Hotele w Meksyk

Znajdź na mapie
Hotele w Meksyk

MeksykOd  46zł

Polecane hotele w Meksyk

Sortuj według
 • Regente
  Od253złZa noc

  Regentestars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Paris-col. revolución 9 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 471 opinii podróżnychNa podstawie 471 opinii podróżnych

  Ten nowoczesny hotel położony jest w dzielnicy handlowej, finansowej i kulturalnej w samym sercu Mexico City. W niewielkiej odległości od zabytkowego centrum miasta, nieruchomość ten znajduje się obok Senatu Izby i innych atrakcji, takich jak Muzeum Figur Woskowych w odległości 500 metrów jak również Pałacu Sztuk Pięknych oddalonego o 1.5 km od hotelu. Ze względu na swoje strategiczne położenie oraz szeroki wachlarz oferowanych usług, obiekt jest najlepszym miejscem na pobyt w sprawach biznesowych jak również doskonałym punktem by rozpocząć zwiedzanie miasta podczas wyjazdu wakacyjnego. Wszystkie apartamenty w hotelu są dobrze wyposażone i elegancko urządzone w stylu retro i posiadają laminowane podłogi. Oferują one idealne miejsce na relaks po dniu pełnym atrakcji, a osoby podróżujące w interesach mogą skorzystać z udogodnień oferowanych, takich jak centrum konferencyjne, usługi wypożyczenia laptopa i z połączenia internetowego.

  Pokaż więcej
 • Royal Reforma
  Od280złZa noc

  Royal Reformastars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Amberes, col. juárez 78 - Mapa
  1,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 670 opinii podróżnychNa podstawie 670 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Downtown. Usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 1994. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Royal Reforma oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Royal Reforma. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Krystal Urban Aeropuerto Cd de México
  Od240złZa noc

  Krystal Urban Aeropuerto Cd de Méxicostars

  Mexico DF airport, Meksyk , Av. javier rojo gómez col. reyes dereforma 630 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 475 opinii podróżnychNa podstawie 475 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w DF Airport. W odległości 5. 0 kilometrów znajdują się połączenia transportu publicznego. Krystal Urban Aeropuerto Cd de México został całkowicie odnowiony w roku 2011. Krystal Urban Aeropuerto Cd de México oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Krystal Urban Aeropuerto Cd de México. Wszystkie łazienki w Krystal Urban Aeropuerto Cd de México są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Riazor
  Od261złZa noc

  Riazorstars

  Mexico DF airport, Meksyk , viaducto miguel aleman 297 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 303 opinii podróżnychNa podstawie 303 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w DF Airport. Hotel, usytuowany w odległości 7. 4 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 850 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 5 kilometrów. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Riazor oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ponadto, Riazor zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Riazor mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBay
  Od497złZa noc

  Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBaystars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Calle aristóteles, col. polanco 140 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 129 opinii podróżnychNa podstawie 129 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest zlokalizowany w Downtown. Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBay jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Apartament posiada parking i garaż. Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBay może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay
  Od426złZa noc

  Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Alfredo musset no. 38, col. polanco 38 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 148 opinii podróżnychNa podstawie 148 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest położony w North zone. Ten apartament jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Oklahoma by BlueBay
  Od256złZa noc

  Residence L´ Heritage Oklahoma by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Oklahoma 85 col. napoles 85 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 48 opinii podróżnychNa podstawie 48 opinii podróżnych

  Ten czarujący apartament mieści się w North zone. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Residence L´ Heritage Oklahoma by BlueBay oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Amigo Zocalo
  Od129złZa noc

  Amigo Zocalostars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Moneda 8 colonia centro 8 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 188 opinii podróżnychNa podstawie 188 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Downtown. Klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 3. 0 kilometrów. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2013. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Amigo Zocalo.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Hipólito Taine by BlueBay
  Od375złZa noc

  Residence L´ Heritage Hipólito Taine by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Hipólito taine no. 318, col. polanco 318 - Mapa
  1,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 127 opinii podróżnychNa podstawie 127 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament mieści się w North zone. Osoby przebywające w tym apartamencie mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Residence L´ Heritage Hipólito Taine by BlueBay. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Suites Obelisk
  Od487złZa noc

  Suites Obeliskstars

  Mexico DF North, Meksyk , Calle julio verne 28 y 30 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 79 opinii podróżnychNa podstawie 79 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w North zone. Hotel, usytuowany w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 5 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2009. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Suites Obelisk. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   171  Hotele w Meksyk
Strona  1  z  18
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Mexico City, also known as Mexico D.F, is the capital of the Federal Republic of Mexico. It is also the political, commercial, and cultural centre of the country, and the most populous city. UNESCO has declared the historical centre of the city as a world heritage site. It possesses stunning buildings that have great historical and architectural value. Highlights include the Metropolitan Cathedral, the National Palace, where you can view works by the celebrated Diego Rivera and the Palacio de las Bellas Artes (palace of fine arts). We also recommend that you get to know the Xochimilco ecological park, a picturesque area full of canals along which you can take a ride in a typical trajinera, a wooden canoe decorated with flowers. This area was also declared a UNESCO world heritage site. Mexico city also offers a large variety of museums. The following stand out: the National Anthropology Museum, the Museo del Templo Mayor (Museum of the high temple), the National Art Museum, the San Carlos museum and the Natural History Museum, among many others. Other interesting sites include the Paseo de la Reforma promenade, where you can see examples of local architecture and find numerous shops, art galleries, monuments, hotels and endless opportunities. Discover this marvellous American metropolis; visit Mexico City!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Meksyk

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj