Hotele w pobliżu Centrum miasta

Znajdź na mapie
Hotele w Centrum miasta

Centrum miastaOd  123zł

Polecane hotele w pobliżu Centrum miasta

 • Havana Belkis Rooms
  Od240złZa noc

  Havana Belkis Roomsstars

  Hawana, Havana , Concordia st. 410 bajos e/gervasio & escobar 410 bajos - Mapa
  W odległości 0.17 km od Centrum miasta
   

  Ten skromny hotel jest zlokalizowany w Havana. Położona w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 500 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został zbudowany w roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2017. Dostęp do Internetu jest oferowany w celu dodatkowego uprzyjemnienia pobytu gości. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście przebywający w Havana Belkis Rooms mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hostal El Viajero
  Od217złZa noc

  Hostal El Viajerostars

  Hawana, Havana , Animas bajos entre lealtad y perseverancia 611 - Mapa
  W odległości 0.31 km od Centrum miasta
   

  Ten uroczy hostel jest usytuowany w Havana. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hostal El Viajero nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Niurka Apartment
  Od184złZa noc

  Niurka Apartmentstars

  Hawana, Havana , Concordia st., 255 e/ perseverancia & campanario 255 - Mapa
  W odległości 0.35 km od Centrum miasta
   

  Ten komfortowy hotel mieści się w Havana. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Niurka Apartment został całkowicie odrestaurowany w roku 2015. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Casa Boutique El Encanto De Perseverancia
  Od343złZa noc

  Casa Boutique El Encanto De Perseveranciastars

  Hawana, Havana , Calle perseverancia 156 - Mapa
  W odległości 0.36 km od Centrum miasta
  4,2/5
  Oceny klientów79 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 151 opinii podróżnychNa podstawie 151 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Havana. Posiadłość, usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 5. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 1. 2 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2016. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Casa Boutique El Encanto De Perseverancia nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Terral
  Od786złZa noc

  Terralstars

  Hawana, Havana , Malecon esq. lealtad, centro habana - Mapa
  W odległości 0.37 km od Centrum miasta
  4,2/5
  Oceny klientów27 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 508 opinii podróżnychNa podstawie 508 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Havana. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w odległości 1. 5 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 12. 5 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 300 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 20. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Terral oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Terral oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Goście będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących.

  Pokaż więcej
 • Hostal Drobles Guesthouse Neptuno
  Od298złZa noc

  Hostal Drobles Guesthouse Neptunostars

  Hawana, Havana , Neptuno st., 521 2aº piso between lealtad & campan - Mapa
  W odległości 0.43 km od Centrum miasta
   

  Ten skromny hotel jest usytuowany w Havana. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2016. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Hotel zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Niektóre z niniejszych usług Hostal Drobles Guesthouse Neptuno mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hostal Boutique DRobles
  Od269złZa noc

  Hostal Boutique DRoblesstars

  Hawana, Havana , Escobar st. 161 - Mapa
  W odległości 0.54 km od Centrum miasta
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1 opinii podróżnychNa podstawie 1 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest usytuowany w Havana. Położona w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 6. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 12. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hostal Boutique DRobles został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Hostal Boutique DRobles oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Hostal Boutique DRobles rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Hostal Boutique DRobles zapewnia parking dla wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Casa Colonial Abogados
  Od217złZa noc

  Casa Colonial Abogadosstars

  Hawana, Havana , Neptuno 619 e/ gervasio y escobar, 1er piso 619 - Mapa
  W odległości 0.56 km od Centrum miasta
   

  Ta urocza wakacyjna willa znajduje się w Havana. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta willa nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Deauville
  Od239złZa noc

  Deauvillestars

  Hawana, Havana , Galiano e/ malecon y san lazaro - Mapa
  W odległości 0.71 km od Centrum miasta
  2,9/5
  Oceny klientów76 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1004 opinii podróżnychNa podstawie 1004 opinii podróżnych

  Przytulny hotel Bellevue Deauville jest doskonale zlokalizowany w Hawanie, stolicy Kuby, bezpośrednio przy słynnej nadmorskiej promenadzie zwanej "Malecón". W hotelu znajduje się restauracja, lobby bar, klub nocny oraz basen na dachu z pięknym widokiem na miasto. Tętniące życiem centrum miasta z licznymi sklepami, barami, restauracjami i klubami nocnymi znajduje się w odległości zaledwie 5 minut. Lotnisko znajduje się około 15 km od hotelu.

  Pokaż więcej
 • Havana Beautiful Rooms
  Od240złZa noc

  Havana Beautiful Roomsstars

  Hawana, Havana , Crespo,111 e/trocadero & colón 111 - Mapa
  W odległości 0.92 km od Centrum miasta
   

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Havana. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 500 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 0 kilometrów. Pomimo że ta nieruchomość została skonstruowana w roku 1900, została ona odrestaurowana w roku 2017. Dostęp do Internetu jest oferowany w celu dodatkowego uprzyjemnienia pobytu gości. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   46  Hotele w Centrum miasta
Strona  1  z  5
 

Hotele w pobliżu  Centrum miasta

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje