Hotele w Meksyk

Znajdź na mapie
Hotele w Meksyk

MeksykOd  97zł

Polecane hotele w Meksyk

Sortuj według
 • Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBay
  Od411złZa noc

  Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBaystars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Calle aristóteles, col. polanco 140 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 112 opinii podróżnychNa podstawie 112 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament znajduje się w Downtown. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Ten apartament nie oferuje całodobowej recepcji. Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBay oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ten apartament nie akceptuje zwierząt. Podróżujący docenią również parking i garaż. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Presidente Intercontinental Mexico City
  Od1.029złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1868 opinii podróżnychNa podstawie 1868 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się kurort , specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w North zone. Struktura, usytuowana w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera znajduje się w odległości 1. 2 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 800 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 5 kilometrów. Presidente Intercontinental Mexico City został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Ten kurort jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Presidente Intercontinental Mexico City nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie łazienki w Presidente Intercontinental Mexico City są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Obecny jest parking. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym kurorcie, idealnym dla podróżujących służbowo. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym kurorcie będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Oklahoma by BlueBay
  Od309złZa noc

  Residence L´ Heritage Oklahoma by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Oklahoma 85 col. napoles 85 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 41 opinii podróżnychNa podstawie 41 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament mieści się w North zone. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Residence L´ Heritage Oklahoma by BlueBay oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Galeria Plaza Reforma
  Od557złZa noc

  Galeria Plaza Reformastars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Hamburgo, colonia juaréz 195 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2109 opinii podróżnychNa podstawie 2109 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel mieści się w Downtown. Usytuowana w odległości 5 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Kwatera położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2015. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Galeria Plaza Reforma nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Galeria Plaza Reforma. Podróżujący mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Tennyson by BlueBay
  Od830złZa noc

  Residence L´ Heritage Tennyson by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Alfredo de tennyson, col polanco 79 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 112 opinii podróżnychNa podstawie 112 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest położony w North zone. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Residence L´ Heritage Tennyson by BlueBay oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • NH Collection Mexico City Reforma
  Od548złZa noc
  4,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 771 opinii podróżnychNa podstawie 771 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Downtown. Usytuowana w odległości 3. 7 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 6 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2005. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Niektóre z niniejszych usług NH Collection Mexico City Reforma mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Camino Real Aeropuerto
  Od424złZa noc

  Camino Real Aeropuertostars

  Mexico DF airport, Meksyk , Puerto mexico - col. peñon de los baños 80 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1350 opinii podróżnychNa podstawie 1350 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w DF Airport. W odległości 8. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Camino Real Aeropuerto przeszedł renowację w roku 2005. Przewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony dla komfortu i wygody gości. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, Camino Real Aeropuerto oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullCamino Real Aeropuerto nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Camino Real Aeropuerto. W odniesieniu do relaksu, podróżujący będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Goście będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Krystal Urban Aeropuerto Cd de México
  Od309złZa noc

  Krystal Urban Aeropuerto Cd de Méxicostars

  Mexico DF airport, Meksyk , Av. javier rojo gómez nº 630, col. reyes dereforma 630 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 454 opinii podróżnychNa podstawie 454 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w DF Airport. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 5. 0 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2011. Ponadto, dostęp do Wi-Fi jest oferowany we wspólnych obszarach struktury. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. nullNie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Aristóteles 225 by BlueBay
  Od584złZa noc

  Residence L´ Heritage Aristóteles 225 by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Aristóteles no.225, col. polanco 225 - Mapa
   

  Ten uroczy apartament znajduje się w North zone. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 3 kilometrów. Apartament oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ten apartament nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Residence L´ Heritage Aristóteles 225 by BlueBay nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Residence L´ Heritage Aristóteles 225 by BlueBay. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Hipólito Taine by BlueBay
  Od501złZa noc

  Residence L´ Heritage Hipólito Taine by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Hipólito taine no. 318, col. polanco 318 - Mapa
  1,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 84 opinii podróżnychNa podstawie 84 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament mieści się w North zone. Osoby przebywające w tym apartamencie mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Residence L´ Heritage Hipólito Taine by BlueBay. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   146  Hotele w Meksyk
Strona  1  z  15
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Mexico City, also known as Mexico D.F, is the capital of the Federal Republic of Mexico. It is also the political, commercial, and cultural centre of the country, and the most populous city. UNESCO has declared the historical centre of the city as a world heritage site. It possesses stunning buildings that have great historical and architectural value. Highlights include the Metropolitan Cathedral, the National Palace, where you can view works by the celebrated Diego Rivera and the Palacio de las Bellas Artes (palace of fine arts). We also recommend that you get to know the Xochimilco ecological park, a picturesque area full of canals along which you can take a ride in a typical trajinera, a wooden canoe decorated with flowers. This area was also declared a UNESCO world heritage site. Mexico city also offers a large variety of museums. The following stand out: the National Anthropology Museum, the Museo del Templo Mayor (Museum of the high temple), the National Art Museum, the San Carlos museum and the Natural History Museum, among many others. Other interesting sites include the Paseo de la Reforma promenade, where you can see examples of local architecture and find numerous shops, art galleries, monuments, hotels and endless opportunities. Discover this marvellous American metropolis; visit Mexico City!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Meksyk

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj