Hotele w pobliżu pisać

Znajdź na mapie
Hotele w pisać

pisaćOd  106zł

Polecane hotele w pobliżu pisać

 • Best Western Hotel Majestic
  Od325złZa noc

  Best Western Hotel Majesticstars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Av. francisco i. madero 73 - Mapa
  W odległości 0.27 km od pisać
  3,8/5
  Oceny klientów6 Opinie

  Ten uroczy hotel jest położony w Downtown. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 6 kilometrów. Ta nieruchomość została ukończona w roku 1877 i odnowiona w roku 2005. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Best Western Hotel Majestic nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hostel Amigo Suites
  Od143złZa noc

  Hostel Amigo Suitesstars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Luis gonzalez obregon 14 col. centro - Mapa
  W odległości 0.28 km od pisać
  2,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 294 opinii podróżnychNa podstawie 294 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Downtown. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Hostel Amigo Suites nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Capital O Dakota Bed & Breakfast
  Od345złZa noc

  Capital O Dakota Bed & Breakfaststars

  Mexico DF South, Meksyk , 0, milwaukee 14, mexico-city - Mapa
  W odległości 0.38 km od pisać
   

  Ten czarujący hotel znajduje się w South zone. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w Capital O Dakota Bed & Breakfast.

  Pokaż więcej
 • NH Collection Mexico City Centro Histórico
  Od445złZa noc
  W odległości 0.44 km od pisać
  3,7/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1150 opinii podróżnychNa podstawie 1150 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Downtown. Położony w odległości 200 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2019. NH Collection Mexico City Centro Histórico zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Goście docenią całodobową recepcję. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Oferując wiele opcji restauracyjnych, NH Collection Mexico City Centro Histórico zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Umbral, Curio Collection by Hilton
  Od980złZa noc

  Umbral, Curio Collection by Hiltonstars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Calle de venustiano carranza 69 centro historico 69 - Mapa
  W odległości 0.48 km od pisać
   

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Downtown. Usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości spaceru goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 8 kilometrów. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Ten hotel akceptuje tylko małe zwierzęta. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Capital O Garibaldi
  Od133złZa noc

  Capital O Garibaldistars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , 39, república de perú 39, mexico-city - Mapa
  W odległości 0.49 km od pisać
   

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Downtown. Capital O Garibaldi oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Templo Mayor
  Od158złZa noc

  Templo Mayorstars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Calle del carmen , esquina san iidelfonso 26 - Mapa
  W odległości 0.6 km od pisać
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 70 opinii podróżnychNa podstawie 70 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Downtown. Położona w odległości 600 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 550 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 5 kilometrów. Zbudowana w roku 1750, nieruchomość została w pełni odrestaurowana i odnowiona w roku 2013. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Templo Mayor oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Małe zwierzęta mogą przebywać w nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hampton Inn & Suites Mexico City -Centro Historico
  Od413złZa noc

  Hampton Inn & Suites Mexico City -Centro Historicostars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Av. 5 de febrero, colonia centro 24 - Mapa
  W odległości 0.61 km od pisać
  4,1/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2648 opinii podróżnychNa podstawie 2648 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Downtown. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 3 kilometrów. Hampton Inn & Suites Mexico City -Centro Historico został zbudowany w roku 1800 i został całkowicie odnowiony w roku 2017. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Hampton Inn & Suites Mexico City -Centro Historico zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. nullZwierzęta nie są dozwolone w Hampton Inn & Suites Mexico City -Centro Historico. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • MX Garibaldi
  Od331złZa noc

  MX Garibaldistars

  Mexico DF North, Meksyk , Honduras no. 11 col. centro 11 - Mapa
  W odległości 0.62 km od pisać
  4,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 185 opinii podróżnychNa podstawie 185 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w North zone. Położony w odległości 750 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2013. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w MX Garibaldi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. W przypadku życzenia gości w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dozwolone w MX Garibaldi. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Niektóre z niniejszych usług MX Garibaldi mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hilton Mexico City Reforma
  Od718złZa noc

  Hilton Mexico City Reformastars

  Mexico DF Downtown, Meksyk , Juarez - col. centro 70 - Mapa
  W odległości 1.19 km od pisać
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2481 opinii podróżnychNa podstawie 2481 opinii podróżnych

  Nowoczesny, luksusowy Hilton Mexico City Reforma jest doskonale usytuowany w centrum miasta, tuż obok zabytkowego centrum, w pobliżu Zona Rosa, najważniejszej dzielnicy finansowej, handlowej i turystycznej. Posiada on 25 metrowy basen na dachu, a także imponujące 2-piętrowe centrum konferencyjne, mogące pomieścić do 5000 osób i to czyni go idealnym wyborem dla osób podróżujących służbowo.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   42  Hotele w pisać
Strona  1  z  5
 

Hotele w pobliżu  pisać

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj