Hotele w North Pacific Coast

Znajdź na mapie
Hotele w North Pacific Coast

North Pacific CoastOd  232zł

Polecane hotele w North Pacific Coast

Sortuj według
 • Riu Guanacaste All Inclusive
  Od967złZa noc

  Riu Guanacaste All Inclusivestars

  Playas del Coco, North Pacific Coast , Playa de matapalo - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 7086 opinii podróżnychNa podstawie 7086 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playas del Coco. Nieruchomość została zbudowana w roku 2009. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Riu Guanacaste All Inclusive. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Ta nieruchomość szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Riu Guanacaste All Inclusive oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Podróżujący będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych w Riu Guanacaste All Inclusive. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Occidental Tamarindo
  Od876złZa noc

  Occidental TamarindostarsGreenProgram Icon

  Tamarindo - Conchal - Flamingo, North Pacific Coast , Playa langosta, guanacaste, tamarindo 26530363 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2822 opinii podróżnychNa podstawie 2822 opinii podróżnych

  Barcelo Langosta Beach to wspaniały kurort nadmorski tuż nad plażą Langosta w kostarykańskim mieście Tamarindo. Ten wysokiej jakości kompleks hotelowy oferuje urządzone ze smakiem pokoje, gościnną atmosferę oraz liczne udogodnienia — w tym różne możliwości rekreacji i spędzania wolnego czasu. Niedaleko kompleksu znajduje się Park Narodowy Las Baulas słynący z żółwi skórzastych. Centrum miasta wraz z licznymi barami, sklepami i miejscami rozrywki oraz przystankami komunikacji jest oddalone o ok. 2 km. Dojazd samochodem do lotniska San José zajmuje ok. 4 godzin.

  Pokaż więcej
 • Riu Palace Costa Rica
  Od1.317złZa noc

  Riu Palace Costa Ricastars

  Playas del Coco, North Pacific Coast , Playa matapalo - sardinal - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4424 opinii podróżnychNa podstawie 4424 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playas del Coco. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Riu Palace Costa Rica nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Dreams Las Mareas Costa Rica
  Od1.350złZa noc

  Dreams Las Mareas Costa Ricastars

  Bahia Salinas - La Cruz, North Pacific Coast , Playa el jobo - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3564 opinii podróżnychNa podstawie 3564 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, położony w Bahia Salinas / La Cruz, jest optymalny dla rodzin. Struktura położona jest w odległości 16. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 16. 0 kilometrów. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2014. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dreams Las Mareas Costa Rica nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dreams Las Mareas Costa Rica zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Dreams Las Mareas Costa Rica oferuje usługę transferu na lotnisko. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Ze względu na jej funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ta nieruchomość jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bahia del Sol Beach Front
  Od549złZa noc

  Bahia del Sol Beach FrontstarsGreenProgram Icon

  Tamarindo - Conchal - Flamingo, North Pacific Coast , Playa potrero, flamingo - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 885 opinii podróżnychNa podstawie 885 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Tamarindo - Conchal - Flamingo. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2010. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Bahia del Sol Beach Front zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Ten hotel jest zobowiązany do utrzymywania zasad przyjaznych dla środowiska. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Odwiedzający będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych w Bahia del Sol Beach Front . Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Villaggio Flor de Pacifico
  Od256złZa noc

  Villaggio Flor de Pacificostars

  Tamarindo - Conchal - Flamingo, North Pacific Coast , 600 mts noroest plaza deportes de playa potrero - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 121 opinii podróżnychNa podstawie 121 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Tamarindo - Conchal - Flamingo. Położona w odległości 300 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. Villaggio Flor de Pacifico oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Playa Potrero
  Od459złZa noc

  Apartamentos Playa Potrerostars

  Tamarindo - Conchal - Flamingo, North Pacific Coast , 1 km n playa potrero santa cruz - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 60 opinii podróżnychNa podstawie 60 opinii podróżnych

  To skromne mieszkanie VR jest zlokalizowane w Tamarindo - Conchal - Flamingo. Struktura, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 25. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 0 kilometrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 5 kilometrów od posiadłości. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Nieruchomość została zbudowana w roku 2011. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Apartamentos Playa Potrero zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. To kondominium zezwala na obecność zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Bahia Esmeralda
  Od231złZa noc

  Bahia Esmeraldastars

  Tamarindo - Conchal - Flamingo, North Pacific Coast , Playa portero - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 63 opinii podróżnychNa podstawie 63 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest zlokalizowany w Tamarindo - Conchal - Flamingo. Położony w odległości 800 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2008. Wspólne obszary struktury zapewniają dostęp do Internetu Wi-Fi. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych przez tę nieruchomość. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Seis Playas Hotel
  Od399złZa noc

  Seis Playas Hotelstars

  Tamarindo - Conchal - Flamingo, North Pacific Coast , 3 km del cruce de huacas, camino hacia tamarindo - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 267 opinii podróżnychNa podstawie 267 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Tamarindo - Conchal - Flamingo. Struktura, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Seis Playas Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Seis Playas Hotel. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tej nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Playa Grande Park Hotel & Villas
  Od366złZa noc

  Playa Grande Park Hotel & Villasstars

  Tamarindo - Conchal - Flamingo, North Pacific Coast , 250 noreste a minae - Mapa
  0,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 151 opinii podróżnychNa podstawie 151 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Tamarindo - Conchal - Flamingo. Usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od hotelu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel przeszedł renowację w roku 2012. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Playa Grande Park Hotel & Villas nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Playa Grande Park Hotel & Villas. Małe zwierzęta mogą przebywać w nieruchomości. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Playa Grande Park Hotel & Villas oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Podróżujący mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tym hotelu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   28  Hotele w North Pacific Coast
Strona  1  z  3
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Pacific coast of Costa Rica, which takes in the province of Guanacaste and the Nicoya Peninsula, is a fantastic holiday destination that is blessed with heavenly beaches and first class facilities. Among its best beaches are Playa Tamarindo, del Coco, Ocotal, Bahía Pez Vela, Flamingo, Garza, Playa Hermosa, Sámara and Nosara. Its climate and its clear seas are perfect for water sports. There are some great beaches for surfers, such as Playa Naranjo, Grande, Negra, Avellanas, Langosta and Potrero Grande. The Baulas Marine National Park includes the beaches of Playa Grande, Langosta, Ventanas and Playa Carbón and has the biggest mangrove in Latin America, the Estero de Tamarindo. This coast is a favourite with birthing tortoises. The park has a Museum of Tortoises. Flamingo is considered one of the most beautiful places in Costa Rica. It holds international fishing competitions and is a holiday destination of choice among artists. Try the region's delicious seafood in colourful restaurants while the sea breeze blows gently and the stars sparkle. Don’t forget to visit Liberia, the capital of Guanacaste, which has picturesque white adobe houses. Costa Rica’s North Pacific coast will surprise you!

Popularne strefy w North Pacific Coast

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj