Hostele i schroniska w Sycylia

Znajdź na mapie
Hostele i schroniska w Sycylia

Hostele i schroniska w SycyliaOd  136zł

Polecane Hostele i schroniska w Sycylia

Sortuj według
 • B&B Stesicoro - InHabit City Center
  Od232złZa noc

  B&B Stesicoro - InHabit City CenterstarsGreenProgram Icon

  Catania, Sycylia , Via etnea 123, entrance via neve 7 - Mapa
  1,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 371 opinii podróżnychNa podstawie 371 opinii podróżnych

  Znajdujący się w centrum Katanii komfortowy i uroczy obiekt pozwala gościom z łatwością odkrywać wszystko, co to fascynujące, bogate w kulturę miasto ma do zaoferowania. Znajduje się w sąsiedztwie antycznego amfiteatru i w pobliżu skweru Piazza Stesicoro i trasy Via Etnea. Dzięki szerokiej ofercie barów, restauracji, kawiarni i eleganckich sklepów, które znajdują się w pobliżu hotelu, turyści spędzą wakacje swojego życia. Wszystkie pokoje są ładnie urządzone i wykończone w tradycyjnym, ale przytulnym stylu. Są w pełni wyposażone we wszystkie udogodnienia, konieczne do zapewniania komfortowego pobytu, w tym parkiet na podłodze i dużo naturalnego światła. W niektórych przypadkach mają balkony, na których można oddychać świeżym miejskim powietrzem. Goście mogą rozpocząć dzień od smacznego śniadania w formie bufetu i skorzystać z użytecznych hotelowych usług.

  Pokaż więcej
 • Ferrini Home Residence 150
  Od265złZa noc

  Ferrini Home Residence 150stars

  Catania, Sycylia , Via grotte bianche 150 14 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 27 opinii podróżnychNa podstawie 27 opinii podróżnych

  Ta przytulna rezydencja znajduje się w Catania. Kwatera, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Rezydencja położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od posiadłości. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta rezydencja została całkowicie odrestaurowana w roku 2016. Rezydencja oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to rezydencja przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ferrini Home
  Od350złZa noc

  Ferrini Homestars

  Catania, Sycylia , Via monte sant'agata 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 187 opinii podróżnychNa podstawie 187 opinii podróżnych

  Ta prosta rezydencja znajduje się w Catania. Struktura, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 20 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Ferrini Home pochodzi z roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2013. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Ferrini Home nie oferuje całodobowej recepcji. Ferrini Home zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ferrini Home zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Goście przebywający w tej rezydencji mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej rezydencji, idealnej do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Ferrini Home może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Gattopardo House
  Od204złZa noc

  Gattopardo Housestars

  Catania, Sycylia , Via minoriti 10 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 189 opinii podróżnychNa podstawie 189 opinii podróżnych

  Ten przytulny pensjonat, znajdujący się w Catania, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Posiadłość, usytuowana w odległości 10 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Pensjonat położony jest w odległości 5. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Ten pensjonat pochodzi z roku 1800 i został całkowicie odnowiony w roku 2012. Ponadto, dostęp do Wi-Fi jest oferowany we wspólnych obszarach struktury. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Gattopardo House posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to pensjonat przyjazny dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług Gattopardo House mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bed In Spa
  Od419złZa noc

  Bed In Spastars

  Palermo, Sycylia , Via villaermosa 18 - Mapa
   

  Ten przytulny pensjonat jest usytuowany w Palermo. Posiadłość, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 150 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Bed In Spa zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Zwierzęta nie są dozwolone w Bed In Spa. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Da Gianni E Lucia Rooms
  Od235złZa noc

  Da Gianni E Lucia Roomsstars

  Catania, Sycylia , Piazza stesicoro 59 59 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 442 opinii podróżnychNa podstawie 442 opinii podróżnych

  Ten przytulny pensjonat znajduje się w Catania. Kwatera, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości 30. 0 kilometrów od stoków. W odległości 30 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Pensjonat położony jest w odległości 5 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w pieszej odległości 3 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten pensjonat został zbudowany w roku 1700 i został całkowicie odnowiony w roku 2018. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Da Gianni E Lucia Rooms zapewnia całodobową recepcję. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Duomo Suites & Spa
  Od820złZa noc

  Duomo Suites & Spastars

  Catania, Sycylia , Via garibaldi 23 - Mapa
   

  Ta przytulna rezydencja jest usytuowana w Catania. Struktura, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 4. 0 kilometrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 5 kilometrów. Rezydencja położona jest w odległości 1000 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Duomo Suites & Spa oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Ta przyjazna dla zwierząt rezydencja akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Villa Collina
  Od334złZa noc

  Villa Collinastars

  Taormina Area, Sycylia , Via larunchi 34 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 25 opinii podróżnychNa podstawie 25 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest zlokalizowany w Taormina Area. Ten hotel nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Bellaroto Suite
  Od767złZa noc

  Bellaroto Suitestars

  Palermo, Sycylia , Via ruggiero mastrangelo 7 - Mapa
   

  Ten przytulny bed and breakfast jest położony w Palermo. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Bellaroto Suite został całkowicie odrestaurowany w roku 2017. Ponadto, w bed and breakfast oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Ponadto, Bellaroto Suite oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten bed and breakfast nie zezwala na obecność zwierząt. W Bellaroto Suite znajduje się parking. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Residence Montegrappa
  Od311złZa noc

  Residence Montegrappastars

  Palermo, Sycylia , Via montegrappa 67 67 - Mapa
   

  Ten przytulny hotel apartamentowy znajduje się w Palermo. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2013. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Ponadto, Residence Montegrappa oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Residence Montegrappa zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   31  Hotele w Sycylia
Strona  1  z  4
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj