Hotele w Sycylia

Znajdź na mapie
Hotele w Sycylia

SycyliaOd  89zł

Polecane hotele w Sycylia

Sortuj według
 • Fiesta Sicilia Resort
  Od615złZa noc

  Fiesta Sicilia Resortstars

  Palermo, Sycylia , Viale himera 7/8 ss 113 km 204.3 43319 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 917 opinii podróżnychNa podstawie 917 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Palermo. Położony w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się tuż przed posiadłością. Ta nieruchomość została założona w roku 2004. Wspólne obszary struktury zapewniają dostęp do Internetu Wi-Fi. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim podróżującym. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Podróżujący mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Niektóre z niniejszych usług Fiesta Sicilia Resort mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Centrale Palace
  Od829złZa noc

  Eurostars Centrale Palacestars

  Palermo, Sycylia , Corso vittorio emanuele 327 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1241 opinii podróżnychNa podstawie 1241 opinii podróżnych

  Centrale Palace to piękny hotel mieszczący się w arystokratycznej rezydencji z XVIII- wieku z imponującą fasadą i położony jest w samym sercu Starego Miasta w Palermo. W rejonie hotelu goście będą mogli zwiedzić wspaniałe przykłady stylu romańskiego, gotyku, renesansu i baroku, a także liczne przykłady sztuki współczesnej. Ten elegancki hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od wielu atrakcji, w tym Palazzo dei Normanni. Hotel ma stylowe wnętrza z klasycznymi meblami i oferuje fantastyczne, przestronne pokoje na wspaniały pobyt.

  Pokaż więcej
 • Hotel President Sea Palace
  Od281złZa noc

  Hotel President Sea Palacestars

  Siracusa, Sycylia , Contrada falconara - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 120 opinii podróżnychNa podstawie 120 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Siracusa. Usytuowana w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 6. 0 kilometrów od struktury. Goście mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 6. 0 kilometrów. Hotel President Sea Palace przeszedł renowację w roku 2016. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Hotel President Sea Palace oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Hotel President Sea Palace nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta mogą przebywać w hotelu. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Różnorodna oferta rozrywkowa w Hotel President Sea Palace gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Baia D`Oro Hotel
  Od281złZa noc

  Baia D`Oro Hotelstars

  Agrigento, Sycylia , Contrada mollarella - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 93 opinii podróżnychNa podstawie 93 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Agrigento. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Baia D`Oro Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Hotel Club Eloro
  Od281złZa noc

  Hotel Club Elorostars

  Siracusa, Sycylia , Contrada pizzuta - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 238 opinii podróżnychNa podstawie 238 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Siracusa. Usytuowana w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 6. 0 kilometrów. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Hotel Club Eloro posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, ten przyjazny dla osób niepełnosprawnych hotel zawiera kilka pokoi gościnnych dostępnych dla wózków inwalidzkich. Małe zwierzęta mogą przebywać w hotelu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście przebywający w Hotel Club Eloro mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Del Centro
  Od252złZa noc

  Hotel Del Centrostars

  Palermo, Sycylia , Via roma 72 72 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 588 opinii podróżnychNa podstawie 588 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Palermo. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od posiadłości. Kwatera położona jest w odległości 4. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Hotel Del Centro oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Miłośnicy zwierząt mogą cieszyć się swoim pobytem w tym hotelu, ponieważ jest on przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z garażu. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Hotel Del Centro może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Mercure Catania Excelsior
  Od555złZa noc

  Mercure Catania Excelsiorstars

  Catania, Sycylia , Piazza g. verga 39 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1110 opinii podróżnychNa podstawie 1110 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Catania. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Mercure Catania Excelsior został całkowicie odrestaurowany w roku 2001. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Mercure Catania Excelsior oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie pokoje gościnne w Mercure Catania Excelsior są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta są mile widziane w tej nieruchomości. Ta nieruchomość posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Goście mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Baia Azzurra
  Od330złZa noc

  Baia Azzurrastars

  Taormina Area, Sycylia , Via nazionale 240 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 491 opinii podróżnychNa podstawie 491 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Taormina Area. Ten hotel został zbudowany w roku 1964. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Cristal
  Od358złZa noc

  Cristalstars

  Palermo, Sycylia , Via roma 477 477/a - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 596 opinii podróżnychNa podstawie 596 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Palermo. Posiadłość, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 6. 0 kilometrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2010. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, Ibis Styles Palermo Cristal oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Ten hotel posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Goście przebywający w Ibis Styles Palermo Cristal mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Mercure Palermo Centro
  Od949złZa noc

  Mercure Palermo Centrostars

  Palermo, Sycylia , Via mariano stabile 112 112 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2117 opinii podróżnychNa podstawie 2117 opinii podróżnych

  Ten przyjazny dla rodzin hotel miejski położony jest w centrum Palermo. Teatry Politeama i Massimo są tylko kilka kroków od hotelu, a do nadmorskiej promenady można dojść w pięć minut. Dworzec kolejowy jest około 2 km od hotelu, a na miejskie lotnisko można dojechać w zaledwie 20 minut. Hotel oferuje przestronne i dźwiękoszczelne pokoje jedno-i dwuosobowe, wszystkie zaprojektowane są w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Goście mogą skorzystać z przydatnych usług, takich jak dostęp do internetu Wi-Fi oraz usług sekretarskich i biznesowych, a podróżujący służbowo docenią trzy wielofunkcyjne sale konferencyjne. W celu zapewnienia gościom dobrego początku każdego dnia, szef kuchni w hotelu przygotowuje pyszne śniadanie w formie bufetu, oferujące starannie dobrane składniki, domowe ciasta i ciastka oraz świeże, sezonowe owoce.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   370  Hotele w Sycylia
Strona  1  z  37
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Sicily is considered to be Italy's main island. It is also the largest and one of the most popular of all the islands in the Mediterranean Sea. We recommend you visit Palermo, the island's capital, a beautiful city that combines Medieval and Arab features in a truly magical way. Here you can visit the Church of St. John of the Hermits. Another must is Taormina, where you can visit an impressive Greek theatre and the volcano of Etna. Syracuse is another stunning city. In its old part (Ortigia) you can find delightful beaches, historic houses and the Aretusa fountain, which gives fresh water, very close to the sea. Do not miss it. In Agrigento you can visit the Valley of the Temples and the "via Atenea". Near Palermo are the Segesta and Selinunte archaeological parks. Sicily hides many myths and legends related to the Italian mafia and so there is a popular tour, known as the "mafia tour", that displays different sites characteristic of the island: the Justice Palace, the Ucciardone prison, the Massimo theatre, where scenes from The Godfather were filmed and the famous town of Corleone. Discover Sicily!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Sycylia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj