Hotele w Malediwy

Znajdź na mapie
Hotele w Malediwy

MalediwyOd  168zł

Polecane hotele w Malediwy

Sortuj według
 • Paradise Island Resort & Spa
  Od696złZa noc

  Paradise Island Resort & Spastars

  North Male Atoll, Malediwy , North male atoll republic of maldives - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3230 opinii podróżnychNa podstawie 3230 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w North Male Atoll. Nieruchomość została zbudowana w roku 1994. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ten hotel szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Goście mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tej nieruchomości. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Kudafushi Resort & Spa
  Od1.245złZa noc

  Kudafushi Resort & Spastars

  Raa Atoll, Malediwy , Kudafushi island raa atoll - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 279 opinii podróżnychNa podstawie 279 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Raa Atoll. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w nieruchomości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Meeru Island Resort & Spa
  Od1.315złZa noc

  Meeru Island Resort & SpastarsGreenProgram Icon

  North Male Atoll, Malediwy , North male atoll - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6852 opinii podróżnychNa podstawie 6852 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w North Male Atoll. W odległości 190 metrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 36. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 36. 0 kilometrów od portu. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Meeru Island Resort & Spa posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Ta nieruchomość jest zobowiązana do utrzymywania zasad przyjaznych dla środowiska. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Osoby najbardziej aktywne będą miały możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych oraz aktywności w tym hotelu. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Meeru Island Resort & Spa oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Odwiedzający mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Vivanta by Taj Coral Reef
  Od2.811złZa noc

  Vivanta by Taj Coral ReefstarsGreenProgram Icon

  North Male Atoll, Malediwy , P.o box 2117 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1136 opinii podróżnychNa podstawie 1136 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w North Male Atoll. Vivanta by Taj Coral Reef przeszedł renowację w roku 2009. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Temu hotelowi został przyznany certyfikat Earth Check. Vivanta by Taj Coral Reef oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Anantara Veli Resort
  Od2.290złZa noc

  Anantara Veli Resortstars

  South Male Atoll, Malediwy , P.o.box 2098 veligandu, south male atoll male . - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1794 opinii podróżnychNa podstawie 1794 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, położony w South Male Atoll, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Anantara Veli Resort nie oferuje łóżeczek na życzenie. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Anantara Veli Resort nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Ten hotel zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Odwiedzający mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. W tym hotelu dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tej nieruchomości, podróżujący mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Olhuveli Beach & Spa Maldives
  Od1.442złZa noc

  Olhuveli Beach & Spa Maldivesstars

  South Male Atoll, Malediwy , South male atoll,madu guraidhoo 08400 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2199 opinii podróżnychNa podstawie 2199 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w South Male Atoll, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od hotelu. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 34. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 34. 0 kilometrów od portu. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Olhuveli Beach & Spa Maldives. Podróżujący mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich gości. Hotel posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Olhuveli Beach & Spa Maldives mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Malahini Kuda Bandos
  Od681złZa noc

  Malahini Kuda Bandosstars

  North Male Atoll, Malediwy , Malahini kuda bandos - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten czarujący hotel znajduje się w North Male Atoll. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Malahini Kuda Bandos. Podróżujący będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych w Malahini Kuda Bandos. Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Huvafen Fushi
  Od2.542złZa noc

  Huvafen Fushistars

  North Male Atoll, Malediwy , Nakatchafushi, north male atoll,po box 2017 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 890 opinii podróżnychNa podstawie 890 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, znajdujący się w North Male Atoll, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed kwaterą. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Huvafen Fushi oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Podróżujący będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich klienci. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Huvafen Fushi może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Eriyadu Island Resort & Spa
  Od1.146złZa noc

  Eriyadu Island Resort & Spastars

  North Male Atoll, Malediwy , North male atoll - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 894 opinii podróżnychNa podstawie 894 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w North Male Atoll. Posiadłość charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 0 kilometrów. Eriyadu Island Resort & Spa został całkowicie odnowiony w roku 2014. Eriyadu Island Resort & Spa zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Eriyadu Island Resort & Spa. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę. Goście mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Ta nieruchomość oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cinnamon Dhonveli Maldives
  Od690złZa noc

  Cinnamon Dhonveli Maldivesstars

  North Male Atoll, Malediwy , Kannuoiy huraa, north male atoll - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2701 opinii podróżnychNa podstawie 2701 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w North Male Atoll. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed strukturą. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 0 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku -1. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Cinnamon Dhonveli Maldives oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Cinnamon Dhonveli Maldives nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście przebywający w Cinnamon Dhonveli Maldives mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Ten hotel zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Cinnamon Dhonveli Maldives oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Podróżujący mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   130  Hotele w Malediwy
Strona  1  z  13
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Republic of Maldives is a country located in South Asia, in the Indian Ocean, south-west of India and Sri Lanka. This amazing place features 1196 islets that enjoy a pleasant tropical climate. If what you want is peace and quiet, this is your destination. Malé, the capital of this beautiful country, is a town with many high spots like the Grand Friday Mosque (Masjid-al Sultan Mohammed Thakurufaanu-al Azam) and the President's Palace, home to current President, Maumoon Abdul Gayoom. A stroll through Malé's fruit and fish markets, full of flavours and colours, is a real joy. Visit Baa Atoll, where you can buy some crafts that make gorgeous souvenirs. Because of its long, impressive coastline and clear, blue waters, water sports are highly popular. The Maldives is the perfect destination to go snorkelling and scuba diving while you appreciate the rich sea life. There are boats with glass floors that take you to the reefs, so that you can enjoy the exuberant sea world of the place. The Maldives are a true paradise. Do not miss them!

Popularne strefy w Malediwy

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj