Hotele w Havana

Znajdź na mapie
Hotele w Havana

HavanaOd  138zł

Polecane hotele w Havana

Sortuj według
 • MarAzul Hotel
  Od337złZa noc

  MarAzul Hotelstars

  Playas del Este, Havana , Banderas y las terrazas - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 718 opinii podróżnychNa podstawie 718 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Playas del Este. Ta nieruchomość została założona w roku 1976. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, MarAzul Hotel oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. MarAzul Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Chateau Miramar
  Od388złZa noc

  Chateau Miramarstars

  Miramar, Havana , Ave. 1ra e/60 y 70 playa - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 202 opinii podróżnychNa podstawie 202 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Miramar. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2003. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Chateau Miramar oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Club Acuario
  Od343złZa noc

  Club Acuariostars

  Hawana, Havana , Calle 248 y 5ta av. santa fe. playa - Mapa
  2,9/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 392 opinii podróżnychNa podstawie 392 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Havana, jest optymalny dla rodzin. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 0 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2007. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Club Acuario oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z parkingu. Goście mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, podróżujący mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hostal Casa Elsita
  Od317złZa noc

  Hostal Casa Elsitastars

  Vedado, Havana , Calle 25 st., 220 between n & o - apto 2 (vedado) 220 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 10 opinii podróżnychNa podstawie 10 opinii podróżnych

  Ta przytulna wakacyjna willa jest zlokalizowana w Vedado. Struktura, usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 15. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta willa została odrestaurowana w roku 2011. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w Hostal Casa Elsita. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług Hostal Casa Elsita mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Memories Miramar Habana
  Od554złZa noc

  Memories Miramar Habanastars

  Miramar, Havana , Av 5ta entre 72 y 76 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1399 opinii podróżnychNa podstawie 1399 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Miramar. W odległości 15. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 8 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. Memories Miramar Habana został skonstruowany w roku 2001. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Memories Miramar Habana. Memories Miramar Habana zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. nullOsoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Memories Miramar Habana, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel E Mirazul
  Od280złZa noc

  Hotel E Mirazulstars

  Miramar, Havana , 5ta avenida no. 3603 entre 36 y 38 - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Miramar. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2017. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w Hotel E Mirazul. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hostal Casa Conchita
  Od221złZa noc

  Hostal Casa Conchitastars

  Vedado, Havana , Calle 21 entre n y o 4 - Mapa
   

  Ten skromny hostel mieści się w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2018. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hostelu. Hostal Casa Conchita zapewnia parking dla wygody gości. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • LA RESERVA VEDADO
  Od590złZa noc

  LA RESERVA VEDADOstars

  Vedado, Havana , Calle 2 # 508 e/21 y 23 - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel butikowy jest usytuowany w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2017. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. LA RESERVA VEDADO nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tym hotelu butikowym. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście przebywający w tym hotelu butikowym mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ta nieruchomość zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług LA RESERVA VEDADO mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Napper by Rottenberg
  Od327złZa noc

  Napper by Rottenbergstars

  Vedado, Havana , No. 1007 a. vedado la habana calle 25 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel butikowy jest usytuowany w Vedado. Położony w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel butikowy umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 15. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 120 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Napper by Rottenberg zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Napper by Rottenberg zapewnia całodobową recepcję. Napper by Rottenberg zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do tej nieruchomości?Nieruchomość zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż.

  Pokaż więcej
 • Occupacion Temporal
  Od488złZa noc

  Occupacion Temporalstars

  Vedado, Havana , Esquina a. vedado calle 17 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel butikowy jest położony w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ponadto, w hotelu butikowym oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu butikowym. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący docenią również parking i garaż.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   111  Hotele w Havana
Strona  1  z  12
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Havana, or La Villa de San Cristóbal de La Habana to give it its full Spanish name, is the capital of the Republic of Cuba. If what you are looking for is the authentic flavour of the Caribbean, Havana is the place for you, one that is famous the world over for its music, its food and its people. The architecture of the city is colonial, and some of its most famous districts are La Habana Vieja, Vedado and Miramar. The eastern beaches are famous for their beauty and are very popular with people who want to dive and practice other water sports there. Havana’s night life is truly something to be experienced, full of myriad rhythms, ranging from salsa to jazz, while its restaurants offer typical local dishes and its night clubs promise endless fun. These are just some of the many entertaining things to do in Havana. All the flavour of the Caribbean in one city, the art and culture of a wonderful people…there’s so much to discover in Havana!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Havana

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje