Hotele w Antalya

Znajdź na mapie
Hotele w Antalya

Antalya Od  26zł

Polecane hotele w Antalya

Sortuj według
 • Ela Quality Resort Belek
  Od390złZa noc

  Ela Quality Resort Belekstars

  Belek, Antalya , Iskele mevkii, antalya - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3066 opinii podróżnychNa podstawie 3066 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Belek. Usytuowany w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 30 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2013. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ela Quality Resort Belek oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, Ela Quality Resort Belek oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Ela Quality Resort Belek nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Odwiedzający mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Ela Quality Resort Belek. Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę.

  Pokaż więcej
 • Limak Arcadia Golf & Sport Resort
  Od249złZa noc

  Limak Arcadia Golf & Sport ResortstarsGreenProgram Icon

  Belek, Antalya , Iskele mevkii antalya - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3760 opinii podróżnychNa podstawie 3760 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Belek. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 300 metrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od hotelu. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2012. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Limak Arcadia Golf & Sport Resort. W Limak Arcadia Golf & Sport Resort znajduje się parking. Oprócz tego, ten hotel dokonał istotnych usprawnień środowiskowych, w celu zminimalizowania jego wpływu na środowisko naturalne i posiada certyfikat Travelife. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Limak Arcadia Golf & Sport Resort dla wygody gości. W odniesieniu do relaksu, goście będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający mogą trenować oraz korzystać z możliwości aktywności podczas ich pobytu, dzięki oferowanym udogodnieniom sportowym i zajęciom. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Ten hotel zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Delphin Be Grand Resort
  Od378złZa noc

  Delphin Be Grand Resortstars

  Lara, Antalya , Lara turizm mevkii - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1343 opinii podróżnychNa podstawie 1343 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Lara. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2016. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Delphin Be Grand Resort oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Delphin Be Grand Resort. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Delphin Be Grand Resort. Ten hotel szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Goście mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z niniejszych usług Delphin Be Grand Resort mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Susesi Luxury Resort
  Od553złZa noc

  Susesi Luxury Resortstars

  Belek, Antalya , Iskele mevkii - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3282 opinii podróżnychNa podstawie 3282 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, znajdujący się w Belek, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1000 metrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 1 kilometrów. Ta nieruchomość została założona w roku 2007. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Susesi Luxury Resort. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Susesi Luxury Resort. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Susesi Luxury Resort dla wygody gości. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Kleopatra South Star
  Od26złZa noc

  Kleopatra South StarstarsGreenProgram Icon

  Alanya area, Antalya , Saray mah.mehmet akif ersoy cad. 34 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 40 opinii podróżnychNa podstawie 40 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Alanya area. Hotel, usytuowany w odległości 800 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od struktury. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2011. Kleopatra South Star oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Kleopatra South Star. Kleopatra South Star przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Goście mogą korzystać z opcji rozrywkowych struktury. Niektóre z niniejszych usług Kleopatra South Star mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Kempinski Hotel The Dome
  Od817złZa noc

  Kempinski Hotel The Domestars

  Belek, Antalya , Yeni mahalle üç kum tepesi caddesi no. 20 20-2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 719 opinii podróżnychNa podstawie 719 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Belek. Usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe w odległości zaledwie kilku kroków od struktury. Hotel charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. W odległości zaledwie kilku kroków goście mogą znaleźć lotnisko. Struktura znajduje się w pobliżu portu. Ten hotel został zbudowany w roku 2005. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Kempinski Hotel The Dome. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Kempinski Hotel The Dome szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Podróżujący będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych przez tę nieruchomość. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Kempinski Hotel The Dome może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Maritim Saray Regency Resort & Spa
  Od161złZa noc

  Maritim Saray Regency Resort & Spastars

  Side, Antalya , Titreyengol caddesi - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 438 opinii podróżnychNa podstawie 438 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Side, jest optymalny dla rodzin. Hotel, usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura położona jest w odległości 250 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2004. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Maritim Saray Regency Resort & Spa oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w Maritim Saray Regency Resort & Spa. W Maritim Saray Regency Resort & Spa znajduje się parking. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Maritim Saray Regency Resort & Spa dla wygody gości. Goście mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Maritim Saray Regency Resort & Spa oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Concorde Deluxe Resort
  Od325złZa noc

  Concorde Deluxe ResortstarsGreenProgram Icon

  Lara, Antalya , Kemeragzi tesisler cd. aksu 358/1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2647 opinii podróżnychNa podstawie 2647 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się tuż przy plaży Lara, na wschód od Antalyi. Centrum miasta jest oddalone o około 18 km od hotelu, a lotnisko jest w odległości około 14 km od obiektu. Hotel oferuje przestronny i dobrze oświetlony hol z nowoczesną 24-godzinną recepcją i mnóstwem miejsc siedzących. Udogodnienia obejmują sejf, kantor wymiany walut, szatnię, windę, mały supermarket, salon fryzjerski, klub nocny, audytorium, salę konferencyjną i pokój gier. Elegancka restauracja Da Vinci i restauracja Asiana oferują najwyższy luksus i menu a la carte.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Antalya Lara
  Od185złZa noc

  Holiday Inn Antalya Larastars

  Lara, Antalya , Güzeloba mah. 2290 sokak 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 344 opinii podróżnychNa podstawie 344 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Lara. Położony w odległości 3. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 0 kilometrów. Ten hotel został skonstruowany w roku 2016. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Holiday Inn Antalya Lara zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w Holiday Inn Antalya Lara. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Aska Just In Beach
  Od168złZa noc

  Aska Just In Beachstars

  Alanya area, Antalya , Incekum mevkii avsallar kasabasi - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 216 opinii podróżnychNa podstawie 216 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Alanya area. Struktura, usytuowana w odległości 900 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 110 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość charakteryzuje się lokalizacją przy plaży. Struktura położona jest w pieszej odległości 500 metrów od portu. Aska Just In Beach przeszedł renowację w roku 2006. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Aska Just In Beach. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Goście mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Aska Just In Beach dla wygody gości. Goście będą znakomicie spędzać czas, mając możliwość korzystania z udogodnień sportowych oraz praktykowania aktywności w wolnym czasie, oferowanych przez tę nieruchomość. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   494  Hotele w Antalya
Strona  1  z  50
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Antalya is the capital of the province of the same name and it is located on the south coast of Turkey. Antalya is one of the most important tourist centres in Turkey, with a history that goes back to Paleolithic times. Of the most interesting places, the following stand out: the impressive Yivli Minare, a brick minaret that dates from the year 1230; Hadrian's Gate, which has survived from 130 AD; the Kocali Park; the Atatürk Museum; the Citadel; and the Archaeological Museum. The city also offers a splendid natural setting. The Antalya marina is a great place for swimming, water sports, like surfing, or simply relaxing in the sun. We also recommend a visit to Karaalioglu, this beautiful bay is quite dazzling with a large variety of flowers, clear waters and the beauty of the surrounding mountains. Yavuz Özcan is another lovely place where you can relax to the sound of waterfalls and springs, which are lit up at night. We also recommend spending time on the area's splendid beaches and a visit to the magnificent Duden Falls. Discover this marvellous city, enjoy Antalya!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Antalya

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Harmony Side Hotel
  Harmony Side Hotel
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  I was upgraded to the best room as in April it's not crowded. You can be sure to be met with great hospitality and any information and help you need. Very convenient localization for visiting Side. D ...

  Malgorzata Wojdylo
  Klient Hotelopia, 24/04/2018

  Od46złPokaż więcej

 • Atalla Hotel
  Atalla Hotel
  3,4/5
  Oceny klientów3 Opinie

  bardzo dobra cena,hotel w bardzo dobrej lokalizacji dogodnej do zwiedzania miasta jak i łatwy dojazd do lotniska.

  Małgorzata
  Klient Hotelopia, 22/01/2018

  Od86złPokaż więcej

 • Kleopatra Bebek Hotel
  Kleopatra Bebek Hotel
  3,7/5
  Oceny klientów19 Opinie

  Hotel w samym centrum Alanyi, bardzo blisko plaży.

  Lulu
  Klient Hotelopia, 26/04/2017

  Od52złPokaż więcej