Hotele w Salou Area - Costa Daurada

Znajdź na mapie
Hotele w Salou Area - Costa Daurada

Salou Area - Costa DauradaOd  191zł

Polecane hotele w Salou Area - Costa Daurada

Sortuj według
 • PortAventura Hotel PortAventura
  Od662złZa noc

  PortAventura Hotel PortAventurastarsGreenProgram Icon

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Avda. alcalde de pere molas s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów235 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2853 opinii podróżnychNa podstawie 2853 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Port Aventura. Hotel, usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1. 2 kilometrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2002. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. nullOsoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Ta nieruchomość jest zobowiązana do utrzymywania zasad przyjaznych dla środowiska. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. PortAventura Hotel PortAventura oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w hotelu zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • PortAventura Hotel Gold River + Ticket Included
  Od557złZa noc

  PortAventura Hotel Gold River + Ticket Includedstars

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Avd alcalde pere molas s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów220 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2226 opinii podróżnychNa podstawie 2226 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Port Aventura. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 2. 0 kilometrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 4. 0 kilometrów od hotelu. Ten hotel został skonstruowany w roku 2009. Goście pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. PortAventura Hotel Gold River oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. PortAventura Hotel Gold River nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Obecny jest parking. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Różnorodna oferta rozrywkowa w PortAventura Hotel Gold River gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Planas
  Od349złZa noc

  Planasstars

  Salou, Salou Area - Costa Daurada , Placa de bonet 3 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 181 opinii podróżnychNa podstawie 181 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Salou. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od struktury. Struktura położona jest w odległości 20 metrów od portu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2013. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych Planas. Planas oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Goście mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Różnorodna oferta rozrywkowa w Planas gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Roulette PortAventura Resort
  Od530złZa noc

  Roulette PortAventura Resortstars

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Port aventura - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów11 Opinie

  Ten czarujący hotel mieści się w Port Aventura. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Sol Costa Daurada
  Od459złZa noc

  Sol Costa Dauradastars

  Salou, Salou Area - Costa Daurada , Avinguda dels paisos catalans s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów172 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2194 opinii podróżnychNa podstawie 2194 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Salou, jest optymalny dla rodzin. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 6 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został zbudowany w roku 2002. Podróżujący pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Sol Costa Daurada nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Hotel zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w nieruchomości. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Estival Park
  Od534złZa noc

  Hotel Estival Parkstars

  La Pineda, Salou Area - Costa Daurada , Carrer del cami del raco 15 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów178 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3655 opinii podróżnychNa podstawie 3655 opinii podróżnych

  Ten uroczy kurort VR jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w La Pineda. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 250 metrów od kwatery. Kurort VR położony jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2009. Kurort VR oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Ponieważ ten kurort VR posiada całodobową recepcję, goście są zawsze przyjmowani. Hotel Estival Park nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Ponadto, Hotel Estival Park zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ten kurort VR jest idealny na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim podróżującym. Niektóre z niniejszych usług Hotel Estival Park mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • PortAventura Hotel El Paso + Tickets Included
  Od606złZa noc

  PortAventura Hotel El Paso + Tickets Includedstars

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Rambla del parc s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów71 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2357 opinii podróżnychNa podstawie 2357 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Port Aventura, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położony w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1000 metrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2002. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. PortAventura Hotel El Paso zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Wszystkie pokoje w PortAventura Hotel El Paso są dostępne dla wózków inwalidzkich. PortAventura Hotel El Paso nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. PortAventura Hotel El Paso może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Augustus
  Od592złZa noc

  Augustusstars

  Cambrils, Salou Area - Costa Daurada , Avinguda de la diputacio 190 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów83 Opinie

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Cambrils, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5 metrów od struktury. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2017. Augustus zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Augustus oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka segmentów przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Portaventura Hotel Caribe + Tickets Included
  Od613złZa noc

  Portaventura Hotel Caribe + Tickets Includedstars

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Rambla del parc s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów83 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2518 opinii podróżnychNa podstawie 2518 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Port Aventura. Kwatera, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1000 metrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2003. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. nullŻadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Portaventura Hotel Caribe dla wygody gości. W przypadku pragnienia pieszczot, odwiedzający mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Portaventura Hotel Caribe może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Jaime I
  Od388złZa noc

  Jaime Istars

  Salou, Salou Area - Costa Daurada , Carrer de logronyo 16-20 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów145 Opinie

  Ten uroczy hotel, położony w Salou, jest optymalny dla rodzin. Struktura położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2005. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Jaime I. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wszystkie pokoje w Jaime I są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Różnorodna oferta rozrywkowa w Jaime I gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   186  Hotele w Salou Area - Costa Daurada
Strona  1  z  19
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Costa Daurada is the name by which the coast around the Spanish city of Tarragona is known. There is much to see, but some of the most important things are: the Ebro River Delta in the south and the Ports de Tortosa-Beseit. This is a mountainous zone that continues into the Maestrazgo of the neighbouring provinces of Castellon and Teruel. There are many different towns and villages to see and these have excellent facilities for visitors. Many were once purely fishing villages, although now they are very used to playing host to tourists. However, there are still those who earn their living through fishing along these coasts, and this lends an authentic air to coastal villages which still preserve customs from centuries ago. The Costa Daurada's beaches are long and of fine, clean sand. The sea here is very clear, and very shallow near the beaches. If you love the sun and the sea and you want to see some lively towns, then the Costa Daurada is just the place for you.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Salou Area - Costa Daurada

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj