Hotele w Valletta

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Grand Hotel Excelsior
  Od654złZa noc

  Grand Hotel ExcelsiorstarsGreenProgram Icon

  Valletta, Malta , Great siege road - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów128 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4967 opinii podróżnychNa podstawie 4967 opinii podróżnych

  Ten fantastyczny hotel, położony w miejscowości Valleta, oferuje swoim gościom wspaniały widok na morze z większości pokoi oraz bezpośredni dostęp do plaży. Hotel cieszy się doskonałą lokalizacją u progu Światowego Dziedzictwa UNESCO. W tym obrębie goście mogą znaleźć różnorodne restauracje, bary, puby, sklepy, jak również szereg atrakcji, bogactw sztuki oraz skarbów historyczno-architektonicznych. Połączenia komunikacji publicznej znajdują się w odległości około 200 m od hotelu. Jest to idealne miejsce, aby móc się rozkoszować kilkudniowym, nadmorskim relaksem.

  Pokaż więcej
 • 19 ROOMS
  Od581złZa noc

  19 ROOMSstars

  Valletta, Malta , St christopher sreet, 87 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Valletta, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w 19 ROOMS. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w 19 ROOMS. Niektóre z niniejszych usług 19 ROOMS mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • The Phoenicia Malta
  Od1.372złZa noc

  The Phoenicia Maltastars

  Valletta, Malta , The mall 0 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2683 opinii podróżnychNa podstawie 2683 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Valletta. Położony w odległości 50 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 7. 0 kilometrów. W odległości 3. 9 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 500 metrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2017. The Phoenicia Malta oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. The Phoenicia Malta oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, The Phoenicia Malta oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. nullTen hotel nie akceptuje zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • La Falconeria Hotel
  Od877złZa noc

  La Falconeria Hotelstars

  Valletta, Malta , 62 melita st valletta, malta 62 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 423 opinii podróżnychNa podstawie 423 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Valletta, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2017. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w La Falconeria Hotel. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, La Falconeria Hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. La Falconeria Hotel jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. W tej czarującej nieruchomości oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Valletta Merisi Suites
  Od989złZa noc

  Valletta Merisi Suitesstars

  Valletta, Malta , Triq sant' orsla 48 n/a - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 147 opinii podróżnychNa podstawie 147 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel butikowy mieści się w Valletta. Usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel butikowy położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu butikowego goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 300 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Valletta Merisi Suites został zbudowany w roku 1824 i został całkowicie odnowiony w roku 2014. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Valletta Merisi Suites nie obsługuje całodobowej recepcji. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel butikowy oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Saint John
  Od787złZa noc

  The Saint Johnstars

  Valletta, Malta , 176 merchant street - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 95 opinii podróżnychNa podstawie 95 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Valletta. Położony w odległości 100 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od hotelu. W odległości 7. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 8. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 500 metrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2017. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, The Saint John posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie pokoje w The Saint John są dostępne dla wózków inwalidzkich. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Niektóre z niniejszych usług The Saint John mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Domus Zamittello
  Od846złZa noc

  Domus Zamittellostars

  Valletta, Malta , Republic street, valletta 7 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Valletta. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Domus Zamittello zapewnia całodobową recepcję. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Domus Zamittello zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Ten hotel nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Osborne Hotel
  Od982złZa noc

  Osborne Hotelstars

  Valletta, Malta , South street 50 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1243 opinii podróżnychNa podstawie 1243 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Valletta. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość pochodzi z roku 1700 i została całkowicie odnowiona w roku 1996. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Osborne Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Osborne Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The British Suites
  Od989złZa noc

  The British Suitesstars

  Valletta, Malta , St. ursula 270 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 35 opinii podróżnychNa podstawie 35 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Valletta, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. The British Suites oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, The British Suites oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Goście przebywający w The British Suites mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. The British Suites szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. The British Suites może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • 66 Saint Paul’s & Spa
  Od796złZa noc

  66 Saint Paul’s & Spastars

  Valletta, Malta , 66 st. paul's street 66 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 130 opinii podróżnychNa podstawie 130 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Valletta. 66 Saint Paul’s & Spa został całkowicie odnowiony w roku 2018. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. 66 Saint Paul’s & Spa nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Hotel posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby goście mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ten hotel jest idealny na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   15  Hotele w Valletta
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Valletta

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj