Hotele w Marsala

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Baglio Basile
  Od385złZa noc

  Baglio Basilestars

  Marsala, Sycylia , Ss 115 km 43,200 c.da triglia scaletta - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1864 opinii podróżnychNa podstawie 1864 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Marsala. Struktura, usytuowana w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hotel położony jest w odległości 5. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ten hotel został założony w roku 2005. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Baglio Basile. Baglio Basile zapewnia całodobową recepcję. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Baglio Basile posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w nieruchomości zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Baglio Basile może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Best Western Hotel Stella D'Italia
  Od397złZa noc

  Best Western Hotel Stella D'Italiastars

  Marsala, Sycylia , Via m. rapisardi 7 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 421 opinii podróżnychNa podstawie 421 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Marsala. Struktura, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Z posiadłości można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 3. 0 kilometrów od struktury. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Best Western Hotel Stella D'Italia pochodzi z roku 1873 i został całkowicie odnowiony w roku 2006. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Best Western Hotel Stella D'Italia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Case Vacanza Torre Lupa
  Od375złZa noc

  Case Vacanza Torre Lupastars

  Marsala, Sycylia , Via torre lupa 123 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 38 opinii podróżnychNa podstawie 38 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Marsala. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Case Vacanza Torre Lupa. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Ponadto, ta nieruchomość zezwala na obecność dużych zwierząt. Case Vacanza Torre Lupa może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Relais Lo Stagnone
  Od226złZa noc

  Relais Lo Stagnonestars

  Marsala, Sycylia , C.da spagnola 89 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel znajduje się w Marsala. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 15. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Relais Lo Stagnone nie obsługuje całodobowej recepcji. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy.

  Pokaż więcej
 • Travini Suite Hotel Residence
  Od319złZa noc

  Travini Suite Hotel Residencestars

  Marsala, Sycylia , C/da berbaro 4/b - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest położony w Marsala. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Ta nieruchomość jest przyjazna dla środowiska. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Delfino Beach Hotel
  Od539złZa noc

  Delfino Beach Hotelstars

  Marsala, Sycylia , Via lungomare mediterraneo, 672 672 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 981 opinii podróżnychNa podstawie 981 opinii podróżnych

  Ten wspaniały ośrodek wypoczynkowy położony jest na południowo-zachodnim wybrzeżu idyllicznej wyspy Sycylii. Hotel znajduje się zaledwie 300 metrów od nieskazitelnie białych piasków plaży i połyskujących wód morza. Obiekt usytuowany jest w odległości zaledwie 4 km od centrum Marsala i otoczony jest dobrze utrzymanym ogrodem oraz ma spokojną atmosferę. Goście mogą z łatwością odkrywać uroki okolicy. Ten uroczy hotel ma doskonały styl śródziemnomorski i wita gości elegancją i splendorem. Pokoje są bogato wyposażone, mają kojące barwy i roztaczają atmosferę spokoju i ciszy. Ośrodek wypoczynkowy oferuje ogromne i doskonałe zaplecze, które zapewnia, że nigdy nie jest tu nudno. Goście w każdym wieku będą zachwyceni atrakcjami, które oferuje ten ośrodek.

  Pokaż więcej
 • SEAWATER HOTEL
  Od257złZa noc

  SEAWATER HOTELstars

  Marsala, Sycylia , Via trapani 330 - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Marsala. Położony w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. Posiadłość położona jest w odległości 2. 7 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od struktury. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 0 kilometrów. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2020. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. SEAWATER HOTEL zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, SEAWATER HOTEL zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w SEAWATER HOTEL. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Odwiedzający będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich podróżujących. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Marsala

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj