Hotele w Meksyk

Znajdź na mapie
Hotele w Meksyk

MeksykOd  98zł

Polecane hotele w Meksyk

Sortuj według
 • Regente
  Od509złZa noc

  Regentestars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Paris-col. revolución 9 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 462 opinii podróżnychNa podstawie 462 opinii podróżnych

  Ten nowoczesny hotel położony jest w dzielnicy handlowej, finansowej i kulturalnej w samym sercu Mexico City. W niewielkiej odległości od zabytkowego centrum miasta, nieruchomość ten znajduje się obok Senatu Izby i innych atrakcji, takich jak Muzeum Figur Woskowych w odległości 500 metrów jak również Pałacu Sztuk Pięknych oddalonego o 1.5 km od hotelu. Ze względu na swoje strategiczne położenie oraz szeroki wachlarz oferowanych usług, obiekt jest najlepszym miejscem na pobyt w sprawach biznesowych jak również doskonałym punktem by rozpocząć zwiedzanie miasta podczas wyjazdu wakacyjnego. Wszystkie apartamenty w hotelu są dobrze wyposażone i elegancko urządzone w stylu retro i posiadają laminowane podłogi. Oferują one idealne miejsce na relaks po dniu pełnym atrakcji, a osoby podróżujące w interesach mogą skorzystać z udogodnień oferowanych, takich jak centrum konferencyjne, usługi wypożyczenia laptopa i z połączenia internetowego.

  Pokaż więcej
 • Camino Real Polanco Mexico
  Od505złZa noc

  Camino Real Polanco Mexicostars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Mariano escobedo- col. nueva anzures 700 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1444 opinii podróżnychNa podstawie 1444 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Downtown. Camino Real Polanco Mexico został skonstruowany w roku 1968. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Camino Real Polanco Mexico zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBay
  Od411złZa noc

  Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBaystars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Calle aristóteles, col. polanco 140 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 119 opinii podróżnychNa podstawie 119 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament znajduje się w Downtown. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Ten apartament nie oferuje całodobowej recepcji. Residence L´Heritage Aristóteles 140 by BlueBay oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ten apartament nie akceptuje zwierząt. Podróżujący docenią również parking i garaż. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Camino Real Aeropuerto
  Od592złZa noc

  Camino Real Aeropuertostars

  Mexico DF airport, Meksyk , Puerto mexico - col. peñon de los baños 80 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1377 opinii podróżnychNa podstawie 1377 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w DF Airport. W odległości 8. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Camino Real Aeropuerto przeszedł renowację w roku 2005. Przewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony dla komfortu i wygody gości. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, Camino Real Aeropuerto oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullCamino Real Aeropuerto nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Camino Real Aeropuerto. W odniesieniu do relaksu, podróżujący będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Goście będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay
  Od572złZa noc

  Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Alfredo musset no. 38, col. polanco 38 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 114 opinii podróżnychNa podstawie 114 opinii podróżnych

  Ten uroczy apartament jest położony w North zone. Ten apartament jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Residence L´ Heritage Royal Colonial by BlueBay może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Riazor
  Od478złZa noc

  Riazorstars

  Mexico DF airport, Meksyk , viaducto miguel aleman 297 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 295 opinii podróżnychNa podstawie 295 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w DF Airport. Hotel, usytuowany w odległości 7. 4 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 850 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 5 kilometrów. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Riazor oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ponadto, Riazor zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Riazor mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Tennyson by BlueBay
  Od779złZa noc

  Residence L´ Heritage Tennyson by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Alfredo de tennyson, col polanco 79 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 116 opinii podróżnychNa podstawie 116 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest położony w North zone. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Residence L´ Heritage Tennyson by BlueBay oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Fontan Reforma
  Od449złZa noc

  Fontan Reformastars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Paseo de la reforma col. centro 24 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1197 opinii podróżnychNa podstawie 1197 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Downtown, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Hotel, usytuowany w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 5 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2015. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Ten hotel przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Fontan Reforma może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel MX congreso
  Od277złZa noc

  Hotel MX congresostars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Ferrocarril interoceanico 9, venustiano carranza, 9 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 120 opinii podróżnychNa podstawie 120 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Downtown. Usytuowany w odległości 2. 4 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 2. 4 kilometrów. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Hotel MX congreso nie oferuje całodobowej recepcji. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Hotel MX congreso oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Hotel MX congreso rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Hotel MX congreso zapewnia parking dla wygody gości. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Niektóre z niniejszych usług Hotel MX congreso mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Residence L´ Heritage Aristóteles 225 by BlueBay
  Od552złZa noc

  Residence L´ Heritage Aristóteles 225 by BlueBaystars

  Mexico DF North, Meksyk , Aristóteles no.225, col. polanco 225 - Mapa
   

  Ten uroczy apartament znajduje się w North zone. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 11. 3 kilometrów. Apartament oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ten apartament nie obsługuje całodobowej recepcji. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Residence L´ Heritage Aristóteles 225 by BlueBay nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Residence L´ Heritage Aristóteles 225 by BlueBay. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   148  Hotele w Meksyk
Strona  1  z  15
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Mexico City, also known as Mexico D.F, is the capital of the Federal Republic of Mexico. It is also the political, commercial, and cultural centre of the country, and the most populous city. UNESCO has declared the historical centre of the city as a world heritage site. It possesses stunning buildings that have great historical and architectural value. Highlights include the Metropolitan Cathedral, the National Palace, where you can view works by the celebrated Diego Rivera and the Palacio de las Bellas Artes (palace of fine arts). We also recommend that you get to know the Xochimilco ecological park, a picturesque area full of canals along which you can take a ride in a typical trajinera, a wooden canoe decorated with flowers. This area was also declared a UNESCO world heritage site. Mexico city also offers a large variety of museums. The following stand out: the National Anthropology Museum, the Museo del Templo Mayor (Museum of the high temple), the National Art Museum, the San Carlos museum and the Natural History Museum, among many others. Other interesting sites include the Paseo de la Reforma promenade, where you can see examples of local architecture and find numerous shops, art galleries, monuments, hotels and endless opportunities. Discover this marvellous American metropolis; visit Mexico City!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Meksyk

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj