Hotele w Tokio

Znajdź na mapie
Hotele w Tokio

TokioOd  188zł

Polecane hotele w Tokio

Sortuj według
 • The Knot Tokyo Shinjuku
  Od471złZa noc

  The Knot Tokyo Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , 31-1 nishi-shinjuku 4-chrome, shinjuku-ku -
  4,0/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 181 opinii podróżnychNa podstawie 181 opinii podróżnych

  Ten uroczy, miejski hotel ma doskonałą lokalizację w eklektycznym Tokio. Hotel położony jest zaledwie kilka minut spacerem od budynków władz miejskich Tokio Metropolitan Government Offices, a także oferuje idealną lokalizację, z której goście mogą zwiedzać urzekające atrakcje tego miasta. Hotel jest dogodnie położony w odległości zaledwie 13 minut spacerem od stacji JR Shinjuku. Ten uroczy hotel zapewnia gościom ciepłe powitanie i przyjemne, relaksujące i uspokajające otoczenie. Pokoje mają prosty styl i oferują komfort i wygodę w kameralnej atmosferze. Hotel posiada sale konferencyjne dla wygody podróżujących w interesach, a świetna restauracja oferuje przysmaki kulinarne.

  Pokaż więcej
 • Citadines Tokyo Shinjuku
  Od952złZa noc

  Citadines Tokyo Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , Shinjuku,shinjuku-ku 1-28-13 -
  4,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2499 opinii podróżnychNa podstawie 2499 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Tokyo City. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2015. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ascott Marunouchi Tokyo
  Od1.857złZa noc

  Ascott Marunouchi Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 1-1-1 otemachi, chiyoda-ku * -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 232 opinii podróżnychNa podstawie 232 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Tokyo City. Położona w odległości 10 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 2. 0 kilometrów. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 21. 0 kilometrów. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2017. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Ascott Marunouchi Tokyo może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Monterey Ginza
  Od691złZa noc

  Monterey Ginzastars

  Tokyo City, Tokio , 2-10-2 ginza,chuo-ku * -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 948 opinii podróżnychNa podstawie 948 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Tokyo City. Kwatera, usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 0 kilometrów. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2000. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Monterey Ginza nie oferuje łóżeczek na życzenie. Monterey Ginza rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Monterey Ginza nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Metropolitan Tokyo Ikebukuro
  Od656złZa noc

  Metropolitan Tokyo Ikebukurostars

  Tokyo City, Tokio , nishi-ikebukuro 1-6-1 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1761 opinii podróżnychNa podstawie 1761 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Tokyo City. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 21. 1 kilometrów. Metropolitan Tokyo Ikebukuro został skonstruowany w roku 1985. Metropolitan Tokyo Ikebukuro jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Goście mogą rozpieszczać się korzystając z udogodnień zdrowotnych dostępnych w hotelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Gracery Shinjuku
  Od646złZa noc

  Hotel Gracery Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , Kabukicho, shinjuku-ku 1-19-1 -
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2079 opinii podróżnychNa podstawie 2079 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Tokyo City. Hotel Gracery Shinjuku został skonstruowany w roku 2014. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Tokyo Grand Hotel
  Od415złZa noc

  Tokyo Grand Hotelstars

  Tokyo City, Tokio , Shiba, minato-ku 2-5-2 -
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 257 opinii podróżnychNa podstawie 257 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Tokyo City. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 1991. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. W przypadku życzenia gości, w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście docenią również parking i garaż. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Shinjuku Granbell Hotel
  Od515złZa noc

  Shinjuku Granbell Hotelstars

  Tokyo City, Tokio , 2-14-5 kabuki-cho, shinjuku-ku -
  3,8/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1855 opinii podróżnychNa podstawie 1855 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Tokyo City. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 350 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2013. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Shinjuku Granbell Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. W Shinjuku Granbell Hotel znajduje się parking. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Asia Center Of Japan
  Od359złZa noc

  Hotel Asia Center Of Japanstars

  Tokyo City, Tokio , 8-10-32 akasaka minato-ku tokyo -
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Tokyo City. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2015. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Hotel Asia Center Of Japan zapewnia całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Hotel Asia Center Of Japan posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Hotel Asia Center Of Japan mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Sky Heart Hotel Koiwa
  Od187złZa noc

  Sky Heart Hotel Koiwastars

  Tokyo City, Tokio , 6-11-4 kita koiwa,edogawa-ku,tokyo * -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 47 opinii podróżnychNa podstawie 47 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest zlokalizowany w Tokyo City. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Sky Heart Hotel Koiwa. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Sky Heart Hotel Koiwa nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Sky Heart Hotel Koiwa. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   119  Hotele w Tokio
Strona  1  z  12
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Tokyo is the capital of and the largest city in Japan; it is also the country's favourite tourist destination. Here there are many different zones, and in the centre one of the most important areas is Meguro, which is a residential area surrounded by parks and museums. Another popular area is Shibuya, with its fashionable shops and active nightlife. The city has many festivals, such as Dezomeshiki, which takes place in early January to celebrate the new year. Another festival held in Tokyo is Hinamatsuri, the national doll festival. Don't miss this exciting city, full of attractions and activities to make your stay more interesting. Visit Tokyo.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Tokio

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj