Hotele w pobliżu Malecón

Znajdź na mapie
Hotele w Malecón

MalecónOd  142zł

Polecane hotele w pobliżu Malecón

 • Saratoga
  Od1.696złZa noc

  Saratogastars

  Old Havana, Havana , Avenida paseo del prado, esquina calle dragones 603 - Mapa
  W odległości 0.94 km od Malecón
  3,6/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1434 opinii podróżnychNa podstawie 1434 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w La Habana Vieja. Struktura, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Struktura położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od portu. Pomimo że ten hotel został skonstruowany w roku 1879, został on odrestaurowany w roku 2005. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Saratoga nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w hotelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Apto. La Luz de Compostela
  Od325złZa noc

  Apto. La Luz de Compostelastars

  Hawana, Havana , Compostela building 306 - apto.4, old havana - Mapa
  W odległości 1.08 km od Malecón
   

  Ten czarujący apartament znajduje się w Havana. Kwatera, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Apartament położony jest w odległości 10. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Apartament położony jest w odległości 600 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Apto. La Luz de Compostela. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Beltran de Santa Cruz Boutique
  Od842złZa noc

  Beltran de Santa Cruz Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle san ignacio entre muralla y sol 411 - Mapa
  W odległości 1.16 km od Malecón
  3,5/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 142 opinii podróżnychNa podstawie 142 opinii podróżnych

  Ten butikowy hotel położony jest w pobliżu Plaza Vieja. Stacja kolejowa znajduje się w odległości zaledwie 2 minut spacerem od hotelu. Ta elegancka rezydencja pochodzi z XVIII wieku i otwiera swoje podwoje dla gości jako komfortowy hotel. Odnowiony w 2002 roku, hotel dysponuje ogrodem i posiada łącznie 11 pokoi rozmieszczonych na dwóch piętrach. Udogodnienia w ofercie obejmują hol z recepcją czynną całą dobę, sejf i kantor wymiany walut. Ponadto, hotel oferuje publiczny dostęp do internetu, obsługę pokojową i usługi pralni. Hotel posiada 10 pokoi standardowych, 7 pokoi z podwójnym łóżkiem i 8 pokoi z 2 pojedynczymi łóżkami. Wszystkie pokoje są standardowo dobrze wyposażone i mają telewizję satelitarną / kablową, minibar i centralnie regulowaną klimatyzację. Wszystkie pokoje posiadają balkon lub taras.

  Pokaż więcej
 • Armadores de Santander Boutique
  Od985złZa noc

  Armadores de Santander Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle luz esquina a san pedro 4 - Mapa
  W odległości 1.22 km od Malecón
  4,0/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 396 opinii podróżnychNa podstawie 396 opinii podróżnych

  Ten zapierający dech w piersiach hotel znajduje się w Hawanie przy Avenida del Puerto, w pobliżu sieci transportu publicznego. Motywy architektoniczne hotelu i wystrój wnętrz przypominają piękną nadmorską prowincję Hiszpanii. Ten 3-piętrowy, klimatyzowany hotel składa się łącznie z 32 pokoi. Do dyspozycji gości jest hol z 24-godzinną recepcją, sejf oraz kantor wymiany walut. Dodatkowe udogodnienia obejmują zaplecze gastronomiczne, a także dostęp do internetu publicznego, obsługę pokojową i usługi pralni. Wszystkie pokoje są standardowo w pełni wyposażone i posiadają bezpośredni telefon, telewizję satelitarną / kablową i minibar. Pokoje mają centralnie sterowaną klimatyzację. Zaplecze rekreacyjne obejmuje jacuzzi i solarium. Najbliższe pola golfowe jest w odległości 150 m.

  Pokaż więcej
 • Los Frailes
  Od926złZa noc

  Los Frailesstars

  Old Havana, Havana , Calle teniente rey,entre oficios y mercaderes 8 - Mapa
  W odległości 1.28 km od Malecón
  3,5/5
  Oceny klientów43 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 505 opinii podróżnychNa podstawie 505 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w La Habana Vieja. W odległości 150 metrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2001. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Zwierzęta nie są dozwolone w Los Frailes. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Aptos. La Luz de ObraPia Superior
  Od280złZa noc

  Aptos. La Luz de ObraPia Superiorstars

  Hawana, Havana , Obrapía building 401,apartment 4 b, old havana, - Mapa
  W odległości 1.29 km od Malecón
   

  Ten czarujący hotel jest położony w Havana. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10. 0 kilometrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 600 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2017. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Gran Caribe Hotel Inglaterra
  Od672złZa noc

  Gran Caribe Hotel Inglaterrastars

  Old Havana, Havana , Prado esquina san rafael 416 - Mapa
  W odległości 1.35 km od Malecón
  2,8/5
  Oceny klientów19 Opinie

  Ten hotel znajduje się w centrum Hawany i zapewnia gościom łatwy dostęp do Central Parku, Teatru Wielkiego w Hawanie, siedziby Baletu Narodowego Kuby oraz imponującego El Capitolio. Kompleks został założony w 1875 roku i został uznany za narodowy zabytek w 1981 roku. Przez lata rezydencję odwiedziło wiele gwiazd, w tym Sarah Bernhardt, Luis Mazzantini, Anna Pavlova i Frei Betto. Niedawno hotel gościł niektórych z najwybitniejszych kubańskich artystów, pisarzy i kompozytorów, którzy zaprezentowali swoje prace w tym niezwykłym obiekcie. Wspaniała neoklasyczna fasada harmonijnie łączy się z arabskim wystrojem wnętrz. Ponadto, pokoje wyposażone są w nowoczesne udogodnienia, takie jak łazienka i centralnie regulowana klimatyzacja.

  Pokaż więcej
 • Raquel
  Od1.086złZa noc

  Raquelstars

  Old Havana, Havana , Calle amargura, no. 103 esq. a san ignacio - Mapa
  W odległości 1.35 km od Malecón
  3,7/5
  Oceny klientów40 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 766 opinii podróżnychNa podstawie 766 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w La Habana Vieja. Położony w odległości 800 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura leży w odległości 8. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Raquel przeszedł renowację w roku 2001. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Raquel. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Meson de la Flota
  Od748złZa noc

  Meson de la Flotastars

  Old Havana, Havana , Calle mercaderes entre amargura y teniente rey 257 - Mapa
  W odległości 1.36 km od Malecón
  3,2/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 141 opinii podróżnychNa podstawie 141 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w La Habana Vieja. W odległości 150 metrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 15 metrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2000. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Meson de la Flota. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Telegrafo Boutique
  Od1.045złZa noc

  Telegrafo Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Prado esq. neptuno 408 - Mapa
  W odległości 1.43 km od Malecón
  3,6/5
  Oceny klientów40 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1386 opinii podróżnychNa podstawie 1386 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w La Habana Vieja, jest optymalny dla rodzin. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10. 0 kilometrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1886, który został w pełni odrestaurowany w roku 2001. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Telegrafo Boutique. Telegrafo Boutique oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). nullZwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Odwiedzający będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   42  Hotele w Malecón
Strona  1  z  5
 

Hotele w pobliżu  Malecón

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje