Or. W odległości 6. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Finca s'Antigor został skonstruowany w roku 1999. Finca s'Antigor oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Finca s'Antigor zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta nie są dozwolone w Finca s'Antigor. W Finca s'Antigor znajduje się parking. Finca s'Antigor oferuje usługę transferu na lotnisko. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador
  Od196złZa noc

  Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvadorstars

  Felanitx, Majorka , monasterio de sant salvador, puig san salvador s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 115 opinii podróżnychNa podstawie 115 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel wiejski jest przyjazny dla osób homoseksualnych i jest usytuowany w Felanitx. Usytuowana w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura znajduje się w odległości 6. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 4. 5 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 6. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od kwatery. Kwatera położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od portu. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1640, który został w pełni odrestaurowany w roku 2008. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu wiejskim. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. W tym czarującym hotelu wiejskim oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • S´Hort de Cas Missèr Boutique Hotel
  Od535złZa noc

  S´Hort de Cas Missèr Boutique Hotelstars

  Selva, Majorka , Camí de diumenges 2 - Mapa
   

  Ten uroczy wiejski dom jest położony w Selva. W odległości 240 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 41. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 35. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. S´Hort de Cas Missèr Boutique Hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   12  Hotele w Majorka
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj