Hotele w Vedado

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Nacional de Cuba
  Od584złZa noc

  Nacional de Cubastars

  Vedado, Havana , Calle o esq. 21, vedado - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów84 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6814 opinii podróżnychNa podstawie 6814 opinii podróżnych

  Hotel położony jest zaledwie kilka metrów od najbliższej plaży, w centrum Hawany. Plaza de la Revolución znajduje się około 7 km od hotelu, natomiast stare miasto i centrum kongresowe są oddalone o około 8 km od hotelu. Wszystkie główne atrakcje turystyczne są łatwo dostępne. W uznaniu jego wartości historycznych hotel został ogłoszony jako Narodowy Zabytek Republiki Kuby w 1998 roku. Hotelowe udogodnienia obejmują sejf, kantor wymiany walut oraz dostęp do internetu. Ponadto, dostępna jest obsługa pokojowa i usługi pralni, a także sale konferencyjne. Każdy z klimatyzowanych pokoi zapewnia widok na morze lub ogród. Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone, a standardowe wyposażenie zawiera telewizję satelitarną, minibar i sejf. Zaplecze rekreacyjne obejmuje basen, saunę i gabinet masażu.

  Pokaż więcej
 • Iberostar Riviera
  Od683złZa noc

  Iberostar Rivierastars

  Vedado, Havana , Paseo y malecón, vedado 1 - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1344 opinii podróżnychNa podstawie 1344 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Vedado. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 8 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 1994. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Iberostar Riviera. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Paseo Habana
  Od309złZa noc

  Hotel Paseo Habanastars

  Vedado, Havana , Calle 17, esq. a a, vedado 664 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 284 opinii podróżnychNa podstawie 284 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Vedado. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Hotel Paseo Habana oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Hostal Casa Elsita
  Od322złZa noc

  Hostal Casa Elsitastars

  Vedado, Havana , Calle 25 st., 220 between n & o - apto 2 (vedado) 220 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 10 opinii podróżnychNa podstawie 10 opinii podróżnych

  Ta prosta wakacyjna willa jest położona w Vedado. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od struktury. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Wakacyjna willa położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hostal Casa Elsita został całkowicie odrestaurowany w roku 2011. Ta willa oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Hostal Casa Elsita nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Hostal Casa Elsita. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • ROC Presidente
  Od525złZa noc

  ROC Presidentestars

  Vedado, Havana , C/ calzada esq. av. de los presidentes plz. rev. 110 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów43 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1376 opinii podróżnychNa podstawie 1376 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Vedado. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2000. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, ROC Presidente oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Casa Confort Centro Habana
  Od718złZa noc

  Casa Confort Centro Habanastars

  Vedado, Havana , Calle 19 entre g y f, naºmero 407 407 407 - Mapa
   

  Ta skromna wakacyjna willa, przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowana w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta willa nie oferuje całodobowej recepcji. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Tulipan
  Od124złZa noc

  Tulipanstars

  Vedado, Havana , Calle factor e/ tulipán y lombillo, nuevo vedado - Mapa
  2,7/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 92 opinii podróżnychNa podstawie 92 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Vedado. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Tulipan oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bruzon
  Od215złZa noc

  Bruzonstars

  Vedado, Havana , Calle bruzón, plaza de la revolución 217 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 17 opinii podróżnychNa podstawie 17 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Vedado. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Casa Confort Vedado
  Od384złZa noc

  Casa Confort Vedadostars

  Vedado, Havana , Calle 19 entre g y f, naºmero 407 407 407 - Mapa
   

  Ta przytulna wakacyjna willa jest przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowana w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Nie jest obecna całodobowa recepcja. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tej willi. Odwiedzający mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Casa Económica Vedado
  Od307złZa noc

  Casa Económica Vedadostars

  Vedado, Havana , Calle 19 entre g y f, naºmero 407 407 407 - Mapa
   

  Ta prosta wakacyjna willa, przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowana w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Casa Económica Vedado nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Casa Económica Vedado. Casa Económica Vedado nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Casa Económica Vedado zapewnia parking dla wygody gości. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   14  Hotele w Vedado
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Vedado

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj