Hotele w Gozo

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Grand Hotel Gozo
  Od286złZa noc

  Grand Hotel Gozostars

  Gozo, Malta , Triq sant antnin n/a - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1412 opinii podróżnychNa podstawie 1412 opinii podróżnych

  Hotel jest idealnie położony, z widokiem na wioskę rybacką Mgarr Harbour i okoliczne, zielone doliny. Hotel oferuje panoramiczne widoki na Comino i Maltę znajdujące się za kanałem Gozo. Poza czystymi plażami są tu również centra handlowe oraz liczne kluby nocne, kina i restauracje. Na główną wyspę Malty można dotrzeć w kilka minut promem Gozo Ferry lub helikopterem. Hotel posiada 93 pokoje. Usługi obejmują lobby z 24-godzinną recepcją, sejf, kantor wymiany walut, windy, bar, salę gier oraz 2 restauracje. Sale konferencyjne są również dostępne. Do dyspozycji gości jest duży, czysty basen z leżakami i parasolami oraz jacuzzi lub ożywcza sauna. W hotelu jest dostępna szkoła nurkowania.

  Pokaż więcej
 • Murella Living
  Od279złZa noc

  Murella Livingstars

  Gozo, Malta , Murella living 19, triq il-forn marsalforn - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 209 opinii podróżnychNa podstawie 209 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Gozo. Położony w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2015. Murella Living zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Murella Living zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ponadto, Murella Living zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Harmony Farmhouse
  Od579złZa noc

  Harmony Farmhousestars

  Gozo, Malta , San lawrenz - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Gozo. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Harmony Farmhouse nie oferuje całodobowej recepcji. Ponadto, Harmony Farmhouse oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Harmony Farmhouse może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cornucopia
  Od247złZa noc

  Cornucopiastars

  Gozo, Malta , 10, gnien imrik street - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 840 opinii podróżnychNa podstawie 840 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Gozo. Kwatera, usytuowana w odległości 700 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 25. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 700 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Nieruchomość została zbudowana w roku 1969. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Cornucopia nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Cornucopia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Duke
  Od381złZa noc

  The Dukestars

  Gozo, Malta , Republic street victoria n/a - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 420 opinii podróżnychNa podstawie 420 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest przyjazny dla osób homoseksualnych i jest usytuowany w Gozo. Struktura, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 42. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od portu. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, The Duke posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. The Duke zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Podróżujący są witani w nieruchomości przyjaznej dla środowiska. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • St. Patrick's
  Od257złZa noc

  St. Patrick'sstars

  Gozo, Malta , Piazza amphora n/a - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 850 opinii podróżnychNa podstawie 850 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Gozo. Hotel został zbudowany w roku 1993. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w St. Patrick's. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w St. Patrick's. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. St. Patrick's zapewnia parking dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • San Andrea Hotel
  Od284złZa noc

  San Andrea Hotelstars

  Gozo, Malta , Xlendi promenade, xlendi - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 776 opinii podróżnychNa podstawie 776 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Gozo. Położona w odległości 20 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od hotelu. San Andrea Hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2011. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w San Andrea Hotel. San Andrea Hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Tal Fanal Complex
  Od277złZa noc

  Tal Fanal Complexstars

  Gozo, Malta , Lighthouse street - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 113 opinii podróżnychNa podstawie 113 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest położony w Gozo. Apartament, usytuowany w odległości 3. 4 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Apartament położony jest w odległości 3. 4 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 400 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5. 3 kilometrów od kwatery. Posiadłość położona jest w odległości 10. 1 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Tal Fanal Complex oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci apartament oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Apartament posiada parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Tal Fanal Complex. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Ta French Apartments
  Od263złZa noc

  Ta French Apartmentsstars

  Gozo, Malta , Maxrabija street - ghasri - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 15 opinii podróżnychNa podstawie 15 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament mieści się w Gozo. Usytuowana w odległości 3. 4 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w odległości 3. 4 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 400 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 5. 3 kilometrów od najbliższej plaży. Apartament położony jest w odległości 10. 1 kilometrów od portu. Ta French Apartments oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Ten apartament nie obsługuje całodobowej recepcji. Ta French Apartments nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość posiada parking i garaż. Odwiedzający mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Summerfield
  Od439złZa noc

  Summerfieldstars

  Gozo, Malta , Summerfield, april 1688 street, xaghra 28 - Mapa
   

  Ta czarująca wakacyjna willa znajduje się w Gozo. Usytuowana w odległości 3. 7 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 280 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 3. 5 kilometrów od kwatery. Posiadłość położona jest w odległości 6. 4 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Nie jest obecna całodobowa recepcja. Łóżeczka nie są dostępne w tej willi. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług Summerfield mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   12  Hotele w Gozo
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Gozo

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj