Hotele w Teneryfa

Znajdź na mapie
Hotele w Teneryfa

TeneryfaOd  35zł

Polecane hotele w Teneryfa

Sortuj według
 • Paradise Park Fun Lifestyle Hotel
  Od94złZa noc

  Paradise Park Fun Lifestyle Hotelstars

  Los Cristianos, Teneryfa , Urbanización oasis del sur, calle hawaii 2 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów50 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 7835 opinii podróżnychNa podstawie 7835 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Los Cristianos. W odległości 3. 2 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2010. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Paradise Park Fun Lifestyle Hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości.

  Pokaż więcej
 • Don Manolito
  Od307złZa noc

  Don Manolitostars

  Puerto de la Cruz, Teneryfa , Doctor madan s/n - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 195 opinii podróżnychNa podstawie 195 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Puerto de la Cruz. W odległości 6. 5 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 29. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2004. Don Manolito jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Tinerfe Garden
  Od232złZa noc

  Tinerfe Gardenstars

  Costa Adeje, Teneryfa , Av. de los pueblos 24 - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 422 opinii podróżnychNa podstawie 422 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy znajduje się w Costa Adeje. Zaledwie krótka przechadzka dzieli go od plaży i centrum Playa de las Americas, gdzie można znaleźć liczne sklepy, restauracje i bary. Na pole golfowe Las Americas można dojść pieszo. W hotelu jest odkryty basen, restauracja, wypożyczalnia rowerów i samochodów. Do portu lotniczego Reina Sofía można dojechać w kilka minut.

  Pokaż więcej
 • El Duque
  Od581złZa noc

  El DuquestarsGreenProgram Icon

  Costa Adeje, Teneryfa , Avenida de bruselas 14 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1129 opinii podróżnychNa podstawie 1129 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Costa Adeje, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Kwatera, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość położona jest w odległości 600 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Ten hotel został skonstruowany w roku 1999. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. W przypadku życzenia gości, w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ten hotel został zaprojektowany ze świadomym wysiłkiem, w celu dostosowania się do najsurowszych norm ekologicznych oraz posiada certyfikat Travelife. Różnorodna oferta rozrywkowa w tym hotelu gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z niniejszych usług El Duque mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Caribe
  Od303złZa noc

  Apartamentos Caribestars

  Playa de las Americas, Teneryfa , Avenida v centenario 3 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów82 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 639 opinii podróżnychNa podstawie 639 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy, położony w Playa de las Americas, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Kwatera, usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 1. 3 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. Apartamentos Caribe przeszedł renowację w roku 2017. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel apartamentowy zapewnia całodobową recepcję. W przypadku życzenia odwiedzających w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel apartamentowy nie zezwala na obecność zwierząt. Apartamentos Caribe zapewnia parking dla wygody gości. Hotel apartamentowy oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bahia Principe Sunlight Costa Adeje
  Od875złZa noc

  Bahia Principe Sunlight Costa Adejestars

  Costa Adeje, Teneryfa , Calle idafe s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów21 Opinie

  Ten uroczy hotel znajduje się w Costa Adeje. W odległości 8. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został skonstruowany w roku 2001. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Bahia Principe Sunlight Costa Adeje. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Bahia Principe Sunlight Costa Adeje zapewnia parking dla wygody gości. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Odwiedzający przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Alta
  Od256złZa noc

  Altastars

  Puerto de la Cruz, Teneryfa , Avenida aguilar y quesada s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 240 opinii podróżnychNa podstawie 240 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament znajduje się w Puerto de la Cruz. W odległości 10. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1998. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych Alta. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Yucca Park ApartHotel
  Od345złZa noc

  Yucca Park ApartHotelstars

  Costa Adeje, Teneryfa , Londres, urb playa fañabe 8 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 226 opinii podróżnychNa podstawie 226 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament mieści się w Costa Adeje. Struktura położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Yucca Park ApartHotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2009. Yucca Park ApartHotel nie obsługuje całodobowej recepcji. Ten apartament nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Playa Sur Tenerife
  Od474złZa noc

  Playa Sur Tenerifestars

  El Medano, Teneryfa , Gaviota 36 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 149 opinii podróżnychNa podstawie 149 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w El Medano. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed strukturą. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2004. Playa Sur Tenerife jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Obecny jest parking. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Ohasis Apartments
  Od480złZa noc

  Ohasis Apartmentsstars

  Los Cristianos, Teneryfa , San francisco ,urb.oasis del sur 15 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 885 opinii podróżnychNa podstawie 885 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Los Cristianos. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 900 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Ten apartament przeszedł renowację w roku 2019. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Ohasis Apartments. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Ohasis Apartments dla wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   236  Hotele w Teneryfa
Strona  1  z  24
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Tenerife is the largest of Spain’s Canary Islands, a place of untamed nature that is ideal for anyone looking for a good time. It is situated in the Atlantic Ocean, close to the African coast. The capital of the island is Santa Cruz de Tenerife, on the eastern point. The south side of the island is the area most popular with young people. This region has a pleasant climate and a summer that appears to last all year. Puerto de La Cruz is the town that attracts the highest number of families. The northern part has the biggest green spaces and Spanish culture can be experienced there in all its splendour. Towards the centre of the island you can find an important volcano called El Teide, one of the highest in the country. Many tours are carried out to visit it and see its crater. Travelling the routes is also a spectacle worth enjoying, due to the marvellous landscapes and mountains. There are various recreational parks such as the Loro Parque Zoo (Parrot Zoo Park), an extensive animal welfare foundation. There is also the Parque de la Jungla, with its beautiful bird sanctuary. Tenerife has everything you need to experience a great holiday!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Teneryfa

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Vigilia Park
  Vigilia Park
  4,0/5
  Oceny klientów41 Opinie

  Hotel naprawdę dobry, personel super. Dostaliśmy pokój jeszcze niewyremontowany, ale za to 2 sypialnie zamiast jednej. Pokój w porządku, czysto, sprzęty stare oczywiście, ale w porządku, zapach ok. Ba ...

  Zachowaj anonimowość
  Klient Hotelopia, 27/01/2018

  Od160złPokaż więcej

 • Weare Hotel La Paz
  Weare Hotel La Paz
  3,8/5
  Oceny klientów50 Opinie

  Bardzo dobre jedzenie. Czyste , fajne pokoje. Hotel zlokalizowany w spokojnym miejscu, obok różne sklepiki, kawiarnie, restauracje,supermarket, biura podróży.

  Rega
  Klient Hotelopia, 20/10/2017

  Od253złPokaż więcej

 • Blue Sea Puerto Resort
  Blue Sea Puerto Resort
  3,7/5
  Oceny klientów56 Opinie

  Trzy baseny do dyspozycji gości. Smaczne i zróżnicowane jedzenie.

  Kuba
  Klient Hotelopia, 25/07/2017

  Od338złPokaż więcej