Hotele w Gozo

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Grand Hotel Gozo
  Od515złZa noc

  Grand Hotel Gozostars

  Gozo, Malta , Triq sant antnin n/a - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1432 opinii podróżnychNa podstawie 1432 opinii podróżnych

  Hotel jest idealnie położony, z widokiem na wioskę rybacką Mgarr Harbour i okoliczne, zielone doliny. Hotel oferuje panoramiczne widoki na Comino i Maltę znajdujące się za kanałem Gozo. Poza czystymi plażami są tu również centra handlowe oraz liczne kluby nocne, kina i restauracje. Na główną wyspę Malty można dotrzeć w kilka minut promem Gozo Ferry lub helikopterem. Hotel posiada 93 pokoje. Usługi obejmują lobby z 24-godzinną recepcją, sejf, kantor wymiany walut, windy, bar, salę gier oraz 2 restauracje. Sale konferencyjne są również dostępne. Do dyspozycji gości jest duży, czysty basen z leżakami i parasolami oraz jacuzzi lub ożywcza sauna. W hotelu jest dostępna szkoła nurkowania.

  Pokaż więcej
 • Murella Living
  Od280złZa noc

  Murella Livingstars

  Gozo, Malta , Murella living 19, triq il-forn marsalforn - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 212 opinii podróżnychNa podstawie 212 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Gozo. Położony w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 50 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2015. Murella Living zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Murella Living zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ponadto, Murella Living zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Kempinski Hotel San Lawrenz
  Od710złZa noc

  Kempinski Hotel San LawrenzstarsGreenProgram Icon

  Gozo, Malta , Triq ir-rokon - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów65 Opinie

  Ten luksusowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Gozo. Usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2016. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Kempinski Hotel San Lawrenz posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w Kempinski Hotel San Lawrenz. Hotel posiada parking i garaż. Kempinski Hotel San Lawrenz przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Niektóre z niniejszych usług Kempinski Hotel San Lawrenz mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Harmony Farmhouse
  Od667złZa noc

  Harmony Farmhousestars

  Gozo, Malta , San lawrenz - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Gozo. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Harmony Farmhouse nie oferuje całodobowej recepcji. Ponadto, Harmony Farmhouse oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Harmony Farmhouse może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Calypso
  Od462złZa noc

  Calypsostars

  Gozo, Malta , Marsalforn bay - marsalforn - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 855 opinii podróżnychNa podstawie 855 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Gozo. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2000. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Podróżujący mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Ta French Apartments
  Od308złZa noc

  Ta French Apartmentsstars

  Gozo, Malta , Maxrabija street - ghasri - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 15 opinii podróżnychNa podstawie 15 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament mieści się w Gozo. Usytuowana w odległości 3. 4 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w odległości 3. 4 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 400 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 5. 3 kilometrów od najbliższej plaży. Apartament położony jest w odległości 10. 1 kilometrów od portu. Ta French Apartments oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Ten apartament nie obsługuje całodobowej recepcji. Ta French Apartments nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość posiada parking i garaż. Odwiedzający mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Duke
  Od1.006złZa noc

  The Dukestars

  Gozo, Malta , Republic street victoria n/a - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 455 opinii podróżnychNa podstawie 455 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest przyjazny dla osób homoseksualnych i jest usytuowany w Gozo. Struktura, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 42. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od portu. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, The Duke posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. The Duke zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Podróżujący są witani w nieruchomości przyjaznej dla środowiska. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • St. Patrick's
  Od412złZa noc

  St. Patrick'sstars

  Gozo, Malta , Piazza amphora n/a - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 862 opinii podróżnychNa podstawie 862 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Gozo. Hotel został zbudowany w roku 1993. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w St. Patrick's. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w St. Patrick's. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. St. Patrick's zapewnia parking dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Tal Fanal Complex
  Od504złZa noc

  Tal Fanal Complexstars

  Gozo, Malta , Lighthouse street - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 114 opinii podróżnychNa podstawie 114 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest położony w Gozo. Apartament, usytuowany w odległości 3. 4 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Apartament położony jest w odległości 3. 4 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 400 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5. 3 kilometrów od kwatery. Posiadłość położona jest w odległości 10. 1 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Tal Fanal Complex oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci apartament oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Apartament posiada parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Tal Fanal Complex. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Summerfield
  Od528złZa noc

  Summerfieldstars

  Gozo, Malta , Summerfield, april 1688 street, xaghra 28 - Mapa
   

  Ta czarująca wakacyjna willa znajduje się w Gozo. Usytuowana w odległości 3. 7 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 280 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 3. 5 kilometrów od kwatery. Posiadłość położona jest w odległości 6. 4 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Nie jest obecna całodobowa recepcja. Łóżeczka nie są dostępne w tej willi. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług Summerfield mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   13  Hotele w Gozo
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Gozo

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj