Hotele w Tokio

Znajdź na mapie
Hotele w Tokio

TokioOd  237zł

Polecane hotele w Tokio

Sortuj według
 • Keio Plaza Hotel Tokyo
  Od980złZa noc

  Keio Plaza Hotel Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 2-2-1 nishi-shinjuku shinjuku-ku 1438 -
  3,8/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4495 opinii podróżnychNa podstawie 4495 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Tokyo City. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2016. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Keio Plaza Hotel Tokyo oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Keio Plaza Hotel Tokyo. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Keio Plaza Hotel Tokyo. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w hotelu. Niektóre z niniejszych usług Keio Plaza Hotel Tokyo mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • E-hotel Higashi Shinjuku
  Od380złZa noc

  E-hotel Higashi Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , Kabuki-cho, shinjuku-ku 2-3-15 -
  3,7/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 875 opinii podróżnychNa podstawie 875 opinii podróżnych

  Hotel usytuowany jest tuż obok stacji Higashi Shinjuku i oferuje łatwy dostęp do Shinjuku, Shibuya i Ikebukuro. W pobliżu hotelu jest wielu sklepów oraz restauracji. Ten miejski hotel oferuje swoim gościom nowoczesne udogodnienia, aby mieli przyjemny pobyt. Hotel posiada kawiarnię na 1 piętrze, w której serwowane są napoje i wybór lekkich posiłków. Bezprzewodowy internet jest dostępny w całym hotelu.

  Pokaż więcej
 • Metropolitan Tokyo Ikebukuro
  Od692złZa noc

  Metropolitan Tokyo Ikebukurostars

  Tokyo City, Tokio , nishi-ikebukuro 1-6-1 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1620 opinii podróżnychNa podstawie 1620 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Tokyo City. Nieruchomość została zbudowana w roku 1985. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w Metropolitan Tokyo Ikebukuro. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Goście mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hilton Tokyo
  Od1.336złZa noc

  Hilton Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 6-2 nishi shinjuku 6-chome -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5012 opinii podróżnychNa podstawie 5012 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel mieści się w Tokyo City. Kwatera, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2015. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hilton Tokyo zapewnia całodobową recepcję. Hilton Tokyo nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Hilton Tokyo zapewnia parking dla wygody gości. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Hilton Tokyo, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • The Capitol Hotel Tokyu
  Od1.504złZa noc

  The Capitol Hotel Tokyustars

  Tokyo City, Tokio , Nagata-cho chiyoda-ku 2-10-3 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1403 opinii podróżnychNa podstawie 1403 opinii podróżnych

  The hotel is conveniently situated in Akasaka, the heart of downtown Tokyo. This property is located only a short driving distance from the National Diet of Japan-Parliament building and other government buildings, with easy access to famous shopping and dining areas such as Ginza and Roppongi.

  Pokaż więcej
 • Rose Garden Shinjuku
  Od430złZa noc

  Rose Garden Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , 8-1-3 nishi-shinjuku -
  4,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 514 opinii podróżnychNa podstawie 514 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Tokyo City. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Rose Garden Shinjuku oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Rose Garden Shinjuku nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Rose Garden Shinjuku może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Monterey Hanzomon
  Od527złZa noc

  Monterey Hanzomonstars

  Tokyo City, Tokio , 23-1, ichiban-cho * -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1028 opinii podróżnychNa podstawie 1028 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Tokyo City. Usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 1. 5 kilometrów od posiadłości . W odległości 160 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 21. 0 kilometrów. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Monterey Hanzomon oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Gracery Shinjuku
  Od675złZa noc

  Gracery Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , Kabukicho, shinjuku-ku 1-19-1 -
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1763 opinii podróżnychNa podstawie 1763 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Tokyo City. Nieruchomość została zbudowana w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w Gracery Shinjuku. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sunlite Shinjuku
  Od425złZa noc

  Sunlite Shinjukustars

  Tokyo City, Tokio , 5-15-8 shinjuku, shinjuku-ku -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 349 opinii podróżnychNa podstawie 349 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Tokyo City. Struktura, usytuowana w odległości 1. 1 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Sunlite Shinjuku oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hyatt Regency Tokyo
  Od1.069złZa noc

  Hyatt Regency Tokyostars

  Tokyo City, Tokio , 2-7-2 nishi-shinjuku shinjuku-ku - -
  4,7/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3488 opinii podróżnychNa podstawie 3488 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Tokyo City. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 4 kilometrów. Ta nieruchomość została założona w roku 1980. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Hyatt Regency Tokyo. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Hyatt Regency Tokyo zapewnia parking dla wygody gości. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Odwiedzający mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   77  Hotele w Tokio
Strona  1  z  8
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Tokyo is the capital of and the largest city in Japan; it is also the country's favourite tourist destination. Here there are many different zones, and in the centre one of the most important areas is Meguro, which is a residential area surrounded by parks and museums. Another popular area is Shibuya, with its fashionable shops and active nightlife. The city has many festivals, such as Dezomeshiki, which takes place in early January to celebrate the new year. Another festival held in Tokyo is Hinamatsuri, the national doll festival. Don't miss this exciting city, full of attractions and activities to make your stay more interesting. Visit Tokyo.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Tokio

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj