Hotele w Los Silos

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Casamarilla
  Od333złZa noc

  Casamarillastars

  Los Silos, Teneryfa , Finca casa amarilla la caleta de interian - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 65 opinii podróżnychNa podstawie 65 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel wiejski mieści się w Los Silos. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została ukończona w roku 1850 i odnowiona w roku 2013. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Luz del Mar
  Od508złZa noc

  Luz del Marstars

  Los Silos, Teneryfa , Avenida sibora 10 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 117 opinii podróżnychNa podstawie 117 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel wiejski znajduje się w Los Silos. Usytuowany w odległości 1. 7 kilometrów od centrum miasta, hotel wiejski umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od hotelu wiejskiego podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od struktury. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2007. Luz del Mar jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel wiejski oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. nullGoście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel wiejski przyjazny dla zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Luz del Mar może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Coral Los Silos
  Od188złZa noc

  Coral Los Silosstars

  Los Silos, Teneryfa , Calle las canteras s/n - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Los Silos. Struktura, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 5 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 25 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 44. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2017. Coral Los Silos zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Coral Los Silos nie obsługuje całodobowej recepcji. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Coral Los Silos nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Coral Los Silos zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Finca la Hacienda Rural Hotel
  Od216złZa noc

  Finca la Hacienda Rural Hotelstars

  Los Silos, Teneryfa , Carretera nuestra senora de lourdes 2 - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 49 opinii podróżnychNa podstawie 49 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel wiejski jest usytuowany w Los Silos. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel wiejski położony jest w odległości 2. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Finca la Hacienda Rural Hotel. Finca la Hacienda Rural Hotel nie oferuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu wiejskim. Zwierzęta uważane są za członków rodziny w tym hotelu wiejskim. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Los Silos

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj