Hotele w Meksyk

Znajdź na mapie
Hotele w Meksyk

MeksykOd  29zł

Polecane hotele w Meksyk

Sortuj według
 • LaiLa Hotels CDMX
  Od471złZa noc

  LaiLa Hotels CDMXstars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Rio lerma esq. rio mississippi- col. cuauhtémoc 237 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 467 opinii podróżnychNa podstawie 467 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Downtown. Hotel, usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2000. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. LaiLa Hotels CDMX zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w LaiLa Hotels CDMX. Wszystkie pokoje w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Odwiedzający mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Room Mate Valentina
  Od315złZa noc

  Room Mate Valentinastars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Calle amberes, zona rosa 27 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1167 opinii podróżnychNa podstawie 1167 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Downtown. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 8. 0 kilometrów. Room Mate Valentina został całkowicie odnowiony w roku 2010. Room Mate Valentina jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Room Mate Valentina oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Room Mate Valentina. Niektóre z niniejszych usług Room Mate Valentina mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Lepanto
  Od290złZa noc

  Lepantostars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Av.guerreo col.buenavista 90 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 125 opinii podróżnychNa podstawie 125 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Downtown. Usytuowana w odległości 1. 8 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od kwatery. W odległości 6. 6 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 90 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 0 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 1982. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Lepanto zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Goście docenią również parking i garaż. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Goście mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel MX congreso
  Od193złZa noc

  Hotel MX congresostars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Ferrocarril interoceanico 9, venustiano carranza, 9 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 136 opinii podróżnychNa podstawie 136 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Downtown. Hotel, usytuowany w odległości 2. 4 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura położona jest w odległości 2. 4 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dozwolone w Hotel MX congreso. Hotel zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Regente
  Od316złZa noc

  Regentestars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Paris-col. revolución 9 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 471 opinii podróżnychNa podstawie 471 opinii podróżnych

  Ten nowoczesny hotel położony jest w dzielnicy handlowej, finansowej i kulturalnej w samym sercu Mexico City. W niewielkiej odległości od zabytkowego centrum miasta, nieruchomość ten znajduje się obok Senatu Izby i innych atrakcji, takich jak Muzeum Figur Woskowych w odległości 500 metrów jak również Pałacu Sztuk Pięknych oddalonego o 1.5 km od hotelu. Ze względu na swoje strategiczne położenie oraz szeroki wachlarz oferowanych usług, obiekt jest najlepszym miejscem na pobyt w sprawach biznesowych jak również doskonałym punktem by rozpocząć zwiedzanie miasta podczas wyjazdu wakacyjnego. Wszystkie apartamenty w hotelu są dobrze wyposażone i elegancko urządzone w stylu retro i posiadają laminowane podłogi. Oferują one idealne miejsce na relaks po dniu pełnym atrakcji, a osoby podróżujące w interesach mogą skorzystać z udogodnień oferowanych, takich jak centrum konferencyjne, usługi wypożyczenia laptopa i z połączenia internetowego.

  Pokaż więcej
 • Krystal Urban Aeropuerto Cd de México
  Od228złZa noc

  Krystal Urban Aeropuerto Cd de Méxicostars

  Mexico DF airport, Meksyk , Av. javier rojo gómez col. reyes dereforma 630 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 475 opinii podróżnychNa podstawie 475 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w DF Airport. Posiadłość jest usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2011. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Niektóre z niniejszych usług Krystal Urban Aeropuerto Cd de México mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay
  Od734złZa noc

  Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Alfredo musset no. 38, col. polanco 38 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 148 opinii podróżnychNa podstawie 148 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest położony w North zone. Ten apartament jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Oklahoma by BlueBay
  Od335złZa noc

  Residence L´ Heritage Oklahoma by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Oklahoma 85 col. napoles 85 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 48 opinii podróżnychNa podstawie 48 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament jest położony w North zone. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Residence L´ Heritage Oklahoma by BlueBay. Niektóre z niniejszych usług Residence L´ Heritage Oklahoma by BlueBay mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • City Express La Raza
  Od308złZa noc

  City Express La Razastars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Calzada vallejo no. 296, san francisco xocotitla 296 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 215 opinii podróżnychNa podstawie 215 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Downtown. City Express La Raza został skonstruowany w roku 2016. City Express La Raza jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. City Express La Raza jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Zwierzęta nie są dozwolone w City Express La Raza. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług City Express La Raza mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Imperial Reforma
  Od297złZa noc

  Imperial Reformastars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Paseo de la reforma 64 ,colonia juarez 64 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 281 opinii podróżnychNa podstawie 281 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Downtown. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość leży w odległości 1. 5 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Zbudowana w roku 1864, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2005. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Imperial Reforma. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   156  Hotele w Meksyk
Strona  1  z  16
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Mexico City, also known as Mexico D.F, is the capital of the Federal Republic of Mexico. It is also the political, commercial, and cultural centre of the country, and the most populous city. UNESCO has declared the historical centre of the city as a world heritage site. It possesses stunning buildings that have great historical and architectural value. Highlights include the Metropolitan Cathedral, the National Palace, where you can view works by the celebrated Diego Rivera and the Palacio de las Bellas Artes (palace of fine arts). We also recommend that you get to know the Xochimilco ecological park, a picturesque area full of canals along which you can take a ride in a typical trajinera, a wooden canoe decorated with flowers. This area was also declared a UNESCO world heritage site. Mexico city also offers a large variety of museums. The following stand out: the National Anthropology Museum, the Museo del Templo Mayor (Museum of the high temple), the National Art Museum, the San Carlos museum and the Natural History Museum, among many others. Other interesting sites include the Paseo de la Reforma promenade, where you can see examples of local architecture and find numerous shops, art galleries, monuments, hotels and endless opportunities. Discover this marvellous American metropolis; visit Mexico City!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Meksyk

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj