Hotele w Malaga

Znajdź na mapie
Hotele w Malaga

MalagaOd  130zł

Polecane hotele w Malaga

Sortuj według
 • Soho Bahía Málaga
  Od408złZa noc

  Soho Bahía Málagastars

  Malaga miasto, Malaga , Calle somera 8 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 258 opinii podróżnychNa podstawie 258 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Malaga. W odległości 7. 3 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od posiadłości. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2018. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Nieruchomość posiada parking i garaż. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Soho Boutique Malaga
  Od471złZa noc

  Hotel Soho Boutique Malagastars

  Malaga miasto, Malaga , Calle cordoba 5 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 242 opinii podróżnychNa podstawie 242 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Malaga. W odległości 10. 8 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od portu. Ta nieruchomość została założona w roku 2014. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Hotel Soho Boutique Malaga. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Petit Palace Plaza Málaga
  Od608złZa noc

  Petit Palace Plaza Málagastars

  Malaga miasto, Malaga , Calle nicasio calle 3 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów73 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1565 opinii podróżnychNa podstawie 1565 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest przyjazny dla osób homoseksualnych i jest usytuowany w Malaga. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 900 metrów od kwatery. Zbudowana w roku 1800, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2008. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ten hotel zezwala na obecność zwierząt. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Barcelo Malaga
  Od609złZa noc

  Barcelo Malagastars

  Malaga miasto, Malaga , Estación vialia maria zambrano c/ héroe de sostoa, 2 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów127 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3509 opinii podróżnychNa podstawie 3509 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Malaga. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od hotelu. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Barcelo Malaga został skonstruowany w roku 2008. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Barcelo Malaga jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Barcelo Malaga nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący docenią również parking i garaż. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Barcelo Malaga może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Atarazanas Malaga Boutique Hotel
  Od437złZa noc

  Atarazanas Malaga Boutique Hotelstars

  Malaga miasto, Malaga , Calle atarazanas 19 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów83 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 841 opinii podróżnychNa podstawie 841 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Malaga. W odległości 10. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 600 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2017. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Atarazanas Malaga Boutique Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Atarazanas Malaga Boutique Hotel. Zwierzęta nie są dozwolone w Atarazanas Malaga Boutique Hotel. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Atarazanas Malaga Boutique Hotel. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Soho Los Naranjos
  Od410złZa noc

  Hotel Soho Los Naranjosstars

  Malaga miasto, Malaga , Paseo de sancha 35 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 152 opinii podróżnychNa podstawie 152 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Malaga. Usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 30 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2008. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel Soho Los Naranjos oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Nieruchomość posiada parking i garaż. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Don Curro
  Od428złZa noc

  Don Currostars

  Malaga miasto, Malaga , Calle sancha de lara 9 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów73 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1327 opinii podróżnychNa podstawie 1327 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Malaga. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera leży w odległości 3. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 50 metrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2012. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Don Curro. Don Curro może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Vincci Malaga
  Od552złZa noc

  Vincci Malagastars

  Malaga miasto, Malaga , Calle pacifico 44 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów40 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1137 opinii podróżnychNa podstawie 1137 opinii podróżnych

  Vincci Malaga to nowoczesny miejski hotel o współczesnej architekturze, położony blisko lokalnej plaży, tuż przy miejskiej promenadzie. Jest dogodnie usytuowany zapewniając gościom łatwy dostęp do centrum miasta, do którego można też dojechać środkami transportu publicznego. Dworzec kolejowy jest w odległości około 2 km, a do lotniska jest około 5 km. Centrum kongresowe jest w odległości około 3 km. Ten świetny hotel oferuje nowoczesne i komfortowe pokoje oraz nowoczesne udogodnienia. Aby zaspokoić potrzeby wymagających gości, hotel oferuje fantastyczne zaplecze rekreacyjne i biznesowe.

  Pokaż więcej
 • Malaga Hotel Eliseos
  Od329złZa noc

  Malaga Hotel Eliseosstars

  Malaga miasto, Malaga , Paseo reding 19 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów44 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 141 opinii podróżnychNa podstawie 141 opinii podróżnych

  IGH Hotel wybudowany w roku 2009, jest nowo wybudowanym i nowoczesnym hotelem, który łączy technologię z doskonałą lokalizacją i udogodnieniami, których poszukuje się podczas podróży. Hotel ma idealne położenie w cichym miejscu w centrum Malagi. Usytuowany jest obok Plaza de Toros, zaledwie kilka kroków od Paseo de Reding i plaży Malagueta oraz kilka minut spacerem od zabytkowego i handlowego centrum miasta i głównych atrakcji turystycznych, takich jak Muzeum Picassa, miejsca urodzenia Picassa, Gibralfaro, twierdzy Alcazaba, katedry w Maladze, Calle Larios. Igh Elysees ma 24-godzinną recepcję.

  Pokaż więcej
 • Malaga Nostrum
  Od319złZa noc

  Malaga Nostrumstars

  Malaga miasto, Malaga , Calle herman hesse 17 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 410 opinii podróżnychNa podstawie 410 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Malaga. Usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od kwatery. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 0 kilometrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 3. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2011. Malaga Nostrum oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Ponadto, Malaga Nostrum zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   112  Hotele w Malaga
Strona  1  z  12
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Malaga is a city in Spain’s southern region of Andalusia, which ends at the Straits of Gibraltar. The city is part of the world-famous Costa del Sol. Two important rivers go through the Malaga region, the Guadalmedina and the Guadalhorce. It is an area that is blessed with excellent beaches, a beautiful hilly landscape, a rich and varies cultural and historical heritage and a first rate tourism infrastructure. From the castle on Mount Gibralfaro you get a spectacular view of Malaga Bay. At the foot of Gibralfaro is the Alcazaba, a palace and fortress that was built by the Islamic Nazarí. You can also visit the roman theatre, the Cathedral of the Incarnation, the Episcopal Palace and the old Moorish Alameda quarter, which is where you will find the famous Antigua Casa del Guardia tavern, where delicious regional wines are always available to sample. Marqués de Larios Street goes from the Plaza Mayor, also known as Plaza de la Constitución, to Malaga’s port, passing by many points of interest. Go for a stroll in the botanical gardens next to the port, which has plants and trees from all over the world. You should also visit the Picasso Museum, the painter’s family home, the Centre of Contemporary Art, the Museum and Fine Arts and many other interesting attractions. You will also be able to play all kinds of sports in the city’s popular beaches, such as La Malagueta, Pedregalejo and San Andrés, and spend a relaxing time at country retreats like Guadalmar and Campo de Golf. Visit Malaga!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Malaga

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj