Hotele w pobliżu Plaza de la Revolución

Znajdź na mapie
Hotele w Plaza de la Revolución

Plaza de la RevoluciónOd  165zł

Polecane hotele w pobliżu Plaza de la Revolución

 • Tulipan
  Od204złZa noc

  Tulipanstars

  Vedado, Havana , Calle factor e/ tulipán y lombillo, nuevo vedado - Mapa
  W odległości 0.84 km od Plaza de la Revolución
  2,7/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 90 opinii podróżnychNa podstawie 90 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Vedado. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Tulipan oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bruzon
  Od263złZa noc

  Bruzonstars

  Vedado, Havana , Calle bruzón, plaza de la revolución 217 - Mapa
  W odległości 0.88 km od Plaza de la Revolución
  3,9/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 16 opinii podróżnychNa podstawie 16 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Vedado. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Bella Habana
  Od202złZa noc

  Bella Habanastars

  Hawana, Havana , Conill e/ marino y boyeros, nuevo vedado - Mapa
  W odległości 0.91 km od Plaza de la Revolución
  2,6/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 82 opinii podróżnychNa podstawie 82 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Havana. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Hotel Paseo Habana
  Od326złZa noc

  Hotel Paseo Habanastars

  Vedado, Havana , Calle 17, esq. a a, vedado 664 - Mapa
  W odległości 1.69 km od Plaza de la Revolución
  3,5/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 280 opinii podróżnychNa podstawie 280 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Vedado. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Hotel Paseo Habana oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Casa Económica Vedado
  Od304złZa noc

  Casa Económica Vedadostars

  Vedado, Havana , Calle 19 entre g y f, naºmero 407 407 407 - Mapa
  W odległości 1.74 km od Plaza de la Revolución
   

  Ta prosta wakacyjna willa, przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowana w Vedado. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Casa Económica Vedado nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w Casa Económica Vedado. Casa Económica Vedado nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Casa Económica Vedado zapewnia parking dla wygody gości. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Colina
  Od261złZa noc

  Colinastars

  Vedado, Havana , Calle l e/27 jovellar - Mapa
  W odległości 1.9 km od Plaza de la Revolución
  3,0/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 282 opinii podróżnychNa podstawie 282 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest położony w Vedado. Dostęp do Internetu jest oferowany w Colina, w celu dodatkowego uprzyjemnienia pobytu gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Hostal Casa Elsita
  Od318złZa noc

  Hostal Casa Elsitastars

  Vedado, Havana , Calle 25 st., 220 between n & o - apto 2 (vedado) 220 - Mapa
  W odległości 2.18 km od Plaza de la Revolución
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 10 opinii podróżnychNa podstawie 10 opinii podróżnych

  Ta prosta wakacyjna willa jest położona w Vedado. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od struktury. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Wakacyjna willa położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hostal Casa Elsita został całkowicie odrestaurowany w roku 2011. Ta willa oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Hostal Casa Elsita nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Hostal Casa Elsita. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Vedado – Saint John
  Od260złZa noc

  Vedado – Saint Johnstars

  Hawana, Havana , Calle 19 esq. a m. vedado, calle 25 . - Mapa
  W odległości 2.2 km od Plaza de la Revolución
  2,6/5
  Oceny klientów15 Opinie

  Ten uroczy hotel mieści się w Havana. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2000. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w Vedado – Saint John. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • NH Collection Victoria La Habana
  Od978złZa noc

  NH Collection Victoria La Habanastars

  Hawana, Havana , Calle 19 y m. la habana - Mapa
  W odległości 2.28 km od Plaza de la Revolución
  2,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 228 opinii podróżnychNa podstawie 228 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Havana. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. NH Collection Victoria La Habana został całkowicie odrestaurowany w roku 2015. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w NH Collection Victoria La Habana. Obecny jest parking. NH Collection Victoria La Habana może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Nh Capri
  Od860złZa noc

  Nh Capristars

  Hawana, Havana , Calle 21, entre n y o, vedado - Mapa
  W odległości 2.35 km od Plaza de la Revolución
  2,7/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2336 opinii podróżnychNa podstawie 2336 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Havana. Usytuowany w odległości 10 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 5 kilometrów od struktury. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 5 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 8. 0 kilometrów od portu. Nh Capri został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Nh Capri. Nh Capri oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Nh Capri. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Goście przebywający w Nh Capri mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Nh Capri szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Hotel posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Ten hotel szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   22  Hotele w Plaza de la Revolución
Strona  1  z  3
 

Hotele w pobliżu  Plaza de la Revolución

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje