Hotele w Gozo

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Grand Hotel Gozo
  Od285złZa noc

  Grand Hotel Gozostars

  Gozo, Malta , Triq sant antnin n/a - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1408 opinii podróżnychNa podstawie 1408 opinii podróżnych

  Hotel jest idealnie położony, z widokiem na wioskę rybacką Mgarr Harbour i okoliczne, zielone doliny. Hotel oferuje panoramiczne widoki na Comino i Maltę znajdujące się za kanałem Gozo. Poza czystymi plażami są tu również centra handlowe oraz liczne kluby nocne, kina i restauracje. Na główną wyspę Malty można dotrzeć w kilka minut promem Gozo Ferry lub helikopterem. Hotel posiada 93 pokoje. Usługi obejmują lobby z 24-godzinną recepcją, sejf, kantor wymiany walut, windy, bar, salę gier oraz 2 restauracje. Sale konferencyjne są również dostępne. Do dyspozycji gości jest duży, czysty basen z leżakami i parasolami oraz jacuzzi lub ożywcza sauna. W hotelu jest dostępna szkoła nurkowania.

  Pokaż więcej
 • Murella Living
  Od257złZa noc

  Murella Livingstars

  Gozo, Malta , Murella living 19, triq il-forn marsalforn - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 207 opinii podróżnychNa podstawie 207 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Gozo, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Kwatera, usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2015. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ponadto, Murella Living zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Murella Living może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Harmony Farmhouse
  Od449złZa noc

  Harmony Farmhousestars

  Gozo, Malta , San lawrenz - Mapa
   

  Ten czarujący hotel mieści się w Gozo. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Harmony Farmhouse zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cornucopia
  Od246złZa noc

  Cornucopiastars

  Gozo, Malta , 10, gnien imrik street - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 840 opinii podróżnychNa podstawie 840 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Gozo. Posiadłość, usytuowana w odległości 700 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 25. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 700 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1969. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Różnorodna oferta rozrywkowa w Cornucopia gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z niniejszych usług Cornucopia mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • The Duke
  Od354złZa noc

  The Dukestars

  Gozo, Malta , Republic street victoria n/a - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 409 opinii podróżnychNa podstawie 409 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Gozo. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 42. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od portu. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Goście docenią całodobową recepcję. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Ten hotel został zaprojektowany ze świadomym wysiłkiem, w celu dostosowania się do najsurowszych norm ekologicznych oraz posiada certyfikat ECO Certification Malta. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. W przypadku pragnienia pieszczot, podróżujący mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Niektóre z niniejszych usług The Duke mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • St. Patrick's
  Od252złZa noc

  St. Patrick'sstars

  Gozo, Malta , Piazza amphora n/a - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 848 opinii podróżnychNa podstawie 848 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Gozo. St. Patrick's został zbudowany w roku 1993. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w St. Patrick's. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. St. Patrick's nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. St. Patrick's zapewnia parking dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • San Andrea Hotel
  Od283złZa noc

  San Andrea Hotelstars

  Gozo, Malta , Xlendi promenade, xlendi - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 776 opinii podróżnychNa podstawie 776 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Gozo. Kwatera, usytuowana w odległości 20 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Klienci mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2011. San Andrea Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Ta'Cenc & Spa
  Od538złZa noc

  Hotel Ta'Cenc & Spastars

  Gozo, Malta , Triq ta cenc - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 914 opinii podróżnychNa podstawie 914 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Gozo. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2012. Goście pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. W Hotel Ta'Cenc & Spa znajduje się parking. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. W przypadku pragnienia pieszczot, goście mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Goście rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Hotel Ta'Cenc & Spa oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Tal Fanal Complex
  Od323złZa noc

  Tal Fanal Complexstars

  Gozo, Malta , Lighthouse street - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 113 opinii podróżnychNa podstawie 113 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest położony w Gozo. Apartament, usytuowany w odległości 3. 4 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Apartament położony jest w odległości 3. 4 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 400 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5. 3 kilometrów od kwatery. Posiadłość położona jest w odległości 10. 1 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Tal Fanal Complex oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci apartament oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Apartament posiada parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Tal Fanal Complex. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Ta French Apartments
  Od312złZa noc

  Ta French Apartmentsstars

  Gozo, Malta , Maxrabija street - ghasri - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 15 opinii podróżnychNa podstawie 15 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament mieści się w Gozo. Usytuowana w odległości 3. 4 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w odległości 3. 4 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 400 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 5. 3 kilometrów od najbliższej plaży. Apartament położony jest w odległości 10. 1 kilometrów od portu. Ta French Apartments oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Ten apartament nie obsługuje całodobowej recepcji. Ta French Apartments nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość posiada parking i garaż. Odwiedzający mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   13  Hotele w Gozo
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Gozo

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj