Hotele w Meksyk

Znajdź na mapie
Hotele w Meksyk

MeksykOd  52zł

Polecane hotele w Meksyk

Sortuj według
 • Krystal Urban Aeropuerto Cd de México
  Od189złZa noc

  Krystal Urban Aeropuerto Cd de Méxicostars

  Mexico DF airport, Meksyk , Av. javier rojo gómez col. reyes dereforma 630 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 475 opinii podróżnychNa podstawie 475 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w DF Airport. Posiadłość jest usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2011. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Niektóre z niniejszych usług Krystal Urban Aeropuerto Cd de México mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay
  Od512złZa noc

  Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Alfredo musset no. 38, col. polanco 38 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 148 opinii podróżnychNa podstawie 148 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest położony w North zone. Ten apartament jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Tennyson by BlueBay
  Od318złZa noc

  Residence L´ Heritage Tennyson by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Alfredo de tennyson, col polanco 79 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 128 opinii podróżnychNa podstawie 128 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest położony w North zone. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Residence L´ Heritage Tennyson by BlueBay oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Regente
  Od270złZa noc

  Regentestars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Paris-col. revolución 9 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 471 opinii podróżnychNa podstawie 471 opinii podróżnych

  Ten nowoczesny hotel położony jest w dzielnicy handlowej, finansowej i kulturalnej w samym sercu Mexico City. W niewielkiej odległości od zabytkowego centrum miasta, nieruchomość ten znajduje się obok Senatu Izby i innych atrakcji, takich jak Muzeum Figur Woskowych w odległości 500 metrów jak również Pałacu Sztuk Pięknych oddalonego o 1.5 km od hotelu. Ze względu na swoje strategiczne położenie oraz szeroki wachlarz oferowanych usług, obiekt jest najlepszym miejscem na pobyt w sprawach biznesowych jak również doskonałym punktem by rozpocząć zwiedzanie miasta podczas wyjazdu wakacyjnego. Wszystkie apartamenty w hotelu są dobrze wyposażone i elegancko urządzone w stylu retro i posiadają laminowane podłogi. Oferują one idealne miejsce na relaks po dniu pełnym atrakcji, a osoby podróżujące w interesach mogą skorzystać z udogodnień oferowanych, takich jak centrum konferencyjne, usługi wypożyczenia laptopa i z połączenia internetowego.

  Pokaż więcej
 • Intercontinental Presidente Santa Fe Mexico
  Od466złZa noc

  Intercontinental Presidente Santa Fe MexicostarsGreenProgram Icon

  Santa Fe, Meksyk , Av. juan salvador agraz - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 408 opinii podróżnychNa podstawie 408 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel znajduje się w Santa Fe. Presidente Intercontinental Santa Fe Mexico został zbudowany w roku 2012. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Presidente Intercontinental Santa Fe Mexico oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Oprócz tego, Presidente Intercontinental Santa Fe Mexico akceptuje duże zwierzęta. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Presidente Intercontinental Santa Fe Mexico może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Galeria Plaza Reforma
  Od390złZa noc

  Galeria Plaza ReformastarsGreenProgram Icon

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Hamburgo, colonia juaréz 195 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2391 opinii podróżnychNa podstawie 2391 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Downtown. Posiadłość, usytuowana w odległości 5 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2015. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Galeria Plaza Reforma zapewnia całodobową recepcję. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Galeria Plaza Reforma posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Suites Obelisk
  Od690złZa noc

  Suites Obeliskstars

  Mexico DF North, Meksyk , Calle julio verne 28 y 30 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 79 opinii podróżnychNa podstawie 79 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w North zone. Hotel, usytuowany w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 5 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2009. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Suites Obelisk. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Mexico Dali Aeropuerto
  Od254złZa noc

  Holiday Inn Mexico Dali Aeropuertostars

  Mexico DF airport, Meksyk , Viaducto rio de la piedad col.magdalena mixhuca 260 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 257 opinii podróżnychNa podstawie 257 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w DF Airport. Holiday Inn Mexico Dali Aeropuerto został całkowicie odnowiony w roku 2017. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Holiday Inn Mexico Dali Aeropuerto zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. W Holiday Inn Mexico Dali Aeropuerto znajduje się parking. Podróżujący nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Niektóre z niniejszych usług Holiday Inn Mexico Dali Aeropuerto mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Radisson Paraiso Perisur
  Od349złZa noc

  Radisson Paraiso Perisurstars

  Mexico DF South, Meksyk , C. cuspide num. 53 col. parques del pedregal - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1204 opinii podróżnychNa podstawie 1204 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w South zone. Struktura, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość leży w odległości 15. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 5 kilometrów. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2004. Radisson Paraiso Perisur jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Radisson Paraiso Perisur nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Radisson Paraiso Perisur. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Holiday inn Mexico Buenavista
  Od204złZa noc

  Holiday inn Mexico Buenavistastars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Mariano azuela santa maria la riviera 12 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 183 opinii podróżnychNa podstawie 183 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Downtown. Posiadłość, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 80 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Holiday inn Mexico Buenavista został skonstruowany w roku 2013. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Holiday inn Mexico Buenavista zapewnia całodobową recepcję. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   221  Hotele w Meksyk
Strona  1  z  23
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Mexico City, also known as Mexico D.F, is the capital of the Federal Republic of Mexico. It is also the political, commercial, and cultural centre of the country, and the most populous city. UNESCO has declared the historical centre of the city as a world heritage site. It possesses stunning buildings that have great historical and architectural value. Highlights include the Metropolitan Cathedral, the National Palace, where you can view works by the celebrated Diego Rivera and the Palacio de las Bellas Artes (palace of fine arts). We also recommend that you get to know the Xochimilco ecological park, a picturesque area full of canals along which you can take a ride in a typical trajinera, a wooden canoe decorated with flowers. This area was also declared a UNESCO world heritage site. Mexico city also offers a large variety of museums. The following stand out: the National Anthropology Museum, the Museo del Templo Mayor (Museum of the high temple), the National Art Museum, the San Carlos museum and the Natural History Museum, among many others. Other interesting sites include the Paseo de la Reforma promenade, where you can see examples of local architecture and find numerous shops, art galleries, monuments, hotels and endless opportunities. Discover this marvellous American metropolis; visit Mexico City!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Meksyk

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj