Hotele w Antalya

Znajdź na mapie
Hotele w Antalya

Antalya Od  35zł

Polecane hotele w Antalya

Sortuj według
 • Belek Beach Resort
  Od275złZa noc

  Belek Beach Resortstars

  Belek, Antalya , Bogazkent turizm mevkii, serik - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1178 opinii podróżnychNa podstawie 1178 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, znajdujący się w Belek, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 7. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 30 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 42. 2 kilometrów. Hotel został zbudowany w roku 2005. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Belek Beach Resort oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Belek Beach Resort oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Belek Beach Resort. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. W przypadku potrzeby, podróżujący mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Kempinski Hotel The Dome
  Od824złZa noc

  Kempinski Hotel The Domestars

  Belek, Antalya , Yeni mahalle üç kum tepesi caddesi no. 20 20-2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 766 opinii podróżnychNa podstawie 766 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Belek. W odległości 6. 3 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 3 kilometrów. Ta nieruchomość została założona w roku 2005. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Kempinski Hotel The Dome oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • DAY&NIGHT Connected Club Life Belek
  Od157złZa noc

  DAY&NIGHT Connected Club Life Belekstars

  Belek, Antalya , Belek bogazkent mevkii - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 295 opinii podróżnychNa podstawie 295 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Belek. Usytuowany w odległości 10. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 32. 0 kilometrów. DAY&NIGHT Connected Club Life Belek został skonstruowany w roku 2013. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w DAY&NIGHT Connected Club Life Belek. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Ten hotel oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. DAY&NIGHT Connected Club Life Belek może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bellis Deluxe Hotel
  Od7.686złZa noc

  Bellis Deluxe Hotelstars

  Belek, Antalya , Tasliburun mevkii, antalya - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3471 opinii podróżnychNa podstawie 3471 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, znajdujący się w Belek, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Hotel, usytuowany w odległości 5. 3 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1000 metrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od posiadłości. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2014. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Bellis Deluxe Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Hotel posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Goście mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Bellis Deluxe Hotel. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Podróżujący nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w nieruchomości znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych.

  Pokaż więcej
 • Alp Pasa Hotel
  Od136złZa noc

  Alp Pasa Hotelstars

  Antalya stare miasto, Antalya , Barbaros mah. hesapçi sk. 30 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1291 opinii podróżnychNa podstawie 1291 opinii podróżnych

  Ten uroczy i luksusowy hotel butikowy położony jest w spokojnej okolicy, na Starym Mieście - Kaleici w Antalyi, w pobliżu słynnej Bramy Hadriana. Hotel położony jest pośród rezydencji z XVIII i początku XIX wieku, zbudowanych dla bogatych kupców do przyjmowania przez nich gości. Pokoje są romantyczne i bogato urządzone w stylu osmańskim i posiadają klimatyzację, łazienkę z zestawem luksusowych kosmetyków oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. Goście odpocząć przy basenie i spróbować tradycyjnych dań kuchni tureckiej i kuchni francuskiej w romantycznej atmosferze przy basenie w restauracji na tarasie lub przy kominku w restauracji Alp Pasa. Hotel posiada również własne muzeum na świeżym powietrzu wystawiające artefakty z okresów: bizantyjskiego, Seldżuków, rzymskiego i imperium osmańskiego. Romantyczna atmosfera, luksusowe pokoje i czarujący urok czyni ten hotel idealnym miejscem na podróż poślubną lub niezapomniane wakacje.

  Pokaż więcej
 • Crystal De Luxe Resort & Spa
  Od199złZa noc

  Crystal De Luxe Resort & Spastars

  Kemer, Antalya , Yeni mah. 501 sokak 9 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1599 opinii podróżnychNa podstawie 1599 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Kemer. Hotel, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 7 kilometrów. Hotel został zbudowany w roku 2008. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. W tej nieruchomości dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Amara Club Marine Nature
  Od3.843złZa noc

  Amara Club Marine Naturestars

  Kemer, Antalya , Göynük mah., baskomutan atatürk cad 151/1 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 883 opinii podróżnychNa podstawie 883 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, położony w Kemer, jest optymalny dla rodzin. Położony w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel znajduje się w odległości 15. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W niewielkiej odległości klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 50. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 20. 0 kilometrów od portu. Amara Club Marine Nature przeszedł renowację w roku 2013. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Amara Club Marine Nature zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Ten hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Side La Grande Resort & Spa Hotel
  Od130złZa noc

  Side La Grande Resort & Spa Hotelstars

  Side, Antalya , Ilica mah. kumköy bulv. 91 - Mapa
  1,0/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 466 opinii podróżnychNa podstawie 466 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Side. Side La Grande Resort & Spa Hotel został skonstruowany w roku 2015. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych Side La Grande Resort & Spa Hotel. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tej nieruchomości, goście mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Side La Grande Resort & Spa Hotel. Odwiedzający będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych w Side La Grande Resort & Spa Hotel. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sirene Belek hotel
  Od4.270złZa noc

  Sirene Belek hotelstars

  Belek, Antalya , Belek turizm merkezi yeni mah üçkum tepesi caddesi 18 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1480 opinii podróżnychNa podstawie 1480 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Belek. Położony w odległości 8. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 30 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 30 metrów od hotelu. Sirene Belek hotel przeszedł renowację w roku 2014. Sirene Belek hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Sirene Belek hotel posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Hotel zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tym hotelu. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Niektóre z niniejszych usług Sirene Belek hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Maya World Belek
  Od21.350złZa noc

  Maya World Belekstars

  Belek, Antalya , Akinlar mahallesi dinler merkezi karsisi - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 624 opinii podróżnychNa podstawie 624 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Belek. Hotel, usytuowany w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 3 kilometrów od posiadłości. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2008. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Maya World Belek zapewnia parking dla wygody gości. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Podróżujący mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Odwiedzający mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   365  Hotele w Antalya
Strona  1  z  37
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Antalya is the capital of the province of the same name and it is located on the south coast of Turkey. Antalya is one of the most important tourist centres in Turkey, with a history that goes back to Paleolithic times. Of the most interesting places, the following stand out: the impressive Yivli Minare, a brick minaret that dates from the year 1230; Hadrian's Gate, which has survived from 130 AD; the Kocali Park; the Atatürk Museum; the Citadel; and the Archaeological Museum. The city also offers a splendid natural setting. The Antalya marina is a great place for swimming, water sports, like surfing, or simply relaxing in the sun. We also recommend a visit to Karaalioglu, this beautiful bay is quite dazzling with a large variety of flowers, clear waters and the beauty of the surrounding mountains. Yavuz Özcan is another lovely place where you can relax to the sound of waterfalls and springs, which are lit up at night. We also recommend spending time on the area's splendid beaches and a visit to the magnificent Duden Falls. Discover this marvellous city, enjoy Antalya!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Antalya

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje