Hotele w Amsterdam

Znajdź na mapie
Hotele w Amsterdam

AmsterdamOd  181zł

Polecane hotele w Amsterdam

Sortuj według
 • Albus Hotel Amsterdam City Centre
  Od682złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 534 opinii podróżnychNa podstawie 534 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Amsterdam. Kwatera, usytuowana w odległości 30 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 100 metrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 10 metrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2010. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Albus Hotel Amsterdam City Centre oferuje usługę transferu na lotnisko. Ze względu na jej funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ta nieruchomość jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Room Mate Bruno
  Od319złZa noc

  Room Mate Brunostars

  Rotterdam, Rotterdam , Wilhelminakade 52 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 114 opinii podróżnychNa podstawie 114 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Rotterdam. Położona w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 3. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od portu. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Room Mate Bruno nie oferuje łóżeczek na życzenie. nullZwierzęta nie są dozwolone w Room Mate Bruno. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Malie Hotel
  Od439złZa noc

  Malie Hotelstars

  Utrecht, Utrecht , Maliestraat 2 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 249 opinii podróżnychNa podstawie 249 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Utrecht. Usytuowany w odległości 800 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 5. 3 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Malie Hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2015. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Malie Hotel zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Malie Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Amsterdam Tropen
  Od390złZa noc

  Amsterdam Tropenstars

  Amsterdam miasto, Amsterdam , Linnaeusstraat 2c - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 992 opinii podróżnychNa podstawie 992 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Amsterdam. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Goście będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w hotelu. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Bilderberg Europa
  Od367złZa noc

  Hotel Bilderberg Europastars

  Scheveningen, Haga , Zwolsestraat 2 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1214 opinii podróżnychNa podstawie 1214 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Scheveningen. Odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 5. 0 kilometrów. Hotel Bilderberg Europa został zbudowany w roku 1960. Wspólne obszary struktury zapewniają dostęp do Internetu Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Na terenie obiektu są dozwolone nie tylko małe zwierzęta, lecz również duże. Hotel Bilderberg Europa zapewnia parking dla wygody gości. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • NH Utrecht
  Od549złZa noc

  NH Utrechtstars

  Utrecht, Utrecht , Jaarbeursplein 24 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów28 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 997 opinii podróżnychNa podstawie 997 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w pobliżu dworca kolejowego w Utrechcie. Znajduje się w niewielkiej odległości od centrum konferencyjnego Jaarbeurs i Starego Miasta, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla gości w podróży służbowej, jak i dla turystów. Goście mogą również odkryć bogatą kulturę tego rejonu w Teatrze Beatrix. Ten wspaniały hotel oferuje odwiedzającym gościnność i urok. Pokoje są gustownie urządzone i wyposażone w nowoczesne udogodnienia. Goście mogą poćwiczyć na siłowni, a następnie zrelaksować się i odpocząć w saunie. Ten hotel jest doskonałym wyborem dla każdego rodzaju turysty odwiedzającego ten rejon.

  Pokaż więcej
 • Hotel van de Vijsel
  Od744złZa noc

  Hotel van de Vijselstars

  Amsterdam miasto, Amsterdam , Overtoom 13-17 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Amsterdam. Usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 8. 6 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został skonstruowany w roku 2018. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Hotel van de Vijsel zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • World Hotel Wings
  Od297złZa noc

  World Hotel Wingsstars

  Rotterdam, Rotterdam , Rotterdam airportplein 55 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 333 opinii podróżnychNa podstawie 333 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Rotterdam. Kwatera, usytuowana w odległości 7. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 5 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 50 metrów. Hotel położony jest w odległości 22. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2015. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Osoby, które nie mogą rozstawać się ze swoimi zwierzętami, docenią możliwość zabrania ich ze sobą do hotelu. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w World Hotel Wings. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Oferując wiele opcji restauracyjnych, World Hotel Wings zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • NH Centre Utrecht
  Od571złZa noc

  NH Centre Utrechtstars

  Utrecht, Utrecht , Janskerkhof 10 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 655 opinii podróżnychNa podstawie 655 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Utrecht. Kwatera, usytuowana w odległości 350 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 20 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2007. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, NH Centre Utrecht oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w NH Centre Utrecht.

  Pokaż więcej
 • Utrecht City Centre Apollo Hotel
  Od427złZa noc

  Utrecht City Centre Apollo Hotelstars

  Utrecht, Utrecht , Vredenburg 14 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów30 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1013 opinii podróżnychNa podstawie 1013 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Utrecht. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Utrecht City Centre Apollo Hotel przeszedł renowację w roku 2010. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   261  Hotele w Amsterdam
Strona  1  z  27
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Amsterdam is the capital of the Netherlands. It is on the banks of the Amstel. A lot of people move around town on bicycles, and it is certainly a good way to see the city. From Dam Square, in the old town, you can start a tour of this lovely city, taking in its canals and bridges and exploring its lively streets. Amsterdam is home to over seven thousand historical landmarks. It has world-famous museums, including the home and workshop of Rembrandt and the Van Gogh Museum. We recommend visiting the house where Anne Frank was in hiding, the botanical gardens and the Heineken factory and museum. Its nightlife is among the very best in Europe, with great clubs and pubs. In the red light district you will see the completely legal sight of sex workers posing in windows. Among the city’s many lovely parks is the Amstelpark. Amsterdam has varied accommodation that includes camping sites and barges. Explore the typical street side markets where you can buy everything from music to handmade objects while watching the street performers. Make sure you get a chance to navigate the canals of Amsterdam.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Amsterdam

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj