Hotele w Meksyk

Znajdź na mapie
Hotele w Meksyk

MeksykOd  95zł

Polecane hotele w Meksyk

Sortuj według
 • Regente
  Od419złZa noc

  Regentestars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Paris-col. revolución 9 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 471 opinii podróżnychNa podstawie 471 opinii podróżnych

  Ten nowoczesny hotel położony jest w dzielnicy handlowej, finansowej i kulturalnej w samym sercu Mexico City. W niewielkiej odległości od zabytkowego centrum miasta, nieruchomość ten znajduje się obok Senatu Izby i innych atrakcji, takich jak Muzeum Figur Woskowych w odległości 500 metrów jak również Pałacu Sztuk Pięknych oddalonego o 1.5 km od hotelu. Ze względu na swoje strategiczne położenie oraz szeroki wachlarz oferowanych usług, obiekt jest najlepszym miejscem na pobyt w sprawach biznesowych jak również doskonałym punktem by rozpocząć zwiedzanie miasta podczas wyjazdu wakacyjnego. Wszystkie apartamenty w hotelu są dobrze wyposażone i elegancko urządzone w stylu retro i posiadają laminowane podłogi. Oferują one idealne miejsce na relaks po dniu pełnym atrakcji, a osoby podróżujące w interesach mogą skorzystać z udogodnień oferowanych, takich jak centrum konferencyjne, usługi wypożyczenia laptopa i z połączenia internetowego.

  Pokaż więcej
 • Krystal Urban Aeropuerto Cd de México
  Od223złZa noc

  Krystal Urban Aeropuerto Cd de Méxicostars

  Mexico DF airport, Meksyk , Av. javier rojo gómez col. reyes dereforma 630 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 474 opinii podróżnychNa podstawie 474 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w DF Airport. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 5. 0 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2011. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. nullŻadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Krystal Urban Aeropuerto Cd de México zapewnia parking dla wygody gości. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBay
  Od465złZa noc

  Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBaystars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Calle aristóteles, col. polanco 140 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 125 opinii podróżnychNa podstawie 125 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest zlokalizowany w Downtown. Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBay jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Apartament posiada parking i garaż. Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBay może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • NH Collection Mexico City Reforma
  Od408złZa noc
  4,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 870 opinii podróżnychNa podstawie 870 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Downtown. Usytuowana w odległości 3. 7 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 6 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2005. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Niektóre z niniejszych usług NH Collection Mexico City Reforma mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Riazor
  Od260złZa noc

  Riazorstars

  Mexico DF airport, Meksyk , viaducto miguel aleman 297 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 302 opinii podróżnychNa podstawie 302 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w DF Airport. Hotel, usytuowany w odległości 7. 4 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 850 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 5 kilometrów. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Riazor oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ponadto, Riazor zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Riazor mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hilton Mexico City Reforma
  Od490złZa noc

  Hilton Mexico City Reformastars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Juarez - col. centro 70 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2473 opinii podróżnychNa podstawie 2473 opinii podróżnych

  Nowoczesny, luksusowy Hilton Mexico City Reforma jest doskonale usytuowany w centrum miasta, tuż obok zabytkowego centrum, w pobliżu Zona Rosa, najważniejszej dzielnicy finansowej, handlowej i turystycznej. Posiada on 25 metrowy basen na dachu, a także imponujące 2-piętrowe centrum konferencyjne, mogące pomieścić do 5000 osób i to czyni go idealnym wyborem dla osób podróżujących służbowo.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Oklahoma by BlueBay
  Od301złZa noc

  Residence L´ Heritage Oklahoma by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Oklahoma 85 col. napoles 85 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 48 opinii podróżnychNa podstawie 48 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament mieści się w North zone. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Residence L´ Heritage Oklahoma by BlueBay oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Premier
  Od212złZa noc

  Premierstars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Atenas, col. juarez 72 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 143 opinii podróżnychNa podstawie 143 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Downtown. Kwatera, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Premier został całkowicie odnowiony w roku 2012. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Premier. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • NH Mexico City Centro Histórico
  Od358złZa noc

  NH Mexico City Centro Históricostars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Calle de la palma 42 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1144 opinii podróżnychNa podstawie 1144 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Downtown. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. NH Mexico City Centro Histórico oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. nullNH Mexico City Centro Histórico nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług NH Mexico City Centro Histórico mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay
  Od657złZa noc

  Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Alfredo musset no. 38, col. polanco 38 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 141 opinii podróżnychNa podstawie 141 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest położony w North zone. Ten apartament jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   151  Hotele w Meksyk
Strona  1  z  16
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Mexico City, also known as Mexico D.F, is the capital of the Federal Republic of Mexico. It is also the political, commercial, and cultural centre of the country, and the most populous city. UNESCO has declared the historical centre of the city as a world heritage site. It possesses stunning buildings that have great historical and architectural value. Highlights include the Metropolitan Cathedral, the National Palace, where you can view works by the celebrated Diego Rivera and the Palacio de las Bellas Artes (palace of fine arts). We also recommend that you get to know the Xochimilco ecological park, a picturesque area full of canals along which you can take a ride in a typical trajinera, a wooden canoe decorated with flowers. This area was also declared a UNESCO world heritage site. Mexico city also offers a large variety of museums. The following stand out: the National Anthropology Museum, the Museo del Templo Mayor (Museum of the high temple), the National Art Museum, the San Carlos museum and the Natural History Museum, among many others. Other interesting sites include the Paseo de la Reforma promenade, where you can see examples of local architecture and find numerous shops, art galleries, monuments, hotels and endless opportunities. Discover this marvellous American metropolis; visit Mexico City!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Meksyk

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj