Hotele w Siracusa

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • UNA Hotel One Spa&Wellness
  Od313złZa noc

  UNA Hotel One Spa&Wellnessstars

  Siracusa, Sycylia , Via diodoro siculo 4 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1230 opinii podróżnychNa podstawie 1230 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się w odległości zaledwie 800 metrów od parku archeologicznego w Syracuse. Hotel położony jest w niewielkiej odległości jazdy od centrum starego miasta Siracusa i zaledwie 54 km od lotniska Katania-Fontanarossa. Ten wspaniały hotel oferuje świeżą koncepcję designerska, kusząc gości połączeniem luksusu i wygody . Hotel doskonale stworzył atmosferę , która oferuje multi-sensoryczne doświadczenie dla gości. Pokoje są wymownie zaprojektowane, luksusowe, idealne na relaks. Goście mogą cieszyć się znakomitymi doświadczeniami kulinarnymi w eleganckiej restauracji.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Ortigia
  Od4.426złZa noc

  Grand Hotel Ortigiastars

  Siracusa, Sycylia , Viale mazzini - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 772 opinii podróżnychNa podstawie 772 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Siracusa. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 5 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od posiadłości. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1890. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Grand Hotel Ortigia oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tym hotelu. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Goście mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Grand Hotel Ortigia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Posta
  Od332złZa noc

  Hotel Postastars

  Siracusa, Sycylia , Via trieste 33 33 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 471 opinii podróżnychNa podstawie 471 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Siracusa. Kwatera, usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 1. 5 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 50 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel Posta zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu są dozwolone nie tylko małe zwierzęta, lecz również duże. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Allegroitalia Siracusa Ortigia
  Od459złZa noc

  Allegroitalia Siracusa Ortigiastars

  Siracusa, Sycylia , Via alagona 55 55 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 77 opinii podróżnychNa podstawie 77 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Siracusa. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od kwatery. W odległości 15. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od kwatery. Struktura położona jest w odległości 850 metrów od portu. Nieruchomość została zbudowana w roku 2017. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ten hotel nie oferuje całodobowej recepcji. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Ponadto, goście mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tym hotelu. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Ortea Palace Luxury Hotel
  Od1.270złZa noc

  Ortea Palace Luxury Hotelstars

  Siracusa, Sycylia , Via riva nazario sauro - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 97 opinii podróżnychNa podstawie 97 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Siracusa. Ortea Palace Luxury Hotel został skonstruowany w roku 1920. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ortea Palace Luxury Hotel jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Ta nieruchomość akceptuje małe zwierzęta. W Ortea Palace Luxury Hotel znajduje się parking. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. W odniesieniu do relaksu, odwiedzający będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Nieruchomość posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Podróżujący mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Park Hotel Siracusa
  Od1.595złZa noc

  Park Hotel Siracusastars

  Siracusa, Sycylia , Via filisto 80 - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Siracusa. Park Hotel Siracusa oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Park Hotel Siracusa nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Villa dei Papiri
  Od385złZa noc

  Villa dei Papiristars

  Siracusa, Sycylia , Traversa cozzo pantano - riserva naturalistica - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 342 opinii podróżnychNa podstawie 342 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Siracusa. Usytuowana w odległości 5. 1 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 14. 5 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Posiadłość leży w odległości 4. 5 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5. 0 kilometrów od hotelu. Ta nieruchomość została ukończona w roku 1800 i odnowiona w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Villa dei Papiri. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Villa dei Papiri oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Villa dei Papiri posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Małe zwierzęta są dozwolone w Villa dei Papiri. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Residence Capo Campolato
  Od571złZa noc

  Hotel Residence Capo Campolatostars

  Siracusa, Sycylia , Contrada campolato - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 578 opinii podróżnychNa podstawie 578 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Siracusa, jest optymalny dla rodzin. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Hotel Residence Capo Campolato zawiera kilka segmentów dostępnych dla wózków inwalidzkich. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Hotel zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Hotel Residence Capo Campolato zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Hotel Residence Capo Campolato oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Hotel Residence Capo Campolato może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Mediterraneo Siracusa
  Od309złZa noc

  Mediterraneo Siracusastars

  Siracusa, Sycylia , Via tripoli 40 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 215 opinii podróżnychNa podstawie 215 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Siracusa. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2006. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Mediterraneo Siracusa.

  Pokaż więcej
 • Il Podere Hotel Restaurant
  Od388złZa noc

  Il Podere Hotel Restaurantstars

  Siracusa, Sycylia , Traversa torre landolina 11 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 277 opinii podróżnychNa podstawie 277 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Siracusa, jest optymalny dla rodzin. Usytuowana w odległości 9. 3 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 5 kilometrów od kwatery. Ten hotel został założony w roku 1898. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Wszystkie segmenty w Il Podere Hotel Restaurant są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Il Podere Hotel Restaurant. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Odwiedzający mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Odwiedzający nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Il Podere Hotel Restaurant może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   25  Hotele w Siracusa
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Siracusa

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj