Hotele w Chiang Mai

Znajdź na mapie
Hotele w Chiang Mai

Chiang MaiOd  57zł

Polecane hotele w Chiang Mai

Sortuj według
 • Amora Hotel Tapae Chiang Mai
  Od160złZa noc

  Amora Hotel Tapae Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , 22 chaiyapoom road, amphur muang -
  3,7/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 635 opinii podróżnychNa podstawie 635 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Chiang Mai City. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 16. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 50. 0 kilometrów. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2002. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Amora Hotel Tapae Chiang Mai. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Obecny jest parking. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Ten hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Amora Hotel Tapae Chiang Mai może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Chotana Villa Hotel
  Od137złZa noc

  Chotana Villa Hotelstars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , 51/26 chotana road. chang phueak -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 8 opinii podróżnychNa podstawie 8 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Chiang Mai City. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Chotana Villa Hotel zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Chotana Villa Hotel. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Duangtawan Hotel Chiang Mai
  Od166złZa noc

  Duangtawan Hotel Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Loykroh road, chang klan 132 -
  4,1/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2115 opinii podróżnychNa podstawie 2115 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Chiang Mai City. Usytuowany w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Duangtawan Hotel Chiang Mai został skonstruowany w roku 1993. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Duangtawan Hotel Chiang Mai. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Duangtawan Hotel Chiang Mai mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Cmor Hotel Chiang Mai
  Od138złZa noc

  Cmor Hotel Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , 6 moo2, soi tarakamanakom, super-highway road -
   

  Ten czarujący hotel jest położony w Chiang Mai City. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Cmor Hotel Chiang Mai posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Imperial Mae Ping Hotel, Chiang Mai
  Od233złZa noc

  Imperial Mae Ping Hotel, Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Sridonchai rd, chang klan, amphoe muang 153 -
  3,7/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Chiang Mai City. Położona w odległości 400 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 5 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 7 kilometrów od posiadłości. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 8. 0 kilometrów od portu. Imperial Mae Ping Hotel, Chiang Mai przeszedł renowację w roku 2004. Imperial Mae Ping Hotel, Chiang Mai jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Imperial Mae Ping Hotel, Chiang Mai oferuje usługę transferu na lotnisko. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Ta nieruchomość szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Shewe Wana Boutique Resort & Spa
  Od292złZa noc

  Shewe Wana Boutique Resort & Spastars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Charoen muang road, a. muang 296,298 -
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1149 opinii podróżnychNa podstawie 1149 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Chiang Mai City. W odległości 190 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Shewe Wana Boutique Resort & Spa. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Furama Chiang Mai
  Od174złZa noc

  Furama Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , 54 huay keaw road tambon chang phueak 54 -
  3,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 467 opinii podróżnychNa podstawie 467 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Chiang Mai City. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 2. 0 kilometrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Furama Chiang Mai nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Furama Chiang Mai. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Nieruchomość posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Dusit D2 Chiang Mai
  Od233złZa noc

  Dusit D2 Chiang MaistarsGreenProgram Icon

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , chang klan road, t. chang klan, a. muang 100 -
  4,4/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2014 opinii podróżnychNa podstawie 2014 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest usytuowany w Chiang Mai City. Usytuowany w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od kwatery. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 2. 2 kilometrów. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 0 kilometrów. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Dusit D2 Chiang Mai. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Dusit D2 Chiang Mai posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Ta nieruchomość posiada minimalny wpływ na środowisko, dzięki zasadom zrównoważonym pod względem środowiskowym. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Dusit D2 Chiang Mai oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • CASA MAROCC HOTEL BY ANDACURA
  Od75złZa noc

  CASA MAROCC HOTEL BY ANDACURAstars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , 324 charoenprathet rd.changklan district 324 -
   

  Ten czarujący hotel znajduje się w Chiang Mai City. Usytuowana w odległości 800 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 0 kilometrów. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Casa Marocc Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Casa Marocc Hotel. Zwierzęta nie są dozwolone w Casa Marocc Hotel. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Bossotel Inn Chiang Mai
  Od84złZa noc

  Bossotel Inn Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Railway road, t. wat gate, a. muang 10/4 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 76 opinii podróżnychNa podstawie 76 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Chiang Mai City. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 9. 3 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 2. 2 kilometrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 1 kilometrów. Bossotel Inn Chiang Mai został całkowicie odrestaurowany w roku 2006. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Bossotel Inn Chiang Mai. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wszystkie pokoje w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Obecny jest parking. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Bossotel Inn Chiang Mai, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Bossotel Inn Chiang Mai. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   108  Hotele w Chiang Mai
Strona  1  z  11
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Chiang Mai is the capital of the province of Chiang Mai, in northern Thailand. The city is situated on the banks of the river Ping, the biggest tributary of the Chao Phraya river, one of the most important rivers in Thailand. Chiang Mai is the second largest city in the country and located about 800 kilometres north of Bangkok, in a stunning mountain landscape. The main centre of Chiang Mai is the historical district, an area surrounded by temples, old walls and moats originally constructed for defence. Nevertheless, it is a modern city with major infrastructure, full of shops, excellent restaurants, and large hotels, a marked contrast that is part of the charm of Chiang Mai. Among the most visited temples in the city, the following stand out: Wat Phrathat Doi Suthep (dates back to 1383) is the most famous in the area; the location of the temple (on a hill) allows you to get fantastic views of the city. The Wat Chiang Man temple is the oldest in the city. Chiang Mai is an important Thai city that will captivate you!

Popularne strefy w Chiang Mai

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj