Hotele w pobliżu Centrum miasta

Znajdź na mapie
Hotele w Centrum miasta

Centrum miastaOd  142zł

Polecane hotele w pobliżu Centrum miasta

 • Havana Belkis Rooms
  Od234złZa noc

  Havana Belkis Roomsstars

  Hawana, Havana , Concordia st. 410 bajos e/gervasio & escobar 410 bajos - Mapa
  W odległości 0.17 km od Centrum miasta
   

  Ten skromny hotel jest zlokalizowany w Havana. Położona w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 500 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został zbudowany w roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2017. Dostęp do Internetu jest oferowany w celu dodatkowego uprzyjemnienia pobytu gości. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście przebywający w Havana Belkis Rooms mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Casa Boutique El Encanto De Perseverancia
  Od469złZa noc

  Casa Boutique El Encanto De Perseveranciastars

  Hawana, Havana , Calle perseverancia 156 - Mapa
  W odległości 0.36 km od Centrum miasta
  4,2/5
  Oceny klientów79 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 144 opinii podróżnychNa podstawie 144 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Havana. Posiadłość, usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 1. 2 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2016. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. Casa Boutique El Encanto De Perseverancia oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Casa Boutique El Encanto De Perseverancia. Casa Boutique El Encanto De Perseverancia nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. W Casa Boutique El Encanto De Perseverancia znajduje się parking. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Terral
  Od1.049złZa noc

  Terralstars

  Hawana, Havana , Malecon esq. lealtad, centro habana - Mapa
  W odległości 0.37 km od Centrum miasta
  4,2/5
  Oceny klientów27 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 503 opinii podróżnychNa podstawie 503 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Havana. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 1. 5 kilometrów. W odległości 12. 5 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 300 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 20. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Terral oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury.

  Pokaż więcej
 • Casa Osmel
  Od236złZa noc

  Casa Osmelstars

  Hawana, Havana , Calle lagunas entre campanario y perseverancia 160 160 - Mapa
  W odległości 0.4 km od Centrum miasta
  4,4/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest położony w Havana. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2016. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Casa Osmel. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Havana Sensación Rooms
  Od234złZa noc

  Havana Sensación Roomsstars

  Hawana, Havana , Lealtad edif. 15 e/ san josé & rafael edificio15 - Mapa
  W odległości 0.42 km od Centrum miasta
   

  Ta przytulna rezydencja jest zlokalizowana w Havana. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 500 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Havana Sensación Rooms został zbudowany w roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2017. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Havana Sensación Rooms. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Havana Sensación Rooms. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług Havana Sensación Rooms mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Havana Lovely Rooms
  Od234złZa noc

  Havana Lovely Roomsstars

  Hawana, Havana , Campanario, 203 e/concordia & virtudes 203 - Mapa
  W odległości 0.43 km od Centrum miasta
   

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Havana. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 500 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została ukończona w roku 1900 i odnowiona w roku 2017. Podróżujący mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Havana Lovely Rooms oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Havana Lovely Rooms. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hostal Drobles Guesthouse Neptuno
  Od290złZa noc

  Hostal Drobles Guesthouse Neptunostars

  Hawana, Havana , Neptuno st., 521 2aº piso between lealtad & campan - Mapa
  W odległości 0.43 km od Centrum miasta
   

  Ten prosty hotel jest położony w Havana. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2016. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ta nieruchomość posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Niektóre z niniejszych usług Hostal Drobles Guesthouse Neptuno mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hostal Boutique DRobles
  Od333złZa noc

  Hostal Boutique DRoblesstars

  Hawana, Havana , Escobar st. 161 - Mapa
  W odległości 0.54 km od Centrum miasta
   

  Ten przytulny hotel mieści się w Havana. Położona w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 2. 0 kilometrów. W odległości 6. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 12. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2016. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • El Balcón de Concordia
  Od187złZa noc

  El Balcón de Concordiastars

  Hawana, Havana , Concordia between campanario & perseveran 255 - Mapa
  W odległości 0.56 km od Centrum miasta
   

  Ten skromny hotel mieści się w Havana. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 1000 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// El Balcón de Concordia przeszedł renowację w roku 2015. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. El Balcón de Concordia nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Obecny jest parking.

  Pokaż więcej
 • Niurka Apartment
  Od141złZa noc

  Niurka Apartmentstars

  Hawana, Havana , San nicolas st., 222 between concordia & virtudes - Mapa
  W odległości 0.58 km od Centrum miasta
   

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Havana. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   49  Hotele w Centrum miasta
Strona  1  z  5
 

Hotele w pobliżu  Centrum miasta

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje