Hotele w pobliżu Miramar

Znajdź na mapie
Hotele w Miramar

MiramarOd  123zł

Polecane hotele w pobliżu Miramar

 • Hotel E Mirazul
  Od290złZa noc

  Hotel E Mirazulstars

  Miramar, Havana , 5ta avenida no. 3603 entre 36 y 38 - Mapa
  W odległości 0.98 km od Miramar
   

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Miramar. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2017. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Hotel E Mirazul oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Apartamento Danubio
  Od552złZa noc

  Apartamento Danubiostars

  Vedado, Havana , Calle 23 #1553 entre 26 y 28 - Mapa
  W odległości 1.4 km od Miramar
   

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Apartamento Danubio. Ten hotel akceptuje tylko małe zwierzęta. Ten hotel posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Be Live Havana City Copacabana
  Od389złZa noc

  Be Live Havana City Copacabanastars

  Miramar, Havana , Avda no. 4404 e/ 44 y 46 , miramar - Mapa
  W odległości 1.59 km od Miramar
  3,4/5
  Oceny klientów39 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 797 opinii podróżnychNa podstawie 797 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Miramar. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 1 kilometrów. Ten hotel został odrestaurowany w roku 1992. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • El Bosque
  Od534złZa noc

  El Bosquestars

  Kholy, Havana , Calle 28 a entre 49a y 49c reparto kohly - Mapa
  W odległości 1.67 km od Miramar
  3,5/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 138 opinii podróżnychNa podstawie 138 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się w cichym miejscu, w unikalnym lesie w Hawanie, zaledwie kilka minut od dzielnic biznesowych Miramar i Vedado i 10 km od Starej Hawany. Dla tych, którzy szukają relaksu i spokoju, ten hotel jest niezrównanym wyborem. Hotel oferuje komfortowe zakwaterowanie, z szeroką gamą udogodnień, w tym kawiarnię, bar, restaurację, sale konferencyjne, dostęp do internetu (za opłatą) oraz parking.

  Pokaż więcej
 • Kohly
  Od508złZa noc

  Kohlystars

  Kholy, Havana , 49a y 36a kolhy, miramar - Mapa
  W odległości 1.77 km od Miramar
  3,4/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 266 opinii podróżnychNa podstawie 266 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Kholy. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2003. Dostęp do Internetu jest oferowany w celu dodatkowego uprzyjemnienia pobytu gości. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Apartamento 4TO Piso Malecon
  Od552złZa noc

  Apartamento 4TO Piso Maleconstars

  Vedado, Havana , Calle 3ra #652 apto 4c entre 12 y malecón - Mapa
  W odległości 1.87 km od Miramar
   

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Apartamento 4TO Piso Malecon jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do tej nieruchomości?Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery.

  Pokaż więcej
 • Apartamento Will
  Od552złZa noc

  Apartamento Willstars

  Vedado, Havana , Calle 3ra #652 apto 5b entre 12 y malecón - Mapa
  W odległości 1.87 km od Miramar
   

  Ten wyrafinowany apartament mieści się w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten apartament oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten apartament nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery.

  Pokaż więcej
 • Chateau Miramar by Be Live
  Od393złZa noc

  Chateau Miramar by Be Livestars

  Miramar, Havana , Ave. 1ra e/60 y 70 playa - Mapa
  W odległości 1.99 km od Miramar
  3,0/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 200 opinii podróżnychNa podstawie 200 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Miramar. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Chateau Miramar by Be Live został całkowicie odrestaurowany w roku 2003. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Chateau Miramar by Be Live. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Chateau Miramar by Be Live posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Niektóre z niniejszych usług Chateau Miramar by Be Live mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • H10 Habana Panorama
  Od503złZa noc

  H10 Habana Panoramastars

  Miramar, Havana , Avenida 3a y calle 70, miramar - Mapa
  W odległości 2.34 km od Miramar
  3,6/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1881 opinii podróżnychNa podstawie 1881 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Miramar. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 2002. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w H10 Habana Panorama. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. W przypadku życzenia odwiedzających, w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Casa Confort Vedado
  Od384złZa noc

  Casa Confort Vedadostars

  Vedado, Havana , Calle 19 entre g y f, naºmero 407 407 407 - Mapa
  W odległości 2.38 km od Miramar
   

  Ta przytulna wakacyjna willa jest przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowana w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Nie jest obecna całodobowa recepcja. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tej willi. Odwiedzający mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   15  Hotele w Miramar
Strona  1  z  2
 

Hotele w pobliżu  Miramar

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj