Zarezerwuj hotel z PayPal

PayPal umożliwia firmom i konsumentom posiadającym adres e-mail wysyłanie i otrzymywanie płatności internetowych w bezpieczny, wygodny i korzystny sposób. Sieć PayPal opiera się na istniejącej infrastrukturze finansowej rachunków bankowych i kart kredytowych oraz oferuje globalne rozwiązanie w zakresie płatności w czasie rzeczywistym.
Paypal

1)  Wybór sposobu płatności internetowej

Machanguilla

Proces rezerwacji w Hotelopia jest taki sam jak zawsze i nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą. Podczas procesu rezerwacji należy zaznaczyć pole płatności internetowej, aby dokonać płatności przez PayPal. Przypominamy, że mają Państwo również możliwość wybrania opcji płatności na miejscu, dzięki której płatność jest dokonywana w hotelu.

2) Formularz rezerwacji

W formularzu rezerwacji należy odpowiednio wypełnić wszystkie pola i zaznaczyć opcję PayPal na dole, gdzie pokazane są sposoby płatności, oraz zaakceptować regulamin i politykę prywatności.
Form

3)  Płatność

Paypal Log

W części dotyczącej płatności użytkownik ma dwie możliwości:

- Może użyć swojego konta PayPal, jeżeli jest już zarejestrowany.:

- Jeżeli użytkownik nie ma konta PayPal, może wprowadzić swoje dane i dokonać płatności kartą kredytową za pośrednictwem systemu PayPal. W tym przypadku transakcja odbywa się za pośrednictwem systemu PayPal za pomocą karty kredytowej lub debetowej, mimo iż użytkownik nie posiada konta PayPal.