O firmie

Hotelopia należy do grupy Hotelbeds, wiodącego w Europie biura podróży, świadczącego usługi ponad30 milionom klientów w 180 krajach pod różnymi markami.

Celem Hotelopia jest pomaganie indywidualnemu podróżnikowi, niezależnie od tego, czy jego wyjazd ma charakter biznesowy czy wakacyjny, znaleźć i zarezerwować hotel w prosty i bezpieczny sposób, w korzystnych cenach. Oferujemy szeroką gamę hoteli i apartamentów, od najskromniejszych po te najbardziej luksusowe, pięciogwiazdkowe.

Dysponujemy najpopularniejszymi kierunkami podróży w różnych zakątkach świata i codziennie pracujemy nad wprowadzaniem do naszej strony internetowej nowych ofert. Nasi klienci mogą wybierać spośród ponad94000 hoteli w ponad 7500 miejscach w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, na Karaibach i w Azji.

Zespół biura obsługi klienta chętnie pomaga naszym klientom i udziela wszelkich wskazówek w zależności od ich potrzeb.

Dlaczego Hotelopia?

Jesteś w dobrych rękach. Jesteśmy częścią Hotelbeds, największej w Europie firmy świadczącej usługi turystyczne dla ponad 30 milionów klientów. Bezpieczne transakcje elektroniczne. Posiadamy certyfikat Thawte i Worldpay. Co to oznacza? Oznacza to, że możesz dokonać rezerwacji i płatności w bezpiecznym środowisku. Wszelkie informacje wprowadzane na stronie z rezerwacją są przesyłane w sposób zaszyfrowany, zapewniający bezpieczeństwo transakcji. Zwróć uwagę, że adres w pasku przeglądarki zamieni się na https.
Gwarancja najlepszej ceny. Bez dodatkowych opłat ani prowizji za płatność kartą. Nasze ceny są przejrzyste - nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek. Wyświetlana cena końcowa jest kwotą, która zostanie pobrana z Twojej karty bez żadnych dodatkowych opłat. Płatność online . Możesz zapłacić w chwili dokonywania rezerwacji w prosty i bezpieczny sposób.

Niniejsza strona internetowa jest własnością HOTELOPIA S.L.U. z siedzibą w Palma de Mallorca, Complejo Mirall Balear, Camí de Son Fangos, 100; Torre A, 5ª planta, kod pocztowy 07007, hurtowego/detalicznego biura podróży, NIP B-57218356, numer licencji BAL-481 M/D, wpisanego w Rejestrze Handlowym w Mallorce na stronie PM-44857, w tomie 2007, na arkuszu 148.