Hotele w Amsterdam

Znajdź na mapie
Hotele w Amsterdam

AmsterdamOd  107zł

Polecane hotele w Amsterdam

Sortuj według
 • Campanile Delft
  Od291złZa noc

  Campanile Delftstars

  Delft, Haga , Kleveringweg 53 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 237 opinii podróżnychNa podstawie 237 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Delft. Campanile Delft został skonstruowany w roku 2007. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Goście docenią całodobową recepcję. nullZwierzęta uważane są za członków rodziny w tym hotelu.

  Pokaż więcej
 • Campanile Hotel Vlaardingen
  Od293złZa noc

  Campanile Hotel Vlaardingenstars

  Vlaardingen, Rotterdam , Kethelweg 220-222 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 97 opinii podróżnychNa podstawie 97 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Vlaardingen. Posiadłość, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Campanile Hotel Vlaardingen zapewnia całodobową recepcję. Campanile Hotel Vlaardingen rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Goście mogą przywieźć swoje zwierzęta do hotelu. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Campanile Rotterdam Oost
  Od295złZa noc

  Campanile Rotterdam Ooststars

  Rotterdam, Rotterdam , Koningslaan 2 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 127 opinii podróżnychNa podstawie 127 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Rotterdam. Położona w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2000. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. W Campanile Rotterdam Oost znajduje się parking. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Eden Hotel Amsterdam
  Od432złZa noc

  Eden Hotel AmsterdamstarsGreenProgram Icon

  Amsterdam miasto, Amsterdam , Amstel 144 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów62 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3563 opinii podróżnychNa podstawie 3563 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest doskonale usytuowany w samym sercu stolicy holenderskiego Amsterdamu, bezpośrednio nad rzeką Amstel i w pobliżu słynnego placu Rembrandta. Do innych pobliskich atrakcji zalicza się Muzeum Rembrandta, pływający targ kwiatowy, Stopera i Foam Muzeum Fotografii. Ulice handlowe Kalverstraat i Leidsestraat są w odległości spaceru, tak jak i Pałac Królewski.

  Pokaż więcej
 • Central Park Hotel
  Od230złZa noc

  Central Park Hotelstars

  Amsterdam miasto, Amsterdam , Waldeck pyrmontlaan 9 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 587 opinii podróżnychNa podstawie 587 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Amsterdam. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w Central Park Hotel. Zwierzęta nie są dozwolone w Central Park Hotel.

  Pokaż więcej
 • Hard Rock Hotel Amsterdam American
  Od828złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3889 opinii podróżnychNa podstawie 3889 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Amsterdam. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2008. American Hotel Amsterdam zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w American Hotel Amsterdam. Niektóre z niniejszych usług American Hotel Amsterdam mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Campanile Gouda
  Od267złZa noc

  Campanile Goudastars

  Gouda, Rotterdam , Kampenringweg 39-41 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 161 opinii podróżnychNa podstawie 161 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Gouda. Posiadłość, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Z posiadłości można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Campanile Gouda może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Campanile Gorinchem
  Od300złZa noc

  Campanile Gorinchemstars

  Gorinchem, Rotterdam , Franklinweg 1 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 107 opinii podróżnychNa podstawie 107 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Gorinchem. Usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 25. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 0 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 1993. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Campanile Gorinchem nie oferuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Niektóre z niniejszych usług Campanile Gorinchem mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Beethoven Amsterdam
  Od291złZa noc

  Hotel Beethoven Amsterdamstars

  Amsterdam miasto, Amsterdam , Beethovenstraat 43 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 571 opinii podróżnychNa podstawie 571 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Amsterdam. Położona w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 0 kilometrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2015. Hotel Beethoven Amsterdam oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Hotel Beethoven Amsterdam oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Hotel Beethoven Amsterdam zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Hotel Beethoven Amsterdam zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług Hotel Beethoven Amsterdam mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Bilderberg Europa
  Od389złZa noc

  Hotel Bilderberg EuropastarsGreenProgram Icon

  Scheveningen, Haga , Zwolsestraat 2 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1233 opinii podróżnychNa podstawie 1233 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Scheveningen. Posiadłość leży w odległości 5. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Hotel Bilderberg Europa został zbudowany w roku 1960. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Hotel Bilderberg Europa. Hotel stosuje zasady zrównoważonej polityki. Hotel Bilderberg Europa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   299  Hotele w Amsterdam
Strona  1  z  30
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Amsterdam is the capital of the Netherlands. It is on the banks of the Amstel. A lot of people move around town on bicycles, and it is certainly a good way to see the city. From Dam Square, in the old town, you can start a tour of this lovely city, taking in its canals and bridges and exploring its lively streets. Amsterdam is home to over seven thousand historical landmarks. It has world-famous museums, including the home and workshop of Rembrandt and the Van Gogh Museum. We recommend visiting the house where Anne Frank was in hiding, the botanical gardens and the Heineken factory and museum. Its nightlife is among the very best in Europe, with great clubs and pubs. In the red light district you will see the completely legal sight of sex workers posing in windows. Among the city’s many lovely parks is the Amstelpark. Amsterdam has varied accommodation that includes camping sites and barges. Explore the typical street side markets where you can buy everything from music to handmade objects while watching the street performers. Make sure you get a chance to navigate the canals of Amsterdam.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Amsterdam

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj