Hotele w Tokio

Znajdź na mapie
Hotele w Tokio

TokioOd  240zł

Polecane hotele w Tokio

Sortuj według
 • Keio Plaza Hotel Tokyo
  Od981złZa noc

  Keio Plaza Hotel Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 2-2-1 nishi-shinjuku shinjuku-ku 1438 -
  3,8/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4670 opinii podróżnychNa podstawie 4670 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Tokyo City. Położony w odległości 100 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2016. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Keio Plaza Hotel Tokyo oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W Keio Plaza Hotel Tokyo znajduje się parking. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Hotel zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w hotelu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • The Strings By Intercontinental Tokyo
  Od1.077złZa noc

  The Strings By Intercontinental Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 2-16-1 konan, minato-ku -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1332 opinii podróżnychNa podstawie 1332 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Tokyo City. Kwatera, usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 4 kilometrów. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hilton Tokyo
  Od1.216złZa noc

  Hilton Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 6-2 nishi shinjuku 6-chome -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5231 opinii podróżnychNa podstawie 5231 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel mieści się w Tokyo City. Posiadłość, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hilton Tokyo przeszedł renowację w roku 2015. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Hilton Tokyo. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Star Plaza Ikebukuro
  Od239złZa noc

  Hotel Star Plaza Ikebukurostars

  Tokyo City, Tokio , Ikebukuro, toshima-ku, tokyo 2-10-2 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 84 opinii podróżnychNa podstawie 84 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Tokyo City. Usytuowana w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 26 metrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 19 metrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2000. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hotel Star Plaza Ikebukuro. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Hotel Star Plaza Ikebukuro nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • THE KNOT TOKYO Shinjuku
  Od469złZa noc

  THE KNOT TOKYO Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , 31-1 nishi-shinjuku 4-chrome, shinjuku-ku -
  4,2/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 63 opinii podróżnychNa podstawie 63 opinii podróżnych

  Ten uroczy, miejski hotel ma doskonałą lokalizację w eklektycznym Tokio. Hotel położony jest zaledwie kilka minut spacerem od budynków władz miejskich Tokio Metropolitan Government Offices, a także oferuje idealną lokalizację, z której goście mogą zwiedzać urzekające atrakcje tego miasta. Hotel jest dogodnie położony w odległości zaledwie 13 minut spacerem od stacji JR Shinjuku. Ten uroczy hotel zapewnia gościom ciepłe powitanie i przyjemne, relaksujące i uspokajające otoczenie. Pokoje mają prosty styl i oferują komfort i wygodę w kameralnej atmosferze. Hotel posiada sale konferencyjne dla wygody podróżujących w interesach, a świetna restauracja oferuje przysmaki kulinarne.

  Pokaż więcej
 • Citadines Tokyo Shinjuku
  Od783złZa noc

  Citadines Tokyo Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , Shinjuku,shinjuku-ku 1-28-13 -
  4,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2382 opinii podróżnychNa podstawie 2382 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Tokyo City. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2015. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Shinagawa Prince Hotel
  Od806złZa noc

  Shinagawa Prince Hotelstars

  Tokyo City, Tokio , 4-10-30 takanawa minato-ku -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4030 opinii podróżnychNa podstawie 4030 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Tokyo City. Usytuowany w odległości 6. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel znajduje się w odległości 6. 5 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 250 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Shinagawa Prince Hotel został zbudowany w roku 1994. Shinagawa Prince Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w Shinagawa Prince Hotel. W Shinagawa Prince Hotel znajduje się parking. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Shibuya Tobu
  Od675złZa noc

  Shibuya Tobustars

  Tokyo City, Tokio , 3-1, udagawa-cho -
  1,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 677 opinii podróżnychNa podstawie 677 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Tokyo City. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 350 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w Shibuya Tobu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Shibuya Tobu. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Shibuya Tobu może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Gracery Shinjuku
  Od805złZa noc

  Gracery Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , Kabukicho, shinjuku-ku 1-19-1 -
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1909 opinii podróżnychNa podstawie 1909 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Tokyo City. Nieruchomość została zbudowana w roku 2014. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Gracery Shinjuku. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w Gracery Shinjuku. Niektóre z niniejszych usług Gracery Shinjuku mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Park Hotel Tokyo
  Od1.541złZa noc

  Park Hotel Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , Shiodome media tower higashi-shinbashi 1-7-1 -
  4,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3569 opinii podróżnychNa podstawie 3569 opinii podróżnych

  Ta nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Shinbashi / ginza-tokyo. Hotel został skonstruowany w roku 2003. Nieruchomość składa się z 270 pokoi. Hotel jest położony w samym sercu miasta. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   81  Hotele w Tokio
Strona  1  z  9
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Tokyo is the capital of and the largest city in Japan; it is also the country's favourite tourist destination. Here there are many different zones, and in the centre one of the most important areas is Meguro, which is a residential area surrounded by parks and museums. Another popular area is Shibuya, with its fashionable shops and active nightlife. The city has many festivals, such as Dezomeshiki, which takes place in early January to celebrate the new year. Another festival held in Tokyo is Hinamatsuri, the national doll festival. Don't miss this exciting city, full of attractions and activities to make your stay more interesting. Visit Tokyo.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Tokio

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj