Hotele w Vedado

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Nacional de Cuba
  Od821złZa noc

  Nacional de Cubastars

  Vedado, Havana , Calle o esq. 21, vedado - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów84 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6661 opinii podróżnychNa podstawie 6661 opinii podróżnych

  Hotel położony jest zaledwie kilka metrów od najbliższej plaży, w centrum Hawany. Plaza de la Revolución znajduje się około 7 km od hotelu, natomiast stare miasto i centrum kongresowe są oddalone o około 8 km od hotelu. Wszystkie główne atrakcje turystyczne są łatwo dostępne. W uznaniu jego wartości historycznych hotel został ogłoszony jako Narodowy Zabytek Republiki Kuby w 1998 roku. Hotelowe udogodnienia obejmują sejf, kantor wymiany walut oraz dostęp do internetu. Ponadto, dostępna jest obsługa pokojowa i usługi pralni, a także sale konferencyjne. Każdy z klimatyzowanych pokoi zapewnia widok na morze lub ogród. Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone, a standardowe wyposażenie zawiera telewizję satelitarną, minibar i sejf. Zaplecze rekreacyjne obejmuje basen, saunę i gabinet masażu.

  Pokaż więcej
 • Iberostar Riviera
  Od905złZa noc

  Iberostar Rivierastars

  Vedado, Havana , Paseo y malecón, vedado 1 - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1278 opinii podróżnychNa podstawie 1278 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Vedado. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 8 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 1994. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Iberostar Riviera. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hostal Casa Elsita
  Od318złZa noc

  Hostal Casa Elsitastars

  Vedado, Havana , Calle 25 st., 220 between n & o - apto 2 (vedado) 220 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 10 opinii podróżnychNa podstawie 10 opinii podróżnych

  Ta prosta wakacyjna willa jest położona w Vedado. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od struktury. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Wakacyjna willa położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hostal Casa Elsita został całkowicie odrestaurowany w roku 2011. Ta willa oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Hostal Casa Elsita nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Hostal Casa Elsita. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Tulipan
  Od204złZa noc

  Tulipanstars

  Vedado, Havana , Calle factor e/ tulipán y lombillo, nuevo vedado - Mapa
  2,7/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 90 opinii podróżnychNa podstawie 90 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Vedado. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Tulipan oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • ROC Presidente
  Od812złZa noc

  ROC Presidentestars

  Vedado, Havana , C/ calzada esq. av. de los presidentes plz. rev. 110 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów43 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1296 opinii podróżnychNa podstawie 1296 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Vedado. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2000. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, ROC Presidente oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Paseo Habana
  Od326złZa noc

  Hotel Paseo Habanastars

  Vedado, Havana , Calle 17, esq. a a, vedado 664 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 280 opinii podróżnychNa podstawie 280 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Vedado. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Hotel Paseo Habana oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Casa Económica Vedado
  Od304złZa noc

  Casa Económica Vedadostars

  Vedado, Havana , Calle 19 entre g y f, naºmero 407 407 407 - Mapa
   

  Ta prosta wakacyjna willa, przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowana w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Casa Económica Vedado nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Casa Económica Vedado. Casa Económica Vedado nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Casa Económica Vedado zapewnia parking dla wygody gości. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Apartamento 4TO Piso Malecon
  Od546złZa noc

  Apartamento 4TO Piso Maleconstars

  Vedado, Havana , Calle 3ra #652 apto 4c entre 12 y malecón - Mapa
   

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Apartamento 4TO Piso Malecon jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do tej nieruchomości?Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery.

  Pokaż więcej
 • Apartamento Will
  Od332złZa noc

  Apartamento Willstars

  Vedado, Havana , Calle 3ra #652 apto 5b entre 12 y malecón - Mapa
   

  Ten wyrafinowany apartament mieści się w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten apartament oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten apartament nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery.

  Pokaż więcej
 • Colina
  Od261złZa noc

  Colinastars

  Vedado, Havana , Calle l e/27 jovellar - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 282 opinii podróżnychNa podstawie 282 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest położony w Vedado. Dostęp do Internetu jest oferowany w Colina, w celu dodatkowego uprzyjemnienia pobytu gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   11  Hotele w Vedado
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Vedado

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje