Hotele w Riviera Maya

Znajdź na mapie
Hotele w Riviera Maya

Riviera MayaOd  63zł

Polecane hotele w Riviera Maya

Sortuj według
 • Hotel Xcaret Mexico All Inclusive
  Od2.246złZa noc

  Hotel Xcaret Mexico All Inclusivestars

  Riviera Maya Sur, Riviera Maya , Carretera chetumal- puerto juárez km 282 - Mapa
   

  Ten luksusowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w South Riviera Maya. Usytuowany w odległości 8. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości 9. 8 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 17. 1 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 8. 8 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od struktury. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Hotel Xcaret Mexico All Inclusive nie oferuje łóżeczek na życzenie. Hotel Xcaret Mexico All Inclusive posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Hotel Xcaret Mexico All Inclusive. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Podróżujący mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • The Fives Downtown Hotel, Curio by Hilton
  Od324złZa noc

  The Fives Downtown Hotel, Curio by Hiltonstars

  Playa del Carmen, Riviera Maya , Ave 10 con calle 2 colonia centro sn - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 150 opinii podróżnychNa podstawie 150 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Playa del Carmen. The Fives Downtown Hotel, Curio by Hilton oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. The Fives Downtown Hotel, Curio by Hilton akceptuje małe zwierzęta. Jest to nieruchomość ekologiczna. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Thompson Playa Del Carmen
  Od789złZa noc

  Thompson Playa Del Carmenstars

  Playa del Carmen, Riviera Maya , Calle 12 entre 5ta ave. y 10 centro s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1034 opinii podróżnychNa podstawie 1034 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest położony w Playa del Carmen. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 7 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 250 metrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 500 metrów od portu. Ten hotel został założony w roku 2015. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Odwiedzający oraz ich zwierzęta mogą naprawdę cieszyć się wspólnym pobytem w tym hotelu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim gościom. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Las Golondrinas
  Od292złZa noc

  Las Golondrinasstars

  Playa del Carmen, Riviera Maya , Constituyentes y calle 20 178 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 490 opinii podróżnychNa podstawie 490 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Playa del Carmen. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1. 5 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 350 metrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 250 metrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2009. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Łóżeczka nie są dostępne w Las Golondrinas. Ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Zwierzęta nie są dozwolone w Las Golondrinas. Obecny jest parking.

  Pokaż więcej
 • El Campanario
  Od188złZa noc

  El Campanariostars

  Playa del Carmen, Riviera Maya , Av. 15 norte no. 128 esquina calle 12, col centro 218 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 49 opinii podróżnychNa podstawie 49 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Playa del Carmen. Położona w odległości 50 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1000 metrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. El Campanario został całkowicie odnowiony w roku 2009. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. El Campanario nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • UNICO 20° 87°
  Od1.697złZa noc

  UNICO 20° 87°stars

  Riviera Maya Sur, Riviera Maya , Manzana 22 carretera federal 307 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1495 opinii podróżnychNa podstawie 1495 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel znajduje się w South Riviera Maya. Posiadłość położona jest w odległości 16. 7 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. Goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 33. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 32. 5 kilometrów od portu. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. W przypadku potrzeby, goście mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Odwiedzający rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Fives Beach Hotel & Luxury Residences
  Od838złZa noc

  The Fives Beach Hotel & Luxury Residencesstars

  Playa del Carmen, Riviera Maya , El limonar 1, xcalacoco - Mapa
   

  Ten luksusowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playa del Carmen. Posiadłość, usytuowana w odległości 10. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 1000 metrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość położona jest w odległości 1. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Ten hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Osoby najbardziej aktywne będą miały możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych oraz aktywności w tym hotelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • The Reef CocoBeach
  Od692złZa noc

  The Reef CocoBeachstars

  Playa del Carmen, Riviera Maya , Costera norte s.n. lte. 1 mza. 7 región 6 s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4395 opinii podróżnychNa podstawie 4395 opinii podróżnych

  Ten przyjazny dla rodzin hotel ma doskonałą lokalizację w Playa del Carmen. Hotel położony jest zaledwie kilka kroków od 5th Avenue, w centrum miasta, oferując gościom idealne miejsce do odkrywania bogatej kultury i historii tego regionu. Ten wspaniały hotel usytuowany jest w niewielkiej odległości od wielu restauracji, sklepów i lokali rozrywkowych. Goście są zaproszeni do świata gościnności i uroku. Pokoje są elegancko urządzone i wyposażone w nowoczesne udogodnienia. Odwiedzający będą mogli skorzystać z szerokiej gamy udogodnień i usług, które hotel ma do zaoferowania.

  Pokaż więcej
 • Blue Bay Grand Esmeralda
  Od571złZa noc

  Blue Bay Grand Esmeraldastars

  Playa del Carmen, Riviera Maya , Km.300 carret. chetumal-puerto juarez s/n - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 10538 opinii podróżnychNa podstawie 10538 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Playa del Carmen. Usytuowana w odległości 10. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 10. 0 kilometrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2006. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Blue Bay Grand Esmeralda. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. W odniesieniu do relaksu, podróżujący będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Blue Bay Grand Esmeralda. Podróżujący mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Podróżujący mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Maya del Centro - Adults Only
  Od142złZa noc

  Maya del Centro - Adults Onlystars

  Playa del Carmen, Riviera Maya , Quinta avenida esq calle 6 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 53 opinii podróżnychNa podstawie 53 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Playa del Carmen. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 80 metrów od kwatery. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   243  Hotele w Riviera Maya
Strona  1  z  25
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Riviera Maya is a Mexican holiday destination that goes from Puerto Morelos to Punta Allen, on the Caribbean Sea. It shares with Cancun the honour of being the country’s most visited region. Its 160 kilometres of coastline include some resorts and beaches that you simply cannot allow yourself to miss, including the following: Puerto Morelos, Playa del Carmen, Playacar, Xcaret Ecological Park, and the wonderful tropical gardens of Xpu-Ha, Akumal, Xel-Ha and Tulum. These are beaches of white sand and placid turquoise waters that are home to the Mesoamerican Barrier Reef System, the second biggest barrier reef in the world. Other remarkable natural features of the region are the amazing flora and fauna of the jungle and the underground rivers and sinkholes. Among the many activities you can engage in are windsurfing, snorkelling, diving, fishing, golf and hiking your way to some stunning archaeological sites. At Tulum you will be able to see the remains of the only Mayan city built close to the sea. The city is perched over a beautiful cliff. Slightly inland of this is Cobá, home to the Nohoch Mul pyramid, the highest in the region. As any visitor will soon realise, this is the ideal place for enjoying an exciting adventure, resting or just soaking up an ancient culture. Riviera Maya is waiting for you!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Riviera Maya

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj