Hotele w pobliżu Miramar

Znajdź na mapie
Hotele w Miramar

MiramarOd  165zł

Polecane hotele w pobliżu Miramar

 • Be Live Havana City Copacabana
  Od377złZa noc

  Be Live Havana City Copacabanastars

  Miramar, Havana , Avda no. 4404 e/ 44 y 46 , miramar - Mapa
  W odległości 1.59 km od Miramar
  3,4/5
  Oceny klientów39 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 791 opinii podróżnychNa podstawie 791 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Miramar. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 1 kilometrów. Be Live Havana City Copacabana został całkowicie odrestaurowany w roku 1992. Be Live Havana City Copacabana oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Be Live Havana City Copacabana. Be Live Havana City Copacabana nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Be Live Havana City Copacabana oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • El Bosque
  Od614złZa noc

  El Bosquestars

  Kholy, Havana , Calle 28 a entre 49a y 49c reparto kohly - Mapa
  W odległości 1.67 km od Miramar
  3,5/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 134 opinii podróżnychNa podstawie 134 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się w cichym miejscu, w unikalnym lesie w Hawanie, zaledwie kilka minut od dzielnic biznesowych Miramar i Vedado i 10 km od Starej Hawany. Dla tych, którzy szukają relaksu i spokoju, ten hotel jest niezrównanym wyborem. Hotel oferuje komfortowe zakwaterowanie, z szeroką gamą udogodnień, w tym kawiarnię, bar, restaurację, sale konferencyjne, dostęp do internetu (za opłatą) oraz parking.

  Pokaż więcej
 • Kohly
  Od615złZa noc

  Kohlystars

  Kholy, Havana , 49a y 36a kolhy, miramar - Mapa
  W odległości 1.77 km od Miramar
  3,4/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 263 opinii podróżnychNa podstawie 263 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Kholy. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2003. Dostęp do Internetu jest oferowany w celu dodatkowego uprzyjemnienia pobytu gości. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Apartamento 4TO Piso Malecon
  Od546złZa noc

  Apartamento 4TO Piso Maleconstars

  Vedado, Havana , Calle 3ra #652 apto 4c entre 12 y malecón - Mapa
  W odległości 1.87 km od Miramar
   

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Apartamento 4TO Piso Malecon jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do tej nieruchomości?Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery.

  Pokaż więcej
 • Apartamento Will
  Od332złZa noc

  Apartamento Willstars

  Vedado, Havana , Calle 3ra #652 apto 5b entre 12 y malecón - Mapa
  W odległości 1.87 km od Miramar
   

  Ten wyrafinowany apartament mieści się w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten apartament oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten apartament nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery.

  Pokaż więcej
 • Chateau Miramar by Be Live
  Od322złZa noc

  Chateau Miramar by Be Livestars

  Miramar, Havana , Ave. 1ra e/60 y 70 playa - Mapa
  W odległości 1.99 km od Miramar
  3,0/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 197 opinii podróżnychNa podstawie 197 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Miramar. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Chateau Miramar by Be Live został całkowicie odrestaurowany w roku 2003. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Chateau Miramar by Be Live. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Chateau Miramar by Be Live posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Niektóre z niniejszych usług Chateau Miramar by Be Live mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Starfish Montehabana
  Od456złZa noc

  Starfish Montehabanastars

  Miramar, Havana , Calle 70 entre 5ta a y 7ma ave. - - Mapa
  W odległości 2.3 km od Miramar
  3,5/5
  Oceny klientów34 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 189 opinii podróżnychNa podstawie 189 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Miramar. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Nieruchomość została zbudowana w roku 2004. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Starfish Montehabana może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • H10 Habana Panorama
  Od585złZa noc

  H10 Habana Panoramastars

  Miramar, Havana , Avenida 3a y calle 70, miramar - Mapa
  W odległości 2.34 km od Miramar
  3,6/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1854 opinii podróżnychNa podstawie 1854 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Miramar. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 2002. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w H10 Habana Panorama. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. W przypadku życzenia odwiedzających, w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Casa Económica Vedado
  Od304złZa noc

  Casa Económica Vedadostars

  Vedado, Havana , Calle 19 entre g y f, naºmero 407 407 407 - Mapa
  W odległości 2.43 km od Miramar
   

  Ta prosta wakacyjna willa, przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowana w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Casa Económica Vedado nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Casa Económica Vedado. Casa Económica Vedado nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Casa Económica Vedado zapewnia parking dla wygody gości. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Memories Miramar Habana
  Od711złZa noc

  Memories Miramar Habanastars

  Miramar, Havana , Av 5ta entre 72 y 76 - Mapa
  W odległości 2.48 km od Miramar
  3,2/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1287 opinii podróżnychNa podstawie 1287 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Miramar. W odległości 15. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 8 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. Hotel został zbudowany w roku 2001. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Memories Miramar Habana rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Niektóre z niniejszych usług Memories Miramar Habana mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   14  Hotele w Miramar
Strona  1  z  2
 

Hotele w pobliżu  Miramar

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj