Hotele w Messina

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Viola Palace Hotel
  Od279złZa noc

  Viola Palace Hotelstars

  Messina, Sycylia , Via antonello da messina,90 90 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 595 opinii podróżnychNa podstawie 595 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Messina. Położona w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 150 metrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2009. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Viola Palace Hotel. Viola Palace Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Residence dei Margi
  Od351złZa noc

  Residence dei Margistars

  Messina, Sycylia , Via margi. torre faro 53 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 37 opinii podróżnychNa podstawie 37 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Messina. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 21. 1 kilometrów. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Royal Palace
  Od321złZa noc

  Royal Palacestars

  Messina, Sycylia , Via t.cannizzaro 3 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 522 opinii podróżnychNa podstawie 522 opinii podróżnych

  Otoczony dziedzictwem historycznym, zaledwie kilka kroków od nadbrzeża Mesyny, ten imponujący, miejski obiekt oferuje komfort i wygodę dla każdego gościa. Stacja kolejowa i terminal promowy znajdują się u drzwi hotelu, a do najbliższego centrum handlowego można dojść w kilka minut. Ten przyjazny osobom niepełnosprawnym hotel może być strategiczną bazą do odkrywania miasta i najważniejszych zabytków, w tym katedry, monumentu Porta Grazia i Ogrodu Botanicznego Pietro Castelli. Ten uroczy obiekt chlubi się dużymi pokojami, urządzonymi z ponadczasową elegancją. Wszystkie są dobrze wyposażone w nowoczesne udogodnienia, aby zapewnić przyjemny pobyt. Każdego ranka, na wspaniały początek dnia, goście mogą skosztować pysznego śniadania w formie bufetu. W przytulnym hotelowym barze mogą wypić aromatyczną kawę lub orzeźwiający napój. Obiekt oferuje także parking, dla wygody gości przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • La Chicca Palace Hotel
  Od429złZa noc

  La Chicca Palace Hotelstars

  Messina, Sycylia , Via t. la rosa 1 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 219 opinii podróżnychNa podstawie 219 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Messina. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. La Chicca Palace Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Alimunera Hotel
  Od822złZa noc

  Alimunera Hotelstars

  Messina, Sycylia , Strada statale 116, km 94 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 20 opinii podróżnychNa podstawie 20 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Messina. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2017. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Alimunera Hotel zawiera kilka pokoi gościnnych dostępnych dla wózków inwalidzkich. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Alimunera Hotel zapewnia parking dla wygody gości. Alimunera Hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne.

  Pokaż więcej
 • Le Dune Beach Club
  Od320złZa noc

  Le Dune Beach Clubstars

  Messina, Sycylia , Ss. 113 - km. 13,400 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 493 opinii podróżnychNa podstawie 493 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Messina. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Le Dune Beach Club nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Europa Palace
  Od272złZa noc

  Europa Palacestars

  Messina, Sycylia , S s 114 km 5 470 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel mieści się w Messina. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Europa Palace oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Europa Palace nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Obecny jest parking. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Santa Margherita
  Od344złZa noc

  Santa Margheritastars

  Messina, Sycylia , Contrada santa margherita 89 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel wiejski, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Messina. Położony w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel wiejski umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 3. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od najbliższej plaży. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel wiejski został w pełni odnowiony w roku 2016. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Ten hotel wiejski oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu wiejskim. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim gościom. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Santa Margherita zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Cassisi Hotel
  Od2.220złZa noc

  Cassisi Hotelstars

  Messina, Sycylia , Via cassisi 5 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 170 opinii podróżnychNa podstawie 170 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Messina. Położona w odległości 5 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 5. 0 kilometrów. W odległości 1 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 50 metrów od najbliższej plaży. Posiadłość położona jest w odległości 20 metrów od portu. Cassisi Hotel został zbudowany w roku 2006. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w Cassisi Hotel. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Cassisi Hotel. Cassisi Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Residence La Residenza
  Od262złZa noc

  Residence La Residenzastars

  Messina, Sycylia , Via 27 luglio 115 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 78 opinii podróżnychNa podstawie 78 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Messina. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1930. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Residence La Residenza. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Residence La Residenza nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   19  Hotele w Messina
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Messina

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj