Hotele w Isole Eolie

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Cutimare
  Od545złZa noc

  Cutimarestars

  Isole Eolie, Sycylia , Via mazzini - acquacalda - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 254 opinii podróżnychNa podstawie 254 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Aeolian Islands. Usytuowana w odległości 10. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 10. 0 kilometrów od hotelu. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5 metrów od struktury. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2011. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Cutimare posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Residence Al Belvedere Salina
  Od457złZa noc

  Hotel Residence Al Belvedere Salinastars

  Isole Eolie, Sycylia , Via santa lucia 8, leni - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 255 opinii podróżnychNa podstawie 255 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Aeolian Islands. Położona w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel Residence Al Belvedere Salina zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Hotel Residence Al Belvedere Salina zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Mamma Santina
  Od596złZa noc

  Mamma Santinastars

  Isole Eolie, Sycylia , Via sanità 40 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 376 opinii podróżnychNa podstawie 376 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Aeolian Islands. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Mamma Santina. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Zwierzęta nie są dozwolone w Mamma Santina.

  Pokaż więcej
 • Amarea
  Od346złZa noc

  Amareastars

  Isole Eolie, Sycylia , Cesare battisti - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 206 opinii podróżnychNa podstawie 206 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Aeolian Islands. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Z posiadłości można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od struktury. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 400 metrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2008. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Amarea, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Lisca Bianca
  Od533złZa noc

  Lisca Biancastars

  Isole Eolie, Sycylia , Via lani 1 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 230 opinii podróżnychNa podstawie 230 opinii podróżnych

  Hotel usytuowany jest w Panarea i oferuje gościom wspaniałą lokalizacją nad morzem z pięknym widokiem. Hotel znajduje się w zacisznej okolicy, w otoczeniu pięknych ogrodów śródziemnomorskich i naprzeciwko przystani. Kompleks jest doskonałym przykładem tradycyjnej architektury liparyjskiej. Zatoka Cala Junco, jak również wiele małych piaszczystych zatoczek, które warto odwiedzić, znajduje się w niewielkiej odległości od hotelu.

  Pokaż więcej
 • Carasco Hotel
  Od730złZa noc

  Carasco Hotelstars

  Isole Eolie, Sycylia , Porto delle genti - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 400 opinii podróżnychNa podstawie 400 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Aeolian Islands. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Eros
  Od598złZa noc

  Erosstars

  Isole Eolie, Sycylia , Via porto levante 64 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 285 opinii podróżnychNa podstawie 285 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla osób dorosłych, mieści się w Aeolian Islands. Usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od hotelu. Hotel położony jest w pieszej odległości 500 metrów od portu. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Rocce Azzurre
  Od636złZa noc

  Hotel Rocce Azzurrestars

  Isole Eolie, Sycylia , Via maddalena 69 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Aeolian Islands. Hotel Rocce Azzurre oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Hotel Rocce Azzurre nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Hotel Ossidiana Stromboli
  Od450złZa noc

  Hotel Ossidiana Strombolistars

  Isole Eolie, Sycylia , Via marina - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 627 opinii podróżnychNa podstawie 627 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Aeolian Islands. Usytuowany w odległości 50 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Hotel Ossidiana Stromboli nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Hotel Ossidiana Stromboli może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Mea
  Od480złZa noc

  Hotel Meastars

  Isole Eolie, Sycylia , Via falcone borsellino - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 657 opinii podróżnychNa podstawie 657 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Aeolian Islands. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 4. 0 kilometrów od posiadłości. Hotel Mea został zbudowany w roku 2011. Hotel Mea oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście mogą bawić się korzystając z opcji rozrywkowych nieruchomości.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   12  Hotele w Isole Eolie
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Isole Eolie

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj