Hotele w pobliżu Plac de Armas

Znajdź na mapie
Hotele w Plac de Armas

Plac de ArmasOd  142zł

Polecane hotele w pobliżu Plac de Armas

 • Santa Isabel Boutique
  Od1.373złZa noc

  Santa Isabel Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle baratillo entre obispo y narciso lopez 9 - Mapa
  W odległości 0.06 km od Plac de Armas
  3,6/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 32 opinii podróżnychNa podstawie 32 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w La Habana Vieja. W odległości 150 metrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 15 metrów od najbliższej plaży. Santa Isabel Boutique pochodzi z roku 1867 i został całkowicie odnowiony w roku 1997. Podróżujący pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Santa Isabel Boutique oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Obecny jest parking. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ambos Mundos
  Od750złZa noc

  Ambos Mundosstars

  Old Havana, Havana , Calle obispo esquina a mercaderes - Mapa
  W odległości 0.13 km od Plac de Armas
  2,8/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 961 opinii podróżnychNa podstawie 961 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w La Habana Vieja. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 5 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2014. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Ambos Mundos. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Palacio del Marques de San Felipe y Santiago
  Od1.333złZa noc

  Palacio del Marques de San Felipe y Santiagostars

  Old Havana, Havana , Oficios esq. margura 152 - Mapa
  W odległości 0.3 km od Plac de Armas
  3,8/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 513 opinii podróżnychNa podstawie 513 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w La Habana Vieja. Ta nieruchomość została wzniesiona w budynku pochodzącym z roku 1890, który został całkowicie odrestaurowany w roku 2010. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Palacio del Marques de San Felipe y Santiago. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. W przypadku życzenia gości w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Florida Boutique
  Od1.014złZa noc

  Florida Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle obispo esquina a cuba - Mapa
  W odległości 0.31 km od Plac de Armas
  3,4/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 809 opinii podróżnychNa podstawie 809 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w La Habana Vieja. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2014. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Florida Boutique. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Florida Boutique nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący mogą skorzystać z garażu. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Florida Boutique. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Del Tejadillo Boutique
  Od918złZa noc

  Del Tejadillo Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle tejadillo esquina a san ignacio habana vieja 12 - Mapa
  W odległości 0.33 km od Plac de Armas
  3,3/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 339 opinii podróżnychNa podstawie 339 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w La Habana Vieja. W odległości 150 metrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ten hotel został odrestaurowany w roku 1999. Del Tejadillo Boutique oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Del Tejadillo Boutique może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Raquel
  Od1.086złZa noc

  Raquelstars

  Old Havana, Havana , Calle amargura, no. 103 esq. a san ignacio - Mapa
  W odległości 0.34 km od Plac de Armas
  3,7/5
  Oceny klientów40 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 766 opinii podróżnychNa podstawie 766 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w La Habana Vieja. Położony w odległości 800 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura leży w odległości 8. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Raquel przeszedł renowację w roku 2001. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Raquel. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Meson de la Flota
  Od748złZa noc

  Meson de la Flotastars

  Old Havana, Havana , Calle mercaderes entre amargura y teniente rey 257 - Mapa
  W odległości 0.35 km od Plac de Armas
  3,2/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 141 opinii podróżnychNa podstawie 141 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w La Habana Vieja. W odległości 150 metrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 15 metrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2000. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Meson de la Flota. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Palacio de Marques de Prado Ameno
  Od1.008złZa noc

  Palacio de Marques de Prado Amenostars

  Old Havana, Havana , Obispo esquina a cuba - Mapa
  W odległości 0.39 km od Plac de Armas
  3,0/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 85 opinii podróżnychNa podstawie 85 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w La Habana Vieja. Struktura, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość leży w odległości 5. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Palacio de Marques de Prado Ameno pochodzi z roku 1705 i został całkowicie odnowiony w roku 2008. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Los Frailes
  Od926złZa noc

  Los Frailesstars

  Old Havana, Havana , Calle teniente rey,entre oficios y mercaderes 8 - Mapa
  W odległości 0.43 km od Plac de Armas
  3,5/5
  Oceny klientów43 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 505 opinii podróżnychNa podstawie 505 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w La Habana Vieja. W odległości 150 metrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2001. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Zwierzęta nie są dozwolone w Los Frailes. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Palacio O'Farrill Boutique
  Od902złZa noc

  Palacio O'Farrill Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle cuba 102-108 entre chacón y tejadillo 102-108 - Mapa
  W odległości 0.45 km od Plac de Armas
  2,8/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 503 opinii podróżnychNa podstawie 503 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w La Habana Vieja, jest optymalny dla rodzin. W odległości 150 metrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Palacio O'Farrill Boutique został zbudowany w roku 1830 i został całkowicie odnowiony w roku 2002. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Niektóre z niniejszych usług Palacio O'Farrill Boutique mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   39  Hotele w Plac de Armas
Strona  1  z  4
 

Hotele w pobliżu  Plac de Armas

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje