Hotele w pobliżu Plac de Armas

Znajdź na mapie
Hotele w Plac de Armas

Plac de ArmasOd  123zł

Polecane hotele w pobliżu Plac de Armas

 • Santa Isabel Boutique
  Od1.031złZa noc

  Santa Isabel Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle baratillo entre obispo y narciso lopez 9 - Mapa
  W odległości 0.06 km od Plac de Armas
  3,6/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 34 opinii podróżnychNa podstawie 34 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, znajdujący się w La Habana Vieja, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 150 metrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z hotelu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 15 metrów od najbliższej plaży. Santa Isabel Boutique pochodzi z roku 1867 i został całkowicie odnowiony w roku 1997. Santa Isabel Boutique oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zwierzęta nie są dozwolone w Santa Isabel Boutique. W Santa Isabel Boutique znajduje się parking. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Santa Isabel Boutique może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ambos Mundos
  Od694złZa noc

  Ambos Mundosstars

  Old Havana, Havana , Calle obispo esquina a mercaderes - Mapa
  W odległości 0.13 km od Plac de Armas
  2,8/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 977 opinii podróżnychNa podstawie 977 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w La Habana Vieja. Kwatera, usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 5 kilometrów. Ambos Mundos został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Ambos Mundos zapewnia całodobową recepcję. Ambos Mundos zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie pokoje w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Conde de Villanueva Havana
  Od718złZa noc

  Conde de Villanueva Havanastars

  Old Havana, Havana , C. mercaderes esquina a lamparilla, habana vieja 202 - Mapa
  W odległości 0.27 km od Plac de Armas
  3,9/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 242 opinii podróżnychNa podstawie 242 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w La Habana Vieja. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 200 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Conde de Villanueva Havana przeszedł renowację w roku 2004. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Conde de Villanueva Havana szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich odwiedzających. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Palacio del Marques de San Felipe y Santiago
  Od923złZa noc

  Palacio del Marques de San Felipe y Santiagostars

  Old Havana, Havana , Oficios esq. margura 152 - Mapa
  W odległości 0.3 km od Plac de Armas
  3,8/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 519 opinii podróżnychNa podstawie 519 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w La Habana Vieja. Ten hotel został wzniesiony w budynku pochodzącym z roku 1890, który został całkowicie odrestaurowany w roku 2010. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Florida Boutique
  Od819złZa noc

  Florida Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle obispo esquina a cuba - Mapa
  W odległości 0.31 km od Plac de Armas
  3,4/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 818 opinii podróżnychNa podstawie 818 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w La Habana Vieja. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2014. Florida Boutique oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Florida Boutique oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Florida Boutique nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ponadto, Florida Boutique zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Odwiedzający mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Goście nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w nieruchomości znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Niektóre z niniejszych usług Florida Boutique mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Del Tejadillo Boutique
  Od675złZa noc

  Del Tejadillo Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle tejadillo esquina a san ignacio habana vieja 12 - Mapa
  W odległości 0.33 km od Plac de Armas
  3,3/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 339 opinii podróżnychNa podstawie 339 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w La Habana Vieja, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 150 metrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 1999. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Del Tejadillo Boutique. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Raquel
  Od812złZa noc

  Raquelstars

  Old Havana, Havana , Calle amargura, no. 103 esq. a san ignacio - Mapa
  W odległości 0.34 km od Plac de Armas
  3,7/5
  Oceny klientów40 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 778 opinii podróżnychNa podstawie 778 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w La Habana Vieja. Usytuowana w odległości 800 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 8. 0 kilometrów. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2001. Raquel oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Raquel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Palacio de Marques de Prado Ameno
  Od757złZa noc

  Palacio de Marques de Prado Amenostars

  Old Havana, Havana , Obispo esquina a cuba - Mapa
  W odległości 0.39 km od Plac de Armas
  3,0/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 89 opinii podróżnychNa podstawie 89 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w La Habana Vieja. Hotel, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 5. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został zbudowany w roku 1705 i został całkowicie odnowiony w roku 2008. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Palacio de Marques de Prado Ameno. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Palacio de Marques de Prado Ameno. Niektóre z niniejszych usług Palacio de Marques de Prado Ameno mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Palacio O'Farrill Boutique
  Od675złZa noc

  Palacio O'Farrill Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle cuba 102-108 entre chacón y tejadillo 102-108 - Mapa
  W odległości 0.45 km od Plac de Armas
  2,8/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 511 opinii podróżnychNa podstawie 511 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w La Habana Vieja. W odległości 150 metrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1830, który został w pełni odrestaurowany w roku 2002. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu. Palacio O'Farrill Boutique oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z niniejszych usług Palacio O'Farrill Boutique mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Beltran de Santa Cruz Boutique
  Od716złZa noc

  Beltran de Santa Cruz Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle san ignacio entre muralla y sol 411 - Mapa
  W odległości 0.56 km od Plac de Armas
  3,5/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 144 opinii podróżnychNa podstawie 144 opinii podróżnych

  Ten butikowy hotel położony jest w pobliżu Plaza Vieja. Stacja kolejowa znajduje się w odległości zaledwie 2 minut spacerem od hotelu. Ta elegancka rezydencja pochodzi z XVIII wieku i otwiera swoje podwoje dla gości jako komfortowy hotel. Odnowiony w 2002 roku, hotel dysponuje ogrodem i posiada łącznie 11 pokoi rozmieszczonych na dwóch piętrach. Udogodnienia w ofercie obejmują hol z recepcją czynną całą dobę, sejf i kantor wymiany walut. Ponadto, hotel oferuje publiczny dostęp do internetu, obsługę pokojową i usługi pralni. Hotel posiada 10 pokoi standardowych, 7 pokoi z podwójnym łóżkiem i 8 pokoi z 2 pojedynczymi łóżkami. Wszystkie pokoje są standardowo dobrze wyposażone i mają telewizję satelitarną / kablową, minibar i centralnie regulowaną klimatyzację. Wszystkie pokoje posiadają balkon lub taras.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   39  Hotele w Plac de Armas
Strona  1  z  4
 

Hotele w pobliżu  Plac de Armas

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje