Hotele w Tokio

Znajdź na mapie
Hotele w Tokio

TokioOd  178zł

Polecane hotele w Tokio

Sortuj według
 • Hilton Tokyo
  Od1.011złZa noc

  Hilton Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 6-2 nishi shinjuku 6-chome -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5319 opinii podróżnychNa podstawie 5319 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel mieści się w Tokyo City. Posiadłość, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hilton Tokyo przeszedł renowację w roku 2015. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Hilton Tokyo. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Keio Plaza Hotel Tokyo
  Od1.034złZa noc

  Keio Plaza Hotel Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 2-2-1 nishi-shinjuku shinjuku-ku 1438 -
  3,8/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4742 opinii podróżnychNa podstawie 4742 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Tokyo City. Położony w odległości 100 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2016. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Keio Plaza Hotel Tokyo oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W Keio Plaza Hotel Tokyo znajduje się parking. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Hotel zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w hotelu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Star Plaza Ikebukuro
  Od355złZa noc

  Hotel Star Plaza Ikebukurostars

  Tokyo City, Tokio , Ikebukuro, toshima-ku, tokyo 2-10-2 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 85 opinii podróżnychNa podstawie 85 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Tokyo City. Usytuowana w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 26 metrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 19 metrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2000. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hotel Star Plaza Ikebukuro. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Hotel Star Plaza Ikebukuro nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Tokyo Grand Hotel
  Od512złZa noc

  Tokyo Grand Hotelstars

  Tokyo City, Tokio , Shiba, minato-ku 2-5-2 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 254 opinii podróżnychNa podstawie 254 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Tokyo City. Tokyo Grand Hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 1991. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w Tokyo Grand Hotel. Nieruchomość posiada parking i garaż. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Strings By Intercontinental Tokyo
  Od1.119złZa noc

  The Strings By Intercontinental Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 2-16-1 konan, minato-ku -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1365 opinii podróżnychNa podstawie 1365 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Tokyo City. Kwatera, usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 4 kilometrów. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Citadines Tokyo Shinjuku
  Od724złZa noc

  Citadines Tokyo Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , Shinjuku,shinjuku-ku 1-28-13 -
  4,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2409 opinii podróżnychNa podstawie 2409 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Tokyo City. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2015. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Shibuya Tobu
  Od677złZa noc

  Shibuya Tobustars

  Tokyo City, Tokio , 3-1, udagawa-cho -
  1,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 687 opinii podróżnychNa podstawie 687 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Tokyo City. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 350 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w Shibuya Tobu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Shibuya Tobu. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Shibuya Tobu może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Red Roof Inn Kamata/Haneda Tokyo
  Od288złZa noc

  Red Roof Inn Kamata/Haneda Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 7-24-7 nishi-kamata, ota-ku * -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 27 opinii podróżnychNa podstawie 27 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Tokyo City. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 0 kilometrów. Red Roof Inn Kamata/Haneda Tokyo przeszedł renowację w roku 2017. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Red Roof Inn Kamata/Haneda Tokyo może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Conrad Tokyo
  Od2.146złZa noc

  Conrad Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 1-9-1, higashi-shinbashi, minato-ku -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3546 opinii podróżnychNa podstawie 3546 opinii podróżnych

  The hotel enjoys an excellent location directly over Shiodome Station which serves the Oedo subway and Yurikamome railway lines, and connected by undergournd walkway to Shimbashi's subway and railway stations. The hotel is located within walking distance of Tokyo's prime shopping and entertainment area, Ginza and is also within walking distance of the beautiful Hamrikkyu Gardens and Tsukiji Fish Market.

  Pokaż więcej
 • Metropolitan Tokyo Ikebukuro
  Od713złZa noc

  Metropolitan Tokyo Ikebukurostars

  Tokyo City, Tokio , nishi-ikebukuro 1-6-1 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1706 opinii podróżnychNa podstawie 1706 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Tokyo City. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 21. 1 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 1985. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Metropolitan Tokyo Ikebukuro. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Metropolitan Tokyo Ikebukuro nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. W odniesieniu do relaksu, podróżujący będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   100  Hotele w Tokio
Strona  1  z  10
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Tokyo is the capital of and the largest city in Japan; it is also the country's favourite tourist destination. Here there are many different zones, and in the centre one of the most important areas is Meguro, which is a residential area surrounded by parks and museums. Another popular area is Shibuya, with its fashionable shops and active nightlife. The city has many festivals, such as Dezomeshiki, which takes place in early January to celebrate the new year. Another festival held in Tokyo is Hinamatsuri, the national doll festival. Don't miss this exciting city, full of attractions and activities to make your stay more interesting. Visit Tokyo.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Tokio

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj