Hotele w Sycylia

Znajdź na mapie
Hotele w Sycylia

SycyliaOd  159zł

Polecane hotele w Sycylia

Sortuj według
 • Excelsior Palace
  Od582złZa noc

  Excelsior PalacestarsGreenProgram Icon

  Taormina Area, Sycylia , Viale pietro toselli 8 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 803 opinii podróżnychNa podstawie 803 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Taormina Area. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 41. 0 kilometrów. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1904. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Excelsior Palace. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Goście mogą przywieźć swoje zwierzęta do nieruchomości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Excelsior Palace. Excelsior Palace stosuje zasady zrównoważonej polityki. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Excelsior Palace może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hopps Hotel
  Od302złZa noc

  Hopps Hotelstars

  Trapani, Sycylia , Via hopps g 29 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 180 opinii podróżnychNa podstawie 180 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Trapani, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 800 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Hopps Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Hopps Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Hopps Hotel. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Hopps Hotel. Niektóre z niniejszych usług Hopps Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Residence Dei Baroni
  Od172złZa noc

  Residence Dei Baronistars

  Siracusa, Sycylia , Largo della gancia 32 - Mapa
   

  Ta przytulna rezydencja jest zlokalizowana w Siracusa. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Residence Dei Baroni mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Residence Villa Liliana
  Od402złZa noc

  Residence Villa Lilianastars

  Taormina Area, Sycylia , Via fazello 5 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest położony w Giardini Naxos. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Residence Villa Liliana nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Residence Villa Liliana. Niektóre z niniejszych usług Residence Villa Liliana mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • ibis Styles Palermo Cristal
  Od255złZa noc

  ibis Styles Palermo Cristalstars

  Palermo, Sycylia , Via roma 477 a 477 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 617 opinii podróżnychNa podstawie 617 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Palermo. Hotel, położony bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2010. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ibis Styles Palermo Cristal zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullGoście mogą przywieźć swoje zwierzęta do nieruchomości. Nieruchomość zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Ibis Styles Palermo Cristal. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Tonic
  Od220złZa noc

  Tonicstars

  Palermo, Sycylia , Via mariano stabile 126 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 863 opinii podróżnychNa podstawie 863 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Palermo. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 300 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 28. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 400 metrów od portu. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2016. Wspólne obszary struktury zapewniają dostęp do Internetu Wi-Fi. Tonic zapewnia całodobową recepcję. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Tonic posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Hotel posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Ponadto, ten hotel zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • ibis Styles Palermo President
  Od294złZa noc

  ibis Styles Palermo Presidentstars

  Palermo, Sycylia , Via francesco crispi 230 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1630 opinii podróżnychNa podstawie 1630 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Palermo. Położona w odległości 800 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 60 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 20 metrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2012. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. ibis Styles Palermo President oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, ibis Styles Palermo President posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. nullTa nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Catania International Airport Hotel
  Od417złZa noc

  Catania International Airport Hotelstars

  Catania, Sycylia , Via san giuseppe la rena 94 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1357 opinii podróżnychNa podstawie 1357 opinii podróżnych

  Usytuowany w niewielkiej odległości od morza i tylko trzy minuty od międzynarodowego lotniska w Katanii, ten wyjątkowy hotel stanowi idealne połączenie biznesu i relaksu. Hotel oferuje bezpłatny transfer na lotnisko oraz do centrum miasta. Goście mogą zwiedzić muzeum Castello Ursino Civic, spacerować po Giardino Bellini i odwiedzić słynny Teatro Massimo Bellini, wszystkie te atrakcje znajdują się tylko pięć km od hotelu, w centrum miasta Katania. Czarujące pokoje i apartamenty są dobrze wyposażone w klimatyzację i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, idealne zarówno dla osób w podróży służbowej, jak i dla turystów. Goście mogą wybrać się na wspaniałe śniadanie w formie bufetu w amerykańskim barze oraz zjeść kolację w jednej z dwóch stylowych restauracji. Osoby podróżujące w interesach mogą również skorzystać z hotelowych sal konferencyjnych, a wszyscy goście po całym dniu spotkań lub zwiedzania mogą odprężyć się na basenie, w spa i centrum fitness.

  Pokaż więcej
 • Nh Collection Taormina
  Od1.059złZa noc

  Nh Collection Taorminastars

  Taormina Area, Sycylia , Via circonvallazione 11 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1063 opinii podróżnychNa podstawie 1063 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Taormina Area. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 3. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Nh Collection Taormina jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Nh Collection Taormina zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Nh Collection Taormina. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Nh Collection Taormina zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Nh Collection Taormina. Obecny jest parking. Odwiedzający są witani w nieruchomości przyjaznej dla środowiska. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Nh Collection Taormina zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług Nh Collection Taormina mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Kalos
  Od383złZa noc

  Kalosstars

  Taormina Area, Sycylia , Via calcide eubea 29 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 169 opinii podróżnychNa podstawie 169 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Taormina Area. Kalos oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Kalos nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Kalos.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   319  Hotele w Sycylia
Strona  1  z  32
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Sicily is considered to be Italy's main island. It is also the largest and one of the most popular of all the islands in the Mediterranean Sea. We recommend you visit Palermo, the island's capital, a beautiful city that combines Medieval and Arab features in a truly magical way. Here you can visit the Church of St. John of the Hermits. Another must is Taormina, where you can visit an impressive Greek theatre and the volcano of Etna. Syracuse is another stunning city. In its old part (Ortigia) you can find delightful beaches, historic houses and the Aretusa fountain, which gives fresh water, very close to the sea. Do not miss it. In Agrigento you can visit the Valley of the Temples and the "via Atenea". Near Palermo are the Segesta and Selinunte archaeological parks. Sicily hides many myths and legends related to the Italian mafia and so there is a popular tour, known as the "mafia tour", that displays different sites characteristic of the island: the Justice Palace, the Ucciardone prison, the Massimo theatre, where scenes from The Godfather were filmed and the famous town of Corleone. Discover Sicily!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Sycylia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj