Hotele w Tokio

Znajdź na mapie
Hotele w Tokio

TokioOd  173zł

Polecane hotele w Tokio

Sortuj według
 • Conrad Tokyo
  Od1.871złZa noc

  Conrad Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 1-9-1, higashi-shinbashi, minato-ku -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3659 opinii podróżnychNa podstawie 3659 opinii podróżnych

  The hotel enjoys an excellent location directly over Shiodome Station which serves the Oedo subway and Yurikamome railway lines, and connected by undergournd walkway to Shimbashi's subway and railway stations. The hotel is located within walking distance of Tokyo's prime shopping and entertainment area, Ginza and is also within walking distance of the beautiful Hamrikkyu Gardens and Tsukiji Fish Market.

  Pokaż więcej
 • Hotel New Otani Tokyo Garden Tower
  Od1.452złZa noc

  Hotel New Otani Tokyo Garden Towerstars

  Tokyo City, Tokio , 4-1 kioi-cho, chiyoda-ku -
  1,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1905 opinii podróżnychNa podstawie 1905 opinii podróżnych

  Located in the Akasaka entertainment area, the hotel is also adjacent to the political district of Nagatacho, and just 10 minutes walk from the outer border of the Imperial Palace and the National Parliament Building. Offering easy access to the Roppongi, Shinjuku and Shibuya entertainment areas, yet equally convenient to Ginza and its shops, as well the business areas of Toranomon and Nihombashi. The New Otani is arguably at the very centre of Tokyo, and unarguably is a convenient base for visitors of every purpose.

  Pokaż więcej
 • Hotel Nikko Narita
  Od491złZa noc

  Hotel Nikko Naritastars

  Narita Airport, Tokio , 500 tokko, narita-shi, chiba -
  3,8/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3467 opinii podróżnychNa podstawie 3467 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Narita Airport. Kwatera, usytuowana w odległości 7. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 2. 0 kilometrów. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1978. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Hotel Nikko Narita nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Hotel Nikko Narita zapewnia parking dla wygody gości. Hotel Nikko Narita oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Grand Nikko Tokyo Daiba
  Od1.051złZa noc

  Grand Nikko Tokyo Daibastars

  Tokyo City, Tokio , 2-6-1 daiba minato-ku tokyo 135-8701 japan -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3139 opinii podróżnychNa podstawie 3139 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Tokyo City. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Grand Nikko Tokyo Daiba został zbudowany w roku 1998. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Obecny jest parking. Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Ten hotel szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hilton Tokyo Bay
  Od681złZa noc

  Hilton Tokyo Baystars

  Tokyo Bay - Urayasu, Tokio , maihama, urayasu-shi 1-8 -
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3324 opinii podróżnychNa podstawie 3324 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Tokyo Bay - Urayasu. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 0 kilometrów. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hilton Tokyo Bay zapewnia całodobową recepcję. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Hilton Tokyo Bay posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Hilton Tokyo Bay. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Monterey Hanzomon
  Od310złZa noc

  Monterey Hanzomonstars

  Tokyo City, Tokio , 23-1, ichiban-cho * -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1074 opinii podróżnychNa podstawie 1074 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Tokyo City. Hotel, usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 1. 5 kilometrów od posiadłości . W odległości 160 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 21. 0 kilometrów. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Monterey Hanzomon posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Dai-Ichi Hotel Tokyo
  Od922złZa noc

  Dai-Ichi Hotel Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 1-2-6, shimbashi minato-ku tokyo -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 750 opinii podróżnychNa podstawie 750 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Tokyo City. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Dai-Ichi Hotel Tokyo. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Dai-Ichi Hotel Tokyo oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Monterey Akasaka
  Od496złZa noc

  Monterey Akasakastars

  Tokyo City, Tokio , 4-9-24, akasaka * -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 656 opinii podróżnychNa podstawie 656 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Tokyo City. Usytuowany w odległości 450 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 450 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Monterey Akasaka oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Monterey Akasaka zapewnia parking dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Monterey Akasaka mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Rose Garden Shinjuku
  Od513złZa noc

  Rose Garden Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , 8-1-3 nishi-shinjuku -
  4,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 564 opinii podróżnychNa podstawie 564 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Tokyo City. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Pearl Hotel Yaesu
  Od431złZa noc

  Pearl Hotel Yaesustars

  Tokyo City, Tokio , 1-2-6, yaesu, chuo-ku, tokyo -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 164 opinii podróżnychNa podstawie 164 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Tokyo City. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Pearl Hotel Yaesu oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   316  Hotele w Tokio
Strona  1  z  32
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Tokyo is the capital of and the largest city in Japan; it is also the country's favourite tourist destination. Here there are many different zones, and in the centre one of the most important areas is Meguro, which is a residential area surrounded by parks and museums. Another popular area is Shibuya, with its fashionable shops and active nightlife. The city has many festivals, such as Dezomeshiki, which takes place in early January to celebrate the new year. Another festival held in Tokyo is Hinamatsuri, the national doll festival. Don't miss this exciting city, full of attractions and activities to make your stay more interesting. Visit Tokyo.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Tokio

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj