Hotele w Tokio

Znajdź na mapie
Hotele w Tokio

TokioOd  183zł

Polecane hotele w Tokio

Sortuj według
 • Hilton Tokyo
  Od1.157złZa noc

  Hilton Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 6-2 nishi shinjuku 6-chome -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5500 opinii podróżnychNa podstawie 5500 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Tokyo City. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2015. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Hilton Tokyo posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Hilton Tokyo. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • E-hotel Higashi Shinjuku
  Od378złZa noc

  E-hotel Higashi Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , Kabuki-cho, shinjuku-ku 2-3-15 -
  3,7/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 951 opinii podróżnychNa podstawie 951 opinii podróżnych

  Hotel usytuowany jest tuż obok stacji Higashi Shinjuku i oferuje łatwy dostęp do Shinjuku, Shibuya i Ikebukuro. W pobliżu hotelu jest wielu sklepów oraz restauracji. Ten miejski hotel oferuje swoim gościom nowoczesne udogodnienia, aby mieli przyjemny pobyt. Hotel posiada kawiarnię na 1 piętrze, w której serwowane są napoje i wybór lekkich posiłków. Bezprzewodowy internet jest dostępny w całym hotelu.

  Pokaż więcej
 • Keio Plaza Hotel Tokyo
  Od926złZa noc

  Keio Plaza Hotel Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 2-2-1 nishi-shinjuku shinjuku-ku 1438 -
  3,8/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4887 opinii podróżnychNa podstawie 4887 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Tokyo City. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Keio Plaza Hotel Tokyo został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Keio Plaza Hotel Tokyo, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Keio Plaza Hotel Tokyo. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu. Goście mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • The Knot Tokyo Shinjuku
  Od429złZa noc

  The Knot Tokyo Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , 31-1 nishi-shinjuku 4-chrome, shinjuku-ku -
  4,0/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 175 opinii podróżnychNa podstawie 175 opinii podróżnych

  Ten uroczy, miejski hotel ma doskonałą lokalizację w eklektycznym Tokio. Hotel położony jest zaledwie kilka minut spacerem od budynków władz miejskich Tokio Metropolitan Government Offices, a także oferuje idealną lokalizację, z której goście mogą zwiedzać urzekające atrakcje tego miasta. Hotel jest dogodnie położony w odległości zaledwie 13 minut spacerem od stacji JR Shinjuku. Ten uroczy hotel zapewnia gościom ciepłe powitanie i przyjemne, relaksujące i uspokajające otoczenie. Pokoje mają prosty styl i oferują komfort i wygodę w kameralnej atmosferze. Hotel posiada sale konferencyjne dla wygody podróżujących w interesach, a świetna restauracja oferuje przysmaki kulinarne.

  Pokaż więcej
 • Shinjuku Granbell Hotel
  Od540złZa noc

  Shinjuku Granbell Hotelstars

  Tokyo City, Tokio , 2-14-5 kabuki-cho, shinjuku-ku -
  3,8/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1847 opinii podróżnychNa podstawie 1847 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Tokyo City. Posiadłość, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 350 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel został zbudowany w roku 2013. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Shinjuku Granbell Hotel. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Strings By Intercontinental Tokyo
  Od1.049złZa noc

  The Strings By Intercontinental Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 2-16-1 konan, minato-ku -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1420 opinii podróżnychNa podstawie 1420 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Tokyo City. Kwatera, usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 4 kilometrów. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Agora Place Asakusa
  Od392złZa noc

  Agora Place Asakusastars

  Tokyo City, Tokio , Kotobuki, taito-ku 2-2-9 -
  4,3/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Tokyo City. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w odległości 1. 6 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 10 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2012. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Agora Place Asakusa nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Hotel posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Star Plaza Ikebukuro
  Od307złZa noc

  Hotel Star Plaza Ikebukurostars

  Tokyo City, Tokio , Ikebukuro, toshima-ku, tokyo 2-10-2 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 87 opinii podróżnychNa podstawie 87 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Tokyo City. Usytuowana w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 26 metrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 19 metrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2000. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hotel Star Plaza Ikebukuro. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Hotel Star Plaza Ikebukuro nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Asia Center Of Japan
  Od369złZa noc

  Hotel Asia Center Of Japanstars

  Tokyo City, Tokio , 8-10-32 akasaka minato-ku tokyo -
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Tokyo City. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2015. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Hotel Asia Center Of Japan zapewnia całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Hotel Asia Center Of Japan posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Hotel Asia Center Of Japan mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Princess Garden
  Od458złZa noc

  Princess Gardenstars

  Tokyo City, Tokio , 23 kami osaki 2 chome, shinagawa-ku -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 267 opinii podróżnychNa podstawie 267 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Tokyo City. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Obecny jest parking. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   130  Hotele w Tokio
Strona  1  z  13
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Tokyo is the capital of and the largest city in Japan; it is also the country's favourite tourist destination. Here there are many different zones, and in the centre one of the most important areas is Meguro, which is a residential area surrounded by parks and museums. Another popular area is Shibuya, with its fashionable shops and active nightlife. The city has many festivals, such as Dezomeshiki, which takes place in early January to celebrate the new year. Another festival held in Tokyo is Hinamatsuri, the national doll festival. Don't miss this exciting city, full of attractions and activities to make your stay more interesting. Visit Tokyo.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Tokio

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj