Hotele w Sycylia

Znajdź na mapie
Hotele w Sycylia

SycyliaOd  155zł

Polecane hotele w Sycylia

Sortuj według
 • Excelsior Palace
  Od789złZa noc

  Excelsior PalacestarsGreenProgram Icon

  Taormina Area, Sycylia , Viale pietro toselli 8 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 803 opinii podróżnychNa podstawie 803 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Taormina Area. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 41. 0 kilometrów. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1904. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Excelsior Palace. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Goście mogą przywieźć swoje zwierzęta do nieruchomości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Excelsior Palace. Excelsior Palace stosuje zasady zrównoważonej polityki. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Excelsior Palace może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Baia Azzurra
  Od311złZa noc

  Baia Azzurrastars

  Taormina Area, Sycylia , Via nazionale 240 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 506 opinii podróżnychNa podstawie 506 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Taormina Area. Baia Azzurra został skonstruowany w roku 1964. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Baia D`Oro Hotel
  Od340złZa noc

  Baia D`Oro Hotelstars

  Agrigento, Sycylia , Contrada mollarella - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 96 opinii podróżnychNa podstawie 96 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Agrigento. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Baia D`Oro Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Hopps Hotel
  Od234złZa noc

  Hopps Hotelstars

  Trapani, Sycylia , Via hopps g 29 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 180 opinii podróżnychNa podstawie 180 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Trapani, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 800 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Hopps Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Hopps Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Hopps Hotel. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Hopps Hotel. Niektóre z niniejszych usług Hopps Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Club Eloro
  Od314złZa noc

  Hotel Club Elorostars

  Unknown zone, Unknown destination , Contrada pizzuta - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 278 opinii podróżnychNa podstawie 278 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Siracusa. Usytuowana w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 6. 0 kilometrów od struktury. Hotel znajduje się w odległości 6. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Goście mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych hotelu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w Hotel Club Eloro. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Hotel Club Eloro akceptuje małe zwierzęta. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Niektóre z niniejszych usług Hotel Club Eloro mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Residence Dei Baroni
  Od154złZa noc

  Residence Dei Baronistars

  Siracusa, Sycylia , Largo della gancia 32 - Mapa
   

  Ta przytulna rezydencja jest zlokalizowana w Siracusa. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Residence Dei Baroni mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Residence Villa Liliana
  Od404złZa noc

  Residence Villa Lilianastars

  Taormina Area, Sycylia , Via fazello 5 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest położony w Giardini Naxos. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Residence Villa Liliana nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Residence Villa Liliana. Niektóre z niniejszych usług Residence Villa Liliana mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • ibis Styles Palermo Cristal
  Od215złZa noc

  ibis Styles Palermo Cristalstars

  Palermo, Sycylia , Via roma 477 a 477 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 617 opinii podróżnychNa podstawie 617 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Palermo. Hotel, położony bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2010. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ibis Styles Palermo Cristal zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullGoście mogą przywieźć swoje zwierzęta do nieruchomości. Nieruchomość zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Ibis Styles Palermo Cristal. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Caparena
  Od585złZa noc

  Hotel Caparenastars

  Taormina Area, Sycylia , Via nazionale 189 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 642 opinii podróżnychNa podstawie 642 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Taormina Area. Kwatera, usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 20 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 5 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został skonstruowany w roku 1990. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Goście docenią całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Hotel Caparena oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Hotel Caparena zapewnia parking dla wygody gości. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. W przypadku potrzeby, podróżujący mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy.

  Pokaż więcej
 • Tonic
  Od256złZa noc

  Tonicstars

  Palermo, Sycylia , Via mariano stabile 126 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 863 opinii podróżnychNa podstawie 863 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Palermo. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 300 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 28. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 400 metrów od portu. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2016. Wspólne obszary struktury zapewniają dostęp do Internetu Wi-Fi. Tonic zapewnia całodobową recepcję. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Tonic posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Hotel posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Ponadto, ten hotel zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   389  Hotele w Sycylia
Strona  1  z  39
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Sicily is considered to be Italy's main island. It is also the largest and one of the most popular of all the islands in the Mediterranean Sea. We recommend you visit Palermo, the island's capital, a beautiful city that combines Medieval and Arab features in a truly magical way. Here you can visit the Church of St. John of the Hermits. Another must is Taormina, where you can visit an impressive Greek theatre and the volcano of Etna. Syracuse is another stunning city. In its old part (Ortigia) you can find delightful beaches, historic houses and the Aretusa fountain, which gives fresh water, very close to the sea. Do not miss it. In Agrigento you can visit the Valley of the Temples and the "via Atenea". Near Palermo are the Segesta and Selinunte archaeological parks. Sicily hides many myths and legends related to the Italian mafia and so there is a popular tour, known as the "mafia tour", that displays different sites characteristic of the island: the Justice Palace, the Ucciardone prison, the Massimo theatre, where scenes from The Godfather were filmed and the famous town of Corleone. Discover Sicily!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Sycylia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Hotel Club Eloro
  Hotel Club Eloro
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Naprawdę godne polecenia! Przy plaży, czysto, miła obsługa. Spędziliśmy tam bardzo przyjemnie tygodniowy urlop.

  Zbigniew
  Klient Hotelopia, 26/06/2019

  Od315złPokaż więcej