Hotele w Meksyk

Znajdź na mapie
Hotele w Meksyk

MeksykOd  38zł

Polecane hotele w Meksyk

Sortuj według
 • Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBay
  Od387złZa noc

  Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBaystars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Calle aristóteles, col. polanco 140 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 129 opinii podróżnychNa podstawie 129 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest zlokalizowany w Downtown. Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBay jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Apartament posiada parking i garaż. Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBay może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Tennyson by BlueBay
  Od686złZa noc

  Residence L´ Heritage Tennyson by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Alfredo de tennyson, col polanco 79 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 128 opinii podróżnychNa podstawie 128 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest położony w North zone. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Residence L´ Heritage Tennyson by BlueBay oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay
  Od411złZa noc

  Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Alfredo musset no. 38, col. polanco 38 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 148 opinii podróżnychNa podstawie 148 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest położony w North zone. Ten apartament jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Aristóteles 225 by BlueBay
  Od445złZa noc

  Residence L´ Heritage Aristóteles 225 by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Aristóteles no.225, col. polanco 225 - Mapa
   

  Ten uroczy apartament znajduje się w North zone. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 3 kilometrów. Apartament oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ten apartament nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Residence L´ Heritage Aristóteles 225 by BlueBay nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Residence L´ Heritage Aristóteles 225 by BlueBay. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Mexico Dali Aeropuerto
  Od290złZa noc

  Holiday Inn Mexico Dali Aeropuertostars

  Mexico DF airport, Meksyk , Viaducto rio de la piedad col.magdalena mixhuca 260 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 257 opinii podróżnychNa podstawie 257 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w DF Airport. Holiday Inn Mexico Dali Aeropuerto został całkowicie odnowiony w roku 2017. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Holiday Inn Mexico Dali Aeropuerto zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. W Holiday Inn Mexico Dali Aeropuerto znajduje się parking. Podróżujący nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Niektóre z niniejszych usług Holiday Inn Mexico Dali Aeropuerto mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Radisson Paraiso Perisur
  Od434złZa noc

  Radisson Paraiso Perisurstars

  Mexico DF South, Meksyk , C. cuspide num. 53 col. parques del pedregal - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1204 opinii podróżnychNa podstawie 1204 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w South zone. Struktura, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość leży w odległości 15. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 5 kilometrów. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2004. Radisson Paraiso Perisur jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Radisson Paraiso Perisur nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Radisson Paraiso Perisur. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Four Seasons Mexico
  Od1.130złZa noc

  Four Seasons Mexicostars

  Mexico DF North, Meksyk , Paseo de la reforma 500 colonia juarez 500 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1853 opinii podróżnychNa podstawie 1853 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w North zone. Położona w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 10. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2005. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Four Seasons Mexico. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Podróżujący mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Galeria Plaza Reforma
  Od335złZa noc

  Galeria Plaza ReformastarsGreenProgram Icon

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Hamburgo, colonia juaréz 195 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2391 opinii podróżnychNa podstawie 2391 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Downtown. Posiadłość, usytuowana w odległości 5 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2015. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Galeria Plaza Reforma zapewnia całodobową recepcję. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Galeria Plaza Reforma posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Express México Paseo de la Reforma
  Od398złZa noc

  Holiday Inn Express México Paseo de la Reformastars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Paseo de la reforma, col. juarez 208 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 398 opinii podróżnychNa podstawie 398 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Downtown. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Holiday Inn Express México Paseo de la Reforma zapewnia parking dla wygody gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Mexico City-Plaza Universidad
  Od260złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4 opinii podróżnychNa podstawie 4 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w South zone. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 1 kilometrów. Nieruchomość została zbudowana w roku 1992. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   102  Hotele w Meksyk
Strona  1  z  11
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Mexico City, also known as Mexico D.F, is the capital of the Federal Republic of Mexico. It is also the political, commercial, and cultural centre of the country, and the most populous city. UNESCO has declared the historical centre of the city as a world heritage site. It possesses stunning buildings that have great historical and architectural value. Highlights include the Metropolitan Cathedral, the National Palace, where you can view works by the celebrated Diego Rivera and the Palacio de las Bellas Artes (palace of fine arts). We also recommend that you get to know the Xochimilco ecological park, a picturesque area full of canals along which you can take a ride in a typical trajinera, a wooden canoe decorated with flowers. This area was also declared a UNESCO world heritage site. Mexico city also offers a large variety of museums. The following stand out: the National Anthropology Museum, the Museo del Templo Mayor (Museum of the high temple), the National Art Museum, the San Carlos museum and the Natural History Museum, among many others. Other interesting sites include the Paseo de la Reforma promenade, where you can see examples of local architecture and find numerous shops, art galleries, monuments, hotels and endless opportunities. Discover this marvellous American metropolis; visit Mexico City!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Meksyk

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj