Hotele w Cape Town-Garden Route

Znajdź na mapie
Hotele w Cape Town-Garden Route

Cape Town-Garden RouteOd  83zł

Polecane hotele w Cape Town-Garden Route

Sortuj według
 • Doubletree by Hilton Cape Town
  Od242złZa noc

  Doubletree by Hilton Cape Townstars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Brickfield road, woodstock 31 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1455 opinii podróżnychNa podstawie 1455 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Cape Town. Kwatera, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 4. 8 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 3. 0 kilometrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 9. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 7. 6 kilometrów od portu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Doubletree by Hilton Cape Town oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, Doubletree by Hilton Cape Town oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. W przypadku pragnienia pieszczot, podróżujący mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Goście mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Doubletree by Hilton Cape Town mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Onomo Hotel Cape Town – Inn On The Square
  Od196złZa noc

  Onomo Hotel Cape Town – Inn On The Squarestars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , 10 greenmarket square 10 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 107 opinii podróżnychNa podstawie 107 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Cape Town. Hotel, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hotel położony jest w odległości 16. 7 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 8. 8 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 5. 1 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 2 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 3. 9 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została ukończona w roku 1893 i odnowiona w roku 2011. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Podróżujący mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Express Cape Town City Centre
  Od364złZa noc

  Holiday Inn Express Cape Town City Centrestars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , St georges mall street 101 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 896 opinii podróżnychNa podstawie 896 opinii podróżnych

  Hotel jest w doskonałej lokalizacji, w najlepszej części tętniącej życiem dzielnicy handlowej St George, gdzie znajduje się wiele sklepów oraz restauracji, a plaża w Zatoce Campa i górująca Table Mountain są oddalone o tylko 10 minut jazdy transportem publicznym. Automaty z przekąskami i napojami dostępne są przez 24 godziny. Hotelowe lobby posiada 24-godzinną recepcję oraz dostęp do windy. Hotel dysponuje również jadalnią, salami konferencyjnymi, bezprzewodowym dostępem do internetu, usługami pralni i parkingiem.

  Pokaż więcej
 • Radisson Blu Hotel & Residence
  Od418złZa noc

  Radisson Blu Hotel & Residencestars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , 22 riebeek street 0214674000 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 134 opinii podróżnychNa podstawie 134 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest przyjazny dla osób homoseksualnych i jest usytuowany w Cape Town. Kwatera, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura znajduje się w odległości 1. 7 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 7 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od hotelu. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku -1. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Radisson Blu Hotel & Residence. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. nullGoście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ten hotel posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Goście będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Radisson Blu Hotel & Residence. Niektóre z niniejszych usług Radisson Blu Hotel & Residence mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Radisson Red V&A Waterfront, Cape Town
  Od412złZa noc

  Radisson Red V&A Waterfront, Cape Townstars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Silo square, south arm road, v & a waterfront 6 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 186 opinii podróżnychNa podstawie 186 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Cape Town. Położona w odległości 2. 2 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od kwatery. W odległości 3. 2 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 7 kilometrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 750 metrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 6 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 800 metrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Radisson Red V&A Waterfront, Cape Town. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Radisson Red V&A Waterfront, Cape Town zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Goście przebywający w Radisson Red V&A Waterfront, Cape Town mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Niektóre z niniejszych usług Radisson Red V&A Waterfront, Cape Town mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Southern Sun Cape Town Waterfront
  Od630złZa noc

  Southern Sun Cape Town Waterfrontstars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Lower buitengracht 1 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2272 opinii podróżnychNa podstawie 2272 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Cape Town, jest optymalny dla rodzin. Usytuowana w odległości 1. 6 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera znajduje się w odległości 1. 2 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 14. 8 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 600 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5. 0 kilometrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 6 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 1. 6 kilometrów od portu. Southern Sun Cape Town Waterfront został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Southern Sun Cape Town Waterfront zapewnia całodobową recepcję. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Southern Sun Cape Town Waterfront posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Southern Sun Cape Town Waterfront jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Podróżujący mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury.

  Pokaż więcej
 • Mandela Rhodes Place Hotel
  Od345złZa noc

  Mandela Rhodes Place Hotelstars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Cnr of wale and burg street / - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1116 opinii podróżnychNa podstawie 1116 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Cape Town, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Hotel, położony bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości 17. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 5 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 800 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 3. 0 kilometrów od hotelu. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 2 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 3. 2 kilometrów od portu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w Mandela Rhodes Place Hotel. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Podróżujący będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich klienci. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Table Bay
  Od1.107złZa noc

  The Table Baystars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Quay 6, victoria and alfred waterfront - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2544 opinii podróżnychNa podstawie 2544 opinii podróżnych

  Ten hotel jest centralnie położony niedaleko słynnego wybrzeża Victoria & Alfred Waterfront i oferuje wspaniałe widoki na Górę Stołową, tętniący życiem port i wyspę Robben Island. Przystanek komunikacji miejskiej znajduje się ok. 1 km od hotelu. Centrum Cape Town jest oddalone o około 5 minut, podczas gdy plaża leży około 10 km od hotelu. Dzięki doskonałym udogodnieniom hotel ten jest idealnym miejscem na pobyt. Lotnisko w Cape Town znajduje się około 20 km od hotelu. Ten luksusowy klimatyzowany hotel posiada elegancki hol, różne sklepy i salon fryzjerski. Opcje kulinarne obejmują bar i 2 restauracje serwujące dania różnych kuchni. Osoby podróżujące w interesach mogą korzystać z doskonale wyposażonych sal konferencyjnych. Stylowe pokoje są klimatyzowane i komfortowe oraz posiadają łazienkę. Dodatkowe wyposażenie to m.in. minibar, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Pokoje mają również oddzielną część wypoczynkową.

  Pokaż więcej
 • Hilton Cape Town City Centre
  Od506złZa noc

  Hilton Cape Town City Centrestars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Buitengracht street, cape town city centre 126 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1462 opinii podróżnychNa podstawie 1462 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Cape Town. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 2 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 4. 8 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 7 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 2. 5 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2018. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Goście docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Hilton Cape Town City Centre. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w Hilton Cape Town City Centre. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Hilton Cape Town City Centre. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Goście będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w nieruchomości. Podróżujący mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • NH Cape Town The Lord Charles
  Od192złZa noc

  NH Cape Town The Lord Charlesstars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Corner of main road (m9) & broadway boulevard (r44 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 425 opinii podróżnychNa podstawie 425 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Cape Town. W odległości 10. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2015. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w NH Cape Town The Lord Charles. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Obecny jest parking. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w NH Cape Town The Lord Charles. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Ze względu na jej funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ta nieruchomość jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Podróżujący mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   214  Hotele w Cape Town-Garden Route
Strona  1  z  22
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Cape Town is one of the most populous cities in South Africa. The natural beauty of its landscape has made it the holiday destination of choice for most South Africans. Cape Town and the whole of the Garden Route provide all of the essential features for an unforgettable holiday: a large selection of hotels, restaurants and coffee shops, handcraft markets, beautiful beaches…these are just some of the attractions of this handsome city. Among the most popular sights and activities in Cape Town are: the Victoria and Alfred Waterfront, a first class shopping and entertainment centre in a comfortable and stunning environment; the Kirstenbosch Botanical Gardens, one of the most beautiful of its type anywhere in the world, with its many different gardens and myriad plant varieties; and Table Mountain, which has eleven different vantage points for looking out over this lovely city, the peninsula and the coast. Cape Town’s beaches are quite varied, with different things to see and do in them, from practicing water sports to having a quiet drink in one of the many beach bars. If your aim for your next holiday is to enjoy nature while having a good time, Cape Town is the place for you.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Cape Town-Garden Route

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj