Hotele w Meksyk

Znajdź na mapie
Hotele w Meksyk

MeksykOd  68zł

Polecane hotele w Meksyk

Sortuj według
 • Regente
  Od308złZa noc

  Regentestars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Paris-col. revolución 9 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 471 opinii podróżnychNa podstawie 471 opinii podróżnych

  Ten nowoczesny hotel położony jest w dzielnicy handlowej, finansowej i kulturalnej w samym sercu Mexico City. W niewielkiej odległości od zabytkowego centrum miasta, nieruchomość ten znajduje się obok Senatu Izby i innych atrakcji, takich jak Muzeum Figur Woskowych w odległości 500 metrów jak również Pałacu Sztuk Pięknych oddalonego o 1.5 km od hotelu. Ze względu na swoje strategiczne położenie oraz szeroki wachlarz oferowanych usług, obiekt jest najlepszym miejscem na pobyt w sprawach biznesowych jak również doskonałym punktem by rozpocząć zwiedzanie miasta podczas wyjazdu wakacyjnego. Wszystkie apartamenty w hotelu są dobrze wyposażone i elegancko urządzone w stylu retro i posiadają laminowane podłogi. Oferują one idealne miejsce na relaks po dniu pełnym atrakcji, a osoby podróżujące w interesach mogą skorzystać z udogodnień oferowanych, takich jak centrum konferencyjne, usługi wypożyczenia laptopa i z połączenia internetowego.

  Pokaż więcej
 • Fontan Reforma
  Od245złZa noc

  Fontan Reformastars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Paseo de la reforma col. centro 24 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1324 opinii podróżnychNa podstawie 1324 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Downtown, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Hotel, usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 5 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2015. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Ten hotel przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Fontan Reforma może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sevilla Palace
  Od425złZa noc

  Sevilla Palacestars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Paseo de la reforma - col.tabacalera 105 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 559 opinii podróżnychNa podstawie 559 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel mieści się w Downtown. Struktura, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 6. 0 kilometrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2006. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w Sevilla Palace. Sevilla Palace nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Sevilla Palace oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Sevilla Palace. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Nh Collection México City Airport T2
  Od387złZa noc

  Nh Collection México City Airport T2stars

  Mexico DF airport, Meksyk , Capitán carlos león gonzález s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1723 opinii podróżnychNa podstawie 1723 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w DF Airport. Usytuowana w odległości 7. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. Ta nieruchomość została założona w roku 2009. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Nh Collection México City Airport T2. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Premier
  Od237złZa noc

  Premierstars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Atenas, col. juarez 72 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 144 opinii podróżnychNa podstawie 144 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Downtown. Kwatera, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Premier został całkowicie odnowiony w roku 2012. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Premier. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Royal Reforma
  Od443złZa noc

  Royal Reformastars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Amberes, col. juárez 78 - Mapa
  1,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 670 opinii podróżnychNa podstawie 670 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Downtown. Usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 1994. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Royal Reforma oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Royal Reforma. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • NH Collection Mexico City Reforma
  Od611złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 878 opinii podróżnychNa podstawie 878 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Downtown. Usytuowana w odległości 3. 7 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 6 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2005. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Niektóre z niniejszych usług NH Collection Mexico City Reforma mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Camino Real Aeropuerto
  Od508złZa noc

  Camino Real Aeropuertostars

  Mexico DF airport, Meksyk , Puerto mexico - col. peñon de los baños 80 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1418 opinii podróżnychNa podstawie 1418 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w DF Airport. W odległości 8. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Camino Real Aeropuerto przeszedł renowację w roku 2005. Przewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony dla komfortu i wygody gości. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, Camino Real Aeropuerto oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullCamino Real Aeropuerto nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Camino Real Aeropuerto. W odniesieniu do relaksu, podróżujący będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Goście będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Krystal Urban Aeropuerto Cd de México
  Od240złZa noc

  Krystal Urban Aeropuerto Cd de Méxicostars

  Mexico DF airport, Meksyk , Av. javier rojo gómez col. reyes dereforma 630 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 475 opinii podróżnychNa podstawie 475 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w DF Airport. W odległości 5. 0 kilometrów znajdują się połączenia transportu publicznego. Krystal Urban Aeropuerto Cd de México został całkowicie odnowiony w roku 2011. Krystal Urban Aeropuerto Cd de México oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Krystal Urban Aeropuerto Cd de México. Wszystkie łazienki w Krystal Urban Aeropuerto Cd de México są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Crowne Plaza Hotel de Mexico
  Od451złZa noc

  Crowne Plaza Hotel de Mexicostars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Dakota, col. nápoles 95 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 841 opinii podróżnychNa podstawie 841 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Downtown. Usytuowana w odległości 7. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od kwatery. W odległości 500 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 6 kilometrów. Crowne Plaza Hotel de Mexico został skonstruowany w roku 2005. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wszystkie łazienki w Crowne Plaza Hotel de Mexico są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Crowne Plaza Hotel de Mexico szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Goście mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Crowne Plaza Hotel de Mexico zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług Crowne Plaza Hotel de Mexico mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   183  Hotele w Meksyk
Strona  1  z  19
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Mexico City, also known as Mexico D.F, is the capital of the Federal Republic of Mexico. It is also the political, commercial, and cultural centre of the country, and the most populous city. UNESCO has declared the historical centre of the city as a world heritage site. It possesses stunning buildings that have great historical and architectural value. Highlights include the Metropolitan Cathedral, the National Palace, where you can view works by the celebrated Diego Rivera and the Palacio de las Bellas Artes (palace of fine arts). We also recommend that you get to know the Xochimilco ecological park, a picturesque area full of canals along which you can take a ride in a typical trajinera, a wooden canoe decorated with flowers. This area was also declared a UNESCO world heritage site. Mexico city also offers a large variety of museums. The following stand out: the National Anthropology Museum, the Museo del Templo Mayor (Museum of the high temple), the National Art Museum, the San Carlos museum and the Natural History Museum, among many others. Other interesting sites include the Paseo de la Reforma promenade, where you can see examples of local architecture and find numerous shops, art galleries, monuments, hotels and endless opportunities. Discover this marvellous American metropolis; visit Mexico City!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Meksyk

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj