Hotele w Playas del Este

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • MarAzul Hotel
  Od489złZa noc

  MarAzul Hotelstars

  Playas del Este, Havana , Banderas y las terrazas - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 694 opinii podróżnychNa podstawie 694 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Playas del Este. MarAzul Hotel został skonstruowany w roku 1976. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Villa Bacuranao
  Od307złZa noc

  Villa Bacuranaostars

  Playas del Este, Havana , Via blanca km 15 1/2 celimar. habana del este - Mapa
  2,9/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 120 opinii podróżnychNa podstawie 120 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Playas del Este. Kwatera położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Dostęp do Internetu jest oferowany w Villa Bacuranao, w celu dodatkowego uprzyjemnienia pobytu gości. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Łóżeczka nie są dostępne w Villa Bacuranao. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z niniejszych usług Villa Bacuranao mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bravo Arenal
  Od700złZa noc

  Bravo Arenalstars

  Playas del Este, Havana , Laguna de boca ciega - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 737 opinii podróżnychNa podstawie 737 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Playas del Este. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Podróżujący mogą trenować oraz korzystać z możliwości aktywności podczas ich pobytu, dzięki oferowanym udogodnieniom sportowym i zajęciom. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Gran Caribe Atlantico
  Od477złZa noc

  Gran Caribe Atlanticostars

  Playas del Este, Havana , Avenida de las terrazas, sta. maria del mar - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 513 opinii podróżnychNa podstawie 513 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Playas del Este. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2003. Przewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony dla komfortu i wygody gości. Gran Caribe Atlantico oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Gran Caribe Atlantico. Gran Caribe Atlantico nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Gran Caribe Atlantico może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Aparthotel Las Terrazas
  Od306złZa noc

  Aparthotel Las Terrazasstars

  Playas del Este, Havana , Ave. de las terrazas, e/ 12 y rotonda, santa maria - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 120 opinii podróżnychNa podstawie 120 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest usytuowany w Playas del Este. Położony w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Playas del Este

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj