Hotele w Playas del Este

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • MarAzul Hotel
  Od312złZa noc

  MarAzul Hotelstars

  Playas del Este, Havana , Banderas y las terrazas - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 716 opinii podróżnychNa podstawie 716 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Playas del Este, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Ta nieruchomość została założona w roku 1976. MarAzul Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Gran Caribe Atlantico
  Od315złZa noc

  Gran Caribe Atlanticostars

  Playas del Este, Havana , Avenida de las terrazas, sta. maria del mar - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 519 opinii podróżnychNa podstawie 519 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Playas del Este. Gran Caribe Atlantico został całkowicie odnowiony w roku 2003. Dostęp do Internetu jest oferowany w Gran Caribe Atlantico, w celu dodatkowego uprzyjemnienia pobytu gości. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Gran Caribe Atlantico nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bravo Arenal
  Od409złZa noc

  Bravo Arenalstars

  Playas del Este, Havana , Laguna de boca ciega - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 799 opinii podróżnychNa podstawie 799 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Playas del Este, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Osoby najbardziej aktywne będą miały możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych oraz aktywności w tej nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Villa Bacuranao
  Od167złZa noc

  Villa Bacuranaostars

  Playas del Este, Havana , Via blanca km 15 1/2 celimar. habana del este - Mapa
  2,9/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 122 opinii podróżnychNa podstawie 122 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Playas del Este. Kwatera położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Internetu w Villa Bacuranao. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Villa Bacuranao nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Villa Bacuranao. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Aparthotel Las Terrazas
  Od166złZa noc

  Aparthotel Las Terrazasstars

  Playas del Este, Havana , Ave. de las terrazas, e/ 12 y rotonda, santa maria - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 120 opinii podróżnychNa podstawie 120 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel jest zlokalizowany w Playas del Este. Usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Ten hotel nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Playas del Este

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj