Hotele w Salamanca

Znajdź na mapie
Hotele w Salamanca

SalamancaOd  118zł

Polecane hotele w Salamanca

Sortuj według
 • IBB Recoletos Coco Salamanca
  Od192złZa noc

  IBB Recoletos Coco Salamancastars

  Salamanca miasto, Salamanca , Avenida de agustinos recoletos 44 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów45 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 314 opinii podróżnychNa podstawie 314 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Salamanca. Hotel, usytuowany w odległości 1. 7 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 5 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 0 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2014. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. IBB Recoletos Coco Salamanca posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący docenią również parking i garaż. Odwiedzający będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym.

  Pokaż więcej
 • Hostal Santel San Marcos
  Od188złZa noc

  Hostal Santel San Marcosstars

  Salamanca miasto, Salamanca , Plaza de san marcos 7 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 135 opinii podróżnychNa podstawie 135 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel mieści się w Salamanca. Struktura, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 200 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ten hostel został założony w roku 2012. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hostal Santel San Marcos. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie pokoje w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hostelu są dostępne dla wózków inwalidzkich. Hostal Santel San Marcos nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Hostal Santel San Marcos może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Soho Boutique Salamanca
  Od566złZa noc

  Hotel Soho Boutique Salamancastars

  Salamanca miasto, Salamanca , Plaza del angel 5-7 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 145 opinii podróżnychNa podstawie 145 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Salamanca. Struktura, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 2. 7 kilometrów. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 0 kilometrów. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2001. Hotel Soho Boutique Salamanca zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ponadto, Hotel Soho Boutique Salamanca zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Catalonia Plaza Mayor Salamanca
  Od331złZa noc

  Catalonia Plaza Mayor Salamancastars

  Salamanca miasto, Salamanca , Calle espoz y mina 23-25 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów51 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 763 opinii podróżnychNa podstawie 763 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Salamanca. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Catalonia Plaza Mayor Salamanca jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Hotel Mozarbez Salamanca
  Od211złZa noc

  Hotel Mozarbez Salamancastars

  Salamanca miasto, Salamanca , Nacional 630 km 352 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 214 opinii podróżnychNa podstawie 214 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Salamanca, jest optymalny dla rodzin. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Hotel Mozarbez Salamanca zapewnia całodobową recepcję. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Hotel Mozarbez Salamanca rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście docenią również parking i garaż. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Hotel Mozarbez Salamanca. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Soho Mercado Central
  Od229złZa noc

  Soho Mercado Centralstars

  Salamanca miasto, Salamanca , Calle san juan de la cruz 5-7 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów27 Opinie

  Ten prosty hotel jest położony w Salamanca. Hotel, usytuowany w odległości 30 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 2. 0 kilometrów znajdują się połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. Soho Mercado Central został całkowicie odrestaurowany w roku 2015. Soho Mercado Central jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Soho Mercado Central oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Soho Mercado Central zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Las Claras
  Od388złZa noc

  Eurostars Las Clarasstars

  Salamanca miasto, Salamanca , Calle de la marquesa de almarza s/n - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów44 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1026 opinii podróżnychNa podstawie 1026 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Salamanca. Usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1. 7 kilometrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Eurostars Las Claras. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Eurostars Las Claras. Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Gran Hotel Corona Sol
  Od258złZa noc

  Gran Hotel Corona Solstars

  Salamanca miasto, Salamanca , Calle víctor garcía de la concha 31 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów76 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1086 opinii podróżnychNa podstawie 1086 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Salamanca. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Nieruchomość została zbudowana w roku 2011. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Gran Hotel Corona Sol. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Gran Hotel Corona Sol zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury.

  Pokaż więcej
 • Alda Centro Salamanca Hostel
  Od157złZa noc

  Alda Centro Salamanca Hostelstars

  Salamanca miasto, Salamanca , Paseo de canalejas 14 - Mapa
  2,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 39 opinii podróżnychNa podstawie 39 opinii podróżnych

  Hostel został zbudowany w roku 1985. Hostel przeszedł renowację w roku 2012. Nieruchomość składa się z 9 pokoi. Ten popularny hostel jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hostel oferuje całodobową recepcję.

  Pokaż więcej
 • Don Gregorio
  Od857złZa noc

  Don Gregoriostars

  Salamanca miasto, Salamanca , San pablo 80 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 387 opinii podróżnychNa podstawie 387 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Salamanca. Hotel, położony bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 5 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Don Gregorio został całkowicie odnowiony w roku 2010. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Don Gregorio zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Odwiedzający mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w nieruchomości zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Don Gregorio może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   47  Hotele w Salamanca
Strona  1  z  5
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Salamanca is the capital of the province of the same name, in the Spanish region of Castile and Leon. It is situated in the Campo de Salamanca area, on the River Tormes. The city is well-known for being the seat of one of Spain's most important universities. Among the many sites of interest, the following stand out: the 18th century Plaza Mayor, in Baroque style; the Casa de las Conchas (1493), in late Gothic style; the New Cathedral (1513) in Gothic, Baroque and Neo-classical style; the Old Cathedral (12th century) in Romanesque and Gothic style; the University of Salamanca (16th century) in the Plateresque style; and the Renaissance Palacio de Monterrey (16th century). The city also has a lively feel due to the large number of students who study in the city at the prestigious University of Salamanca, and so there is a large variety of bars, restaurants and nightclubs where entertainment is guaranteed. Discover this magnificent city, visit Salamanca!

Popularne strefy w Salamanca

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj