Hotele w Cefalu

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Baia del Capitano
  Od528złZa noc

  Baia del Capitanostars

  Cefalu, Sycylia , Contrada mazzaforno - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 443 opinii podróżnychNa podstawie 443 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Cefalu. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 450 metrów od kwatery. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2002. Baia del Capitano jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Baia del Capitano zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Baia del Capitano, w którym znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Ten hotel akceptuje małe zwierzęta. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Baia del Capitano oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne.

  Pokaż więcej
 • Villa Palamara
  Od528złZa noc

  Villa Palamarastars

  Cefalu, Sycylia , Contrada plaia degli uccelli - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 144 opinii podróżnychNa podstawie 144 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Cefalu. Położona w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera jest usytuowana w odległości 6. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 550 metrów od kwatery. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Villa Palamara. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Villa Palamara zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Villa Palamara zapewnia parking dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Santa Lucia and Le Sabbie D Oro
  Od444złZa noc

  Santa Lucia and Le Sabbie D Orostars

  Cefalu, Sycylia , Ss. 113 c/da santa lucia - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 596 opinii podróżnychNa podstawie 596 opinii podróżnych

  Hotel ten cieszy się dogodną lokalizacją nad brzegiem morza, w odległości zaledwie kilku minut od centrum zabytkowego oraz w niewielkiej odległości od słynnych, nadmorskich kurortów wybrzeża Sycylii. Ta ekskluzywna struktura oferuje nowoczesne wnętrza oraz wysoką jakość usług, w połączeniu z ciepłą atmosferą, gdzie każdy szczegół został starannie zaprojektowany w celu zapewnienia Gościom spokojnego i relaksującego pobytu. W niniejszym obiekcie, położonym na prywatnej plaży z panoramicznym widokiem na skałę Rocca w Cefalù, mieści się panoramiczna restauracja, w której Goście mają możliwość skosztowania lokalnych specjałów oraz spożycia śniadania w formie bufetu. Do dyspozycji Gości na terenie struktury dostępny jest odkryty basen, w pełni wyposażone sale konferencyjne i bankietowe, możliwość wieczornej rozrywki, Wi-Fi oraz parking. Na plaży mogą oni skorzystać z parasoli oraz z dwóch leżaków. Restauracja jest idealnym miejscem dla Gości pragnących skosztować specjałów kuchni lokalnej i międzynarodowej, w wyjątkowo przyjemnej atmosferze.

  Pokaż więcej
 • Hotel Costa Verde
  Od454złZa noc

  Hotel Costa Verdestars

  Cefalu, Sycylia , Viale dell'imprenditoria - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 892 opinii podróżnychNa podstawie 892 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Cefalu. Położona w odległości 7. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Goście docenią całodobową recepcję. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, podróżujący mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Goście mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem.

  Pokaż więcej
 • Artemis
  Od551złZa noc

  Artemisstars

  Cefalu, Sycylia , Via roma 101 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 558 opinii podróżnychNa podstawie 558 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Cefalu. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Artemis. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Al Pescatore
  Od259złZa noc

  Al Pescatorestars

  Cefalu, Sycylia , Contrada caldura - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 134 opinii podróżnychNa podstawie 134 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel znajduje się w Cefalu. Osoby przebywające w tym hotelu mogą nawigować po Internecie dzięki dostępowi do Wi-Fi, gotowemu do użytku w obszarach publicznych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Blue Bay
  Od1.215złZa noc

  Blue Baystars

  Cefalu, Sycylia , Contrada kalura - Mapa
   

  Ta urocza rezydencja jest położona w Cefalu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Blue Bay. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • Villa Belvedere
  Od358złZa noc

  Villa Belvederestars

  Cefalu, Sycylia , Via dei mulini 43 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 203 opinii podróżnychNa podstawie 203 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Cefalu. Posiadłość, usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 5 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od kwatery. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2003. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Villa Belvedere może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Vallegrande Nature Resort
  Od817złZa noc

  Vallegrande Nature Resortstars

  Cefalu, Sycylia , Contrada vallegrande - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 32 opinii podróżnychNa podstawie 32 opinii podróżnych

  Ten czarujący kurort , specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Cefalu. Vallegrande Nature Resort został całkowicie odrestaurowany w roku 2018. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Vallegrande Nature Resort oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tym kurorcie. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Vallegrande Nature Resort szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Cefalu

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj