Hotele w Tokio

Znajdź na mapie
Hotele w Tokio

TokioOd  106zł

Polecane hotele w Tokio

Sortuj według
 • The Strings By Intercontinental Tokyo
  Od967złZa noc

  The Strings By Intercontinental Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 2-16-1 konan, minato-ku -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1425 opinii podróżnychNa podstawie 1425 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Tokyo City. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Z posiadłości można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 4 kilometrów. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Niektóre z niniejszych usług The Strings By Intercontinental Tokyo mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • The Knot Tokyo Shinjuku
  Od451złZa noc

  The Knot Tokyo Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , 31-1 nishi-shinjuku 4-chrome, shinjuku-ku -
  4,0/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 181 opinii podróżnychNa podstawie 181 opinii podróżnych

  Ten uroczy, miejski hotel ma doskonałą lokalizację w eklektycznym Tokio. Hotel położony jest zaledwie kilka minut spacerem od budynków władz miejskich Tokio Metropolitan Government Offices, a także oferuje idealną lokalizację, z której goście mogą zwiedzać urzekające atrakcje tego miasta. Hotel jest dogodnie położony w odległości zaledwie 13 minut spacerem od stacji JR Shinjuku. Ten uroczy hotel zapewnia gościom ciepłe powitanie i przyjemne, relaksujące i uspokajające otoczenie. Pokoje mają prosty styl i oferują komfort i wygodę w kameralnej atmosferze. Hotel posiada sale konferencyjne dla wygody podróżujących w interesach, a świetna restauracja oferuje przysmaki kulinarne.

  Pokaż więcej
 • Citadines Tokyo Shinjuku
  Od688złZa noc

  Citadines Tokyo Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , Shinjuku,shinjuku-ku 1-28-13 -
  4,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2499 opinii podróżnychNa podstawie 2499 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Tokyo City. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2015. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • JR Kyushu Hotel Blossom Shinjuku
  Od753złZa noc

  JR Kyushu Hotel Blossom Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , Yoyogi, shibuyaku-ku 2-6-2 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 741 opinii podróżnychNa podstawie 741 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Tokyo City. JR Kyushu Hotel Blossom Shinjuku został zbudowany w roku 2014. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. JR Kyushu Hotel Blossom Shinjuku nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie pokoje w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. JR Kyushu Hotel Blossom Shinjuku nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w JR Kyushu Hotel Blossom Shinjuku. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Keio Plaza Hotel Tokyo
  Od925złZa noc

  Keio Plaza Hotel Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 2-2-1 nishi-shinjuku shinjuku-ku 1438 -
  4,0/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4894 opinii podróżnychNa podstawie 4894 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Tokyo City. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od kwatery. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2016. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Keio Plaza Hotel Tokyo oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. nullKeio Plaza Hotel Tokyo nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w hotelu zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Keio Plaza Hotel Tokyo zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Keio Plaza Hotel Tokyo może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Chinzanso Tokyo
  Od1.310złZa noc

  Chinzanso Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 2-10-8, sekiguchi -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 874 opinii podróżnychNa podstawie 874 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Tokyo City. Posiadłość, usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Chinzanso Tokyo jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w Chinzanso Tokyo. Zwierzęta są mile widziane w tym hotelu. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Odwiedzający mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Podróżujący będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery.

  Pokaż więcej
 • Hotel New Otani Tokyo Garden Tower
  Od894złZa noc

  Hotel New Otani Tokyo Garden Towerstars

  Tokyo City, Tokio , 4-1 kioi-cho, chiyoda-ku -
  1,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1905 opinii podróżnychNa podstawie 1905 opinii podróżnych

  Located in the Akasaka entertainment area, the hotel is also adjacent to the political district of Nagatacho, and just 10 minutes walk from the outer border of the Imperial Palace and the National Parliament Building. Offering easy access to the Roppongi, Shinjuku and Shibuya entertainment areas, yet equally convenient to Ginza and its shops, as well the business areas of Toranomon and Nihombashi. The New Otani is arguably at the very centre of Tokyo, and unarguably is a convenient base for visitors of every purpose.

  Pokaż więcej
 • Ascott Marunouchi Tokyo
  Od1.768złZa noc

  Ascott Marunouchi Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 1-1-1 otemachi, chiyoda-ku * -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 232 opinii podróżnychNa podstawie 232 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Tokyo City. Położona w odległości 10 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 2. 0 kilometrów. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 21. 0 kilometrów. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2017. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Ascott Marunouchi Tokyo może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Citadines Central Shinjuku Tokyo
  Od710złZa noc

  Citadines Central Shinjuku Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 1-2-9, kabuki-cho shinjuku-ku -
  4,3/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2469 opinii podróżnychNa podstawie 2469 opinii podróżnych

  Set within a convenient location in Tokyo, the hotel is just a 5-minute walk from the subway station. It laso has the bar, theatre, bank, business centre and night clubs in its proximity.

  Pokaż więcej
 • Tokyo Grand Hotel
  Od405złZa noc

  Tokyo Grand Hotelstars

  Tokyo City, Tokio , Shiba, minato-ku 2-5-2 -
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 257 opinii podróżnychNa podstawie 257 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest położony w Tokyo City. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 1991. Tokyo Grand Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście docenią całodobową recepcję. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Tokyo Grand Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość posiada parking i garaż. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   551  Hotele w Tokio
Strona  1  z  56
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Tokyo is the capital of and the largest city in Japan; it is also the country's favourite tourist destination. Here there are many different zones, and in the centre one of the most important areas is Meguro, which is a residential area surrounded by parks and museums. Another popular area is Shibuya, with its fashionable shops and active nightlife. The city has many festivals, such as Dezomeshiki, which takes place in early January to celebrate the new year. Another festival held in Tokyo is Hinamatsuri, the national doll festival. Don't miss this exciting city, full of attractions and activities to make your stay more interesting. Visit Tokyo.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Tokio

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj