Hotele w Tokio

Znajdź na mapie
Hotele w Tokio

TokioOd  222zł

Polecane hotele w Tokio

Sortuj według
 • Citadines Tokyo Shinjuku
  Od661złZa noc

  Citadines Tokyo Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , Shinjuku,shinjuku-ku 1-28-13 -
  4,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2499 opinii podróżnychNa podstawie 2499 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Tokyo City. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2015. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Metropolitan Tokyo Ikebukuro
  Od696złZa noc

  Metropolitan Tokyo Ikebukurostars

  Tokyo City, Tokio , nishi-ikebukuro 1-6-1 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1761 opinii podróżnychNa podstawie 1761 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Tokyo City. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 21. 1 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 1985. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Ten hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Metropolitan Tokyo Ikebukuro może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Knot Tokyo Shinjuku
  Od623złZa noc

  The Knot Tokyo Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , 31-1 nishi-shinjuku 4-chrome, shinjuku-ku -
  4,0/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 181 opinii podróżnychNa podstawie 181 opinii podróżnych

  Ten uroczy, miejski hotel ma doskonałą lokalizację w eklektycznym Tokio. Hotel położony jest zaledwie kilka minut spacerem od budynków władz miejskich Tokio Metropolitan Government Offices, a także oferuje idealną lokalizację, z której goście mogą zwiedzać urzekające atrakcje tego miasta. Hotel jest dogodnie położony w odległości zaledwie 13 minut spacerem od stacji JR Shinjuku. Ten uroczy hotel zapewnia gościom ciepłe powitanie i przyjemne, relaksujące i uspokajające otoczenie. Pokoje mają prosty styl i oferują komfort i wygodę w kameralnej atmosferze. Hotel posiada sale konferencyjne dla wygody podróżujących w interesach, a świetna restauracja oferuje przysmaki kulinarne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Gracery Shinjuku
  Od755złZa noc

  Hotel Gracery Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , Kabukicho, shinjuku-ku 1-19-1 -
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2079 opinii podróżnychNa podstawie 2079 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Tokyo City. Hotel Gracery Shinjuku został skonstruowany w roku 2014. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Citadines Central Shinjuku Tokyo
  Od720złZa noc

  Citadines Central Shinjuku Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 1-2-9, kabuki-cho shinjuku-ku -
  4,5/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2469 opinii podróżnychNa podstawie 2469 opinii podróżnych

  Set within a convenient location in Tokyo, the hotel is just a 5-minute walk from the subway station. It laso has the bar, theatre, bank, business centre and night clubs in its proximity.

  Pokaż więcej
 • The Strings By Intercontinental Tokyo
  Od1.704złZa noc

  The Strings By Intercontinental Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 2-16-1 konan, minato-ku -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1425 opinii podróżnychNa podstawie 1425 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Tokyo City. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Z posiadłości można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 4 kilometrów. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Niektóre z niniejszych usług The Strings By Intercontinental Tokyo mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Shiba Park Hotel
  Od677złZa noc

  Shiba Park Hotelstars

  Tokyo City, Tokio , 1-5-10 shiba park, minato-ku -
  3,2/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten uroczy hotel jest położony w Tokyo City. Kwatera, usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 0 kilometrów. Shiba Park Hotel przeszedł renowację w roku 2011. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Shiba Park Hotel. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Shiba Park Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Obecny jest parking. Nieruchomość posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Keio Plaza Hotel Tokyo
  Od1.243złZa noc

  Keio Plaza Hotel Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 2-2-1 nishi-shinjuku shinjuku-ku 1438 -
  4,0/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4894 opinii podróżnychNa podstawie 4894 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Tokyo City. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od kwatery. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2016. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Keio Plaza Hotel Tokyo oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. nullKeio Plaza Hotel Tokyo nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w hotelu zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Keio Plaza Hotel Tokyo zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Keio Plaza Hotel Tokyo może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Shinagawa Prince Hotel
  Od1.091złZa noc

  Shinagawa Prince Hotelstars

  Tokyo City, Tokio , 4-10-30 takanawa minato-ku -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4243 opinii podróżnychNa podstawie 4243 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Tokyo City. Położona w odległości 6. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 6. 5 kilometrów od kwatery. W odległości 250 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1994. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Shinagawa Prince Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Shinagawa Prince Hotel posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Shinagawa Prince Hotel. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Park Hotel Tokyo
  Od1.173złZa noc

  Park Hotel Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , Shiodome media tower higashi-shinbashi 1-7-1 -
  4,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3706 opinii podróżnychNa podstawie 3706 opinii podróżnych

  Ta nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Shinbashi / ginza-tokyo. Hotel został skonstruowany w roku 2003. Nieruchomość składa się z 270 pokoi. Hotel jest położony w samym sercu miasta. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   124  Hotele w Tokio
Strona  1  z  13
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Tokyo is the capital of and the largest city in Japan; it is also the country's favourite tourist destination. Here there are many different zones, and in the centre one of the most important areas is Meguro, which is a residential area surrounded by parks and museums. Another popular area is Shibuya, with its fashionable shops and active nightlife. The city has many festivals, such as Dezomeshiki, which takes place in early January to celebrate the new year. Another festival held in Tokyo is Hinamatsuri, the national doll festival. Don't miss this exciting city, full of attractions and activities to make your stay more interesting. Visit Tokyo.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Tokio

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj