Hotele w pobliżu Kidzania

Znajdź na mapie
Hotele w Kidzania

KidzaniaOd  106zł

Polecane hotele w pobliżu Kidzania

 • AC by Marriott Santa Fe
  Od396złZa noc

  AC by Marriott Santa Festars

  Santa Fe, Meksyk , Juan salvador agraz no 130, colonia santa fe cu - Mapa
  W odległości 0.51 km od Kidzania
   

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Santa Fe. Wspólne obszary struktury zapewniają dostęp do Internetu Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • NH Collection Mexico City Santa Fé
  Od452złZa noc

  NH Collection Mexico City Santa Féstars

  Santa Fe, Meksyk , Juan salvador agraz 44 - Mapa
  W odległości 0.56 km od Kidzania
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 571 opinii podróżnychNa podstawie 571 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Santa Fe. W odległości 25. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 6. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. NH Collection Mexico City Santa Fé został zbudowany w roku 2006. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. NH Collection Mexico City Santa Fé zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. NH Collection Mexico City Santa Fé posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Presidente Intercontinental Santa Fe Mexico
  Od630złZa noc

  Presidente Intercontinental Santa Fe Mexicostars

  Santa Fe, Meksyk , Av. juan salvador agraz - Mapa
  W odległości 0.61 km od Kidzania
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 408 opinii podróżnychNa podstawie 408 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel znajduje się w Santa Fe. Presidente Intercontinental Santa Fe Mexico został zbudowany w roku 2012. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Presidente Intercontinental Santa Fe Mexico oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Oprócz tego, Presidente Intercontinental Santa Fe Mexico akceptuje duże zwierzęta. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Presidente Intercontinental Santa Fe Mexico może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • HOLIDAY INN MEXICO SANTA FE
  Od320złZa noc

  HOLIDAY INN MEXICO SANTA FEstars

  Santa Fe, Meksyk , Guillermo gonzalez camarena 1400-a - Mapa
  W odległości 0.9 km od Kidzania
   

  Ten komfortowy hotel jest położony w Santa Fe. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 6 kilometrów. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. HOLIDAY INN MEXICO SANTA FE posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Express Cd. De Mexico Santa Fe
  Od297złZa noc

  Holiday Inn Express Cd. De Mexico Santa Festars

  Santa Fe, Meksyk , Guillermo gonzalez camarena - Mapa
  W odległości 0.97 km od Kidzania
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 163 opinii podróżnychNa podstawie 163 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Santa Fe. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Sleep Inn Mexico City
  Od117złZa noc

  Sleep Inn Mexico Citystars

  Santa Fe, Meksyk , Carretera mexico-toluca no. 5454 col. el yaqui cuajimalpa - Mapa
  W odległości 1.08 km od Kidzania
   

  Ten uroczy hotel znajduje się w Santa Fe. Sleep Inn Mexico City oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Sleep Inn Mexico City. Zwierzęta nie są dozwolone w Sleep Inn Mexico City. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Doubletree By Hilton Mexico City Santa Fe
  Od376złZa noc

  Doubletree By Hilton Mexico City Santa Festars

  Santa Fe, Meksyk , Calle 3 col. lomas de santa fe 55 55 - Mapa
  W odległości 1.24 km od Kidzania
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 421 opinii podróżnychNa podstawie 421 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Santa Fe. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 23. 6 kilometrów. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Doubletree By Hilton Mexico City Santa Fe. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Doubletree By Hilton Mexico City Santa Fe. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. W tym czarującym hotelu oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Camino Real Santa Fe Mexico
  Od422złZa noc

  Camino Real Santa Fe Mexicostars

  Santa Fe, Meksyk , Guillermo gonzález camarena 300 - Mapa
  W odległości 1.42 km od Kidzania
   

  Ten wyróżniający się hotel znajduje się w Santa Fe. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Ten hotel zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Novotel Mexico City Santa Fe
  Od370złZa noc

  Novotel Mexico City Santa Festars

  Santa Fe, Meksyk , Antonio dovali jaime 75 - Mapa
  W odległości 1.57 km od Kidzania
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 272 opinii podróżnychNa podstawie 272 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, położony w Santa Fe, jest optymalny dla rodzin. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 0 kilometrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 15. 0 kilometrów od portu. Novotel Mexico City Santa Fe przeszedł renowację w roku 2008. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Novotel Mexico City Santa Fe nie oferuje całodobowej recepcji. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tym hotelu, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Novotel Mexico City Santa Fe szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Novotel Mexico City Santa Fe oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Niektóre z niniejszych usług Novotel Mexico City Santa Fe mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hilton Mexico City Santa Fe
  Od599złZa noc

  Hilton Mexico City Santa Festars

  Santa Fe, Meksyk , Antonio dovali jaime 70 - Mapa
  W odległości 1.61 km od Kidzania
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 992 opinii podróżnychNa podstawie 992 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Santa Fe, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Kwatera położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 20 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 7 kilometrów. Hilton Mexico City Santa Fe został zbudowany w roku 2014. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Ta nieruchomość akceptuje tylko małe zwierzęta. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Hilton Mexico City Santa Fe. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Hotele w pobliżu  Kidzania

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj