Hotele w Valletta

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Grand Hotel Excelsior
  Od492złZa noc

  Grand Hotel ExcelsiorstarsGreenProgram Icon

  Valletta, Malta , Great siege road - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów127 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4829 opinii podróżnychNa podstawie 4829 opinii podróżnych

  Ten fantastyczny hotel, położony w miejscowości Valleta, oferuje swoim gościom wspaniały widok na morze z większości pokoi oraz bezpośredni dostęp do plaży. Hotel cieszy się doskonałą lokalizacją u progu Światowego Dziedzictwa UNESCO. W tym obrębie goście mogą znaleźć różnorodne restauracje, bary, puby, sklepy, jak również szereg atrakcji, bogactw sztuki oraz skarbów historyczno-architektonicznych. Połączenia komunikacji publicznej znajdują się w odległości około 200 m od hotelu. Jest to idealne miejsce, aby móc się rozkoszować kilkudniowym, nadmorskim relaksem.

  Pokaż więcej
 • 66 Saint Paul’s & Spa
  Od539złZa noc

  66 Saint Paul’s & Spastars

  Valletta, Malta , 66 st. paul's street 66 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 105 opinii podróżnychNa podstawie 105 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel, położony w Valletta, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2018. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Hotel posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. 66 Saint Paul’s & Spa nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście przebywający w 66 Saint Paul’s & Spa mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The British Suites
  Od544złZa noc

  The British Suitesstars

  Valletta, Malta , St. ursula 270 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 28 opinii podróżnychNa podstawie 28 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Valletta, jest optymalny dla osób homoseksualnych. The British Suites został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. The British Suites zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. The British Suites nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście przebywający w The British Suites mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Valletta Merisi Suites
  Od458złZa noc

  Valletta Merisi Suitesstars

  Valletta, Malta , Triq sant' orsla 48 n/a - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 142 opinii podróżnychNa podstawie 142 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel butikowy mieści się w Valletta. Usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 4. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Hotel butikowy położony jest w pieszej odległości 300 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel butikowy został wzniesiony w budynku pochodzącym z roku 1824, który został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ten hotel butikowy nie oferuje całodobowej recepcji. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel butikowy oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel butikowy przyjazny dla zwierząt. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • 19 ROOMS
  Od501złZa noc

  19 ROOMSstars

  Valletta, Malta , St christopher sreet, 87 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Valletta, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w 19 ROOMS. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w 19 ROOMS. Niektóre z niniejszych usług 19 ROOMS mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • The Phoenicia Malta
  Od624złZa noc

  The Phoenicia Maltastars

  Valletta, Malta , The mall 0 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2617 opinii podróżnychNa podstawie 2617 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest przyjazny dla osób homoseksualnych i jest usytuowany w Valletta. Położona w odległości 50 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 7. 0 kilometrów od struktury. W odległości 3. 9 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od posiadłości. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 500 metrów od portu. The Phoenicia Malta został całkowicie odnowiony w roku 2017. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, The Phoenicia Malta oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. nullZwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. The Phoenicia Malta oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Niektóre z niniejszych usług The Phoenicia Malta mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Palazzo Consiglia
  Od701złZa noc

  Palazzo Consigliastars

  Valletta, Malta , 102, saint ursula street gh/0365 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 178 opinii podróżnychNa podstawie 178 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel butikowy jest przyjazny dla osób homoseksualnych i jest usytuowany w Valletta. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel butikowy zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Palazzo Consiglia posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. nullNie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście przebywający w Palazzo Consiglia mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Palazzo Consiglia oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Nieruchomość posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Palazzo Consiglia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • La Falconeria Hotel
  Od675złZa noc

  La Falconeria Hotelstars

  Valletta, Malta , 62 melita st valletta, malta 62 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 374 opinii podróżnychNa podstawie 374 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest przyjazny dla osób homoseksualnych i jest usytuowany w Valletta. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2017. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. La Falconeria Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. La Falconeria Hotel został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. La Falconeria Hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Saint John
  Od445złZa noc

  The Saint Johnstars

  Valletta, Malta , 176 merchant street - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 81 opinii podróżnychNa podstawie 81 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Valletta. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 7. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 8. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w pieszej odległości 500 metrów od portu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2017. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. The Saint John rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dozwolone w The Saint John. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Odwiedzający będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Domus Zamittello
  Od542złZa noc

  Domus Zamittellostars

  Valletta, Malta , Republic street, valletta 7 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Valletta. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Domus Zamittello zapewnia całodobową recepcję. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Domus Zamittello zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Ten hotel nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   16  Hotele w Valletta
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Valletta

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj