Hotele w pobliżu Twierdza San Carlos de la Cabaña

Znajdź na mapie
Hotele w Twierdza San Carlos de la Cabaña

Twierdza San Carlos de la CabañaOd  142zł

Polecane hotele w pobliżu Twierdza San Carlos de la Cabaña

 • Palacio San Miguel Boutique
  Od986złZa noc

  Palacio San Miguel Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle cuba no 2, esquina pena pobre 52 - Mapa
  W odległości 0.59 km od Twierdza San Carlos de la Cabaña
  3,7/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 205 opinii podróżnychNa podstawie 205 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w La Habana Vieja. W odległości 150 metrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 156 metrów od kwatery. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1860 i została całkowicie odnowiona w roku 2000. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Palacio San Miguel Boutique. Palacio San Miguel Boutique oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Palacio San Miguel Boutique zapewnia parking dla wygody gości. Palacio San Miguel Boutique oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Palacio O'Farrill Boutique
  Od902złZa noc

  Palacio O'Farrill Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle cuba 102-108 entre chacón y tejadillo 102-108 - Mapa
  W odległości 0.67 km od Twierdza San Carlos de la Cabaña
  2,8/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 503 opinii podróżnychNa podstawie 503 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w La Habana Vieja, jest optymalny dla rodzin. W odległości 150 metrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Palacio O'Farrill Boutique został zbudowany w roku 1830 i został całkowicie odnowiony w roku 2002. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Niektóre z niniejszych usług Palacio O'Farrill Boutique mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Del Tejadillo Boutique
  Od918złZa noc

  Del Tejadillo Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle tejadillo esquina a san ignacio habana vieja 12 - Mapa
  W odległości 0.69 km od Twierdza San Carlos de la Cabaña
  3,3/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 339 opinii podróżnychNa podstawie 339 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w La Habana Vieja. W odległości 150 metrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ten hotel został odrestaurowany w roku 1999. Del Tejadillo Boutique oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Del Tejadillo Boutique może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Iberostar Grand Packard
  Od1.869złZa noc

  Iberostar Grand Packardstars

  Hawana, Havana , General riera 154 154 - Mapa
  W odległości 0.8 km od Twierdza San Carlos de la Cabaña
   

  Ten wyróżniający się hotel znajduje się w Havana. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 900 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 1. 6 kilometrów od portu. Iberostar Grand Packard został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. Iberostar Grand Packard oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w Iberostar Grand Packard. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Nieruchomość posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ta nieruchomość jest idealna na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Santa Isabel Boutique
  Od1.373złZa noc

  Santa Isabel Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle baratillo entre obispo y narciso lopez 9 - Mapa
  W odległości 0.87 km od Twierdza San Carlos de la Cabaña
  3,6/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 32 opinii podróżnychNa podstawie 32 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w La Habana Vieja. W odległości 150 metrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 15 metrów od najbliższej plaży. Santa Isabel Boutique pochodzi z roku 1867 i został całkowicie odnowiony w roku 1997. Podróżujący pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Santa Isabel Boutique oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Obecny jest parking. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ambos Mundos
  Od750złZa noc

  Ambos Mundosstars

  Old Havana, Havana , Calle obispo esquina a mercaderes - Mapa
  W odległości 0.91 km od Twierdza San Carlos de la Cabaña
  2,8/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 961 opinii podróżnychNa podstawie 961 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w La Habana Vieja. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 5 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2014. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Ambos Mundos. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Havana Family Rooms
  Od234złZa noc

  Havana Family Roomsstars

  Hawana, Havana , Compostela, 120 #empedrado & tejadillo 120 - Mapa
  W odległości 0.93 km od Twierdza San Carlos de la Cabaña
   

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Havana. Usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 0 kilometrów. Havana Family Rooms pochodzi z roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2017. Dostęp do Internetu jest oferowany w celu dodatkowego uprzyjemnienia pobytu gości. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Havana Family Rooms. Niektóre z niniejszych usług Havana Family Rooms mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Park View Boutique
  Od851złZa noc

  Park View Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle colón esquina a morro s/n - Mapa
  W odległości 0.96 km od Twierdza San Carlos de la Cabaña
  3,0/5
  Oceny klientów54 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 447 opinii podróżnychNa podstawie 447 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się w niewielkiej odległości od ruchliwej Paseo del Prado, jednej z najbardziej znanych ulic w stolicy. Główne atrakcje turystyczne są łatwo dostępne. Ten zabytkowy hotel został odnowiony w 2002 roku i składa się łącznie z 55 pokoi. Pokoje są wyjątkowo urządzone, aby zapewnić gościom odpoczynek po długim dniu. Klimatyzowany obiekt oferuje lobby z 24-godzinną recepcją, sejf hotelowy i szatnię. Inne udogodnienia obejmują restaurację z dostępnymi krzesełkami dla dzieci oraz bar w holu. Goście mogą skosztować pysznych dań kuchni kubańskiej i międzynarodowej oraz orzeźwiających koktajli, które serwowane są w restauracji Prado na 7. piętrze. Do dyspozycji jest również ogólnodostępne połączenie internetowe. Wszystkie pokoje są standardowo w pełni wyposażone. Klimatyzacja jest centralnie regulowana. Śniadanie amerykańskie serwowane jest w godzinach porannych.

  Pokaż więcej
 • Florida Boutique
  Od1.014złZa noc

  Florida Boutiquestars

  Old Havana, Havana , Calle obispo esquina a cuba - Mapa
  W odległości 0.96 km od Twierdza San Carlos de la Cabaña
  3,4/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 809 opinii podróżnychNa podstawie 809 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w La Habana Vieja. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2014. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Florida Boutique. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Florida Boutique nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący mogą skorzystać z garażu. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Florida Boutique. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Palacio de Marques de Prado Ameno
  Od1.008złZa noc

  Palacio de Marques de Prado Amenostars

  Old Havana, Havana , Obispo esquina a cuba - Mapa
  W odległości 0.96 km od Twierdza San Carlos de la Cabaña
  3,0/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 85 opinii podróżnychNa podstawie 85 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w La Habana Vieja. Struktura, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość leży w odległości 5. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Palacio de Marques de Prado Ameno pochodzi z roku 1705 i został całkowicie odnowiony w roku 2008. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   39  Hotele w Twierdza San Carlos de la Cabaña
Strona  1  z  4
 

Hotele w pobliżu  Twierdza San Carlos de la Cabaña

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje