Hotele w Tokio

Znajdź na mapie
Hotele w Tokio

TokioOd  228zł

Polecane hotele w Tokio

Sortuj według
 • Hilton Tokyo
  Od1.497złZa noc

  Hilton Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 6-2 nishi shinjuku 6-chome -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5129 opinii podróżnychNa podstawie 5129 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel mieści się w Tokyo City. Kwatera, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2015. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hilton Tokyo zapewnia całodobową recepcję. Hilton Tokyo nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Hilton Tokyo zapewnia parking dla wygody gości. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Hilton Tokyo, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Keio Plaza Hotel Tokyo
  Od1.106złZa noc

  Keio Plaza Hotel Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 2-2-1 nishi-shinjuku shinjuku-ku 1438 -
  3,8/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4577 opinii podróżnychNa podstawie 4577 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Tokyo City. Posiadłość, usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2016. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich odwiedzających. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Strings By Intercontinental Tokyo
  Od1.947złZa noc

  The Strings By Intercontinental Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 2-16-1 konan, minato-ku -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1309 opinii podróżnychNa podstawie 1309 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Tokyo City. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 4 kilometrów. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w The Strings By Intercontinental Tokyo. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. The Strings By Intercontinental Tokyo nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. The Strings By Intercontinental Tokyo może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Star Plaza Ikebukuro
  Od260złZa noc

  Hotel Star Plaza Ikebukurostars

  Tokyo City, Tokio , Ikebukuro, toshima-ku, tokyo 2-10-2 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 83 opinii podróżnychNa podstawie 83 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Tokyo City. Struktura, usytuowana w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 26 metrów. Posiadłość położona jest w odległości 19 metrów od portu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2000. Hotel Star Plaza Ikebukuro jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Hotel Star Plaza Ikebukuro mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Tokyo Grand Hotel
  Od422złZa noc

  Tokyo Grand Hotelstars

  Tokyo City, Tokio , Shiba, minato-ku 2-5-2 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 243 opinii podróżnychNa podstawie 243 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Tokyo City. Ten hotel przeszedł renowację w roku 1991. Tokyo Grand Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • THE KNOT TOKYO Shinjuku
  Od501złZa noc

  THE KNOT TOKYO Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , 31-1 nishi-shinjuku 4-chrome, shinjuku-ku -
  4,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 22 opinii podróżnychNa podstawie 22 opinii podróżnych

  Ten uroczy, miejski hotel ma doskonałą lokalizację w eklektycznym Tokio. Hotel położony jest zaledwie kilka minut spacerem od budynków władz miejskich Tokio Metropolitan Government Offices, a także oferuje idealną lokalizację, z której goście mogą zwiedzać urzekające atrakcje tego miasta. Hotel jest dogodnie położony w odległości zaledwie 13 minut spacerem od stacji JR Shinjuku. Ten uroczy hotel zapewnia gościom ciepłe powitanie i przyjemne, relaksujące i uspokajające otoczenie. Pokoje mają prosty styl i oferują komfort i wygodę w kameralnej atmosferze. Hotel posiada sale konferencyjne dla wygody podróżujących w interesach, a świetna restauracja oferuje przysmaki kulinarne.

  Pokaż więcej
 • Red Roof Inn Kamata/Haneda Tokyo
  Od325złZa noc

  Red Roof Inn Kamata/Haneda Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 7-24-7 nishi-kamata, ota-ku * -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 24 opinii podróżnychNa podstawie 24 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Tokyo City. Kwatera znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2017. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Red Roof Inn Kamata/Haneda Tokyo nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Gracery Shinjuku
  Od902złZa noc

  Gracery Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , Kabukicho, shinjuku-ku 1-19-1 -
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1820 opinii podróżnychNa podstawie 1820 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Tokyo City. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2014. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Shinagawa Prince Hotel
  Od847złZa noc

  Shinagawa Prince Hotelstars

  Tokyo City, Tokio , 4-10-30 takanawa minato-ku -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3971 opinii podróżnychNa podstawie 3971 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Tokyo City. Usytuowana w odległości 6. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości 6. 5 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 250 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Nieruchomość została zbudowana w roku 1994. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Shinagawa Prince Hotel posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Shinagawa Prince Hotel. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Asia Center Of Japan
  Od422złZa noc

  Hotel Asia Center Of Japanstars

  Tokyo City, Tokio , 8-10-32 akasaka minato-ku tokyo -
   

  Ten uroczy hotel mieści się w Tokyo City. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Hotel Asia Center Of Japan nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Hotel Asia Center Of Japan. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   77  Hotele w Tokio
Strona  1  z  8
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Tokyo is the capital of and the largest city in Japan; it is also the country's favourite tourist destination. Here there are many different zones, and in the centre one of the most important areas is Meguro, which is a residential area surrounded by parks and museums. Another popular area is Shibuya, with its fashionable shops and active nightlife. The city has many festivals, such as Dezomeshiki, which takes place in early January to celebrate the new year. Another festival held in Tokyo is Hinamatsuri, the national doll festival. Don't miss this exciting city, full of attractions and activities to make your stay more interesting. Visit Tokyo.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Tokio

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj