Hotele 3-gwiazdkowe w Sycylia

Znajdź na mapie
Hotele 3-gwiazdkowe w Sycylia

Hotele 3-gwiazdkowe w SycyliaOd  136zł

Polecane Hotele 3-gwiazdkowe w Sycylia

Sortuj według
 • Tonic
  Od226złZa noc

  Tonicstars

  Palermo, Sycylia , Via mariano stabile 126 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 863 opinii podróżnychNa podstawie 863 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Palermo. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 300 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 28. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 400 metrów od portu. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2016. Wspólne obszary struktury zapewniają dostęp do Internetu Wi-Fi. Tonic zapewnia całodobową recepcję. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Tonic posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Hotel posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Ponadto, ten hotel zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Catania Town
  Od173złZa noc

  Hotel Catania Townstars

  Catania, Sycylia , Santa maria di betlem 18 - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel jest położony w Catania. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości 30. 0 kilometrów od stoków. W niewielkiej odległości goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Wspólne obszary struktury zapewniają dostęp do Internetu Wi-Fi. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Hotel Catania Town nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług Hotel Catania Town mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Club Eloro
  Od449złZa noc

  Hotel Club Elorostars

  Unknown zone, Unknown destination , Contrada pizzuta - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 278 opinii podróżnychNa podstawie 278 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Siracusa. Usytuowana w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 6. 0 kilometrów od struktury. Hotel znajduje się w odległości 6. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Goście mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych hotelu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w Hotel Club Eloro. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Hotel Club Eloro akceptuje małe zwierzęta. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Niektóre z niniejszych usług Hotel Club Eloro mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Catania Centro Rooms
  Od224złZa noc

  Catania Centro Roomsstars

  Catania, Sycylia , Viale regina margherita 2/d - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 149 opinii podróżnychNa podstawie 149 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Catania. Kwatera, usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od hotelu. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Kwatera położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Catania Centro Rooms został całkowicie odnowiony w roku 2013. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Catania Centro Rooms. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Catania Centro Rooms oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Wszystkie łazienki w Catania Centro Rooms są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Catania Centro Rooms nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Villa Esperia
  Od414złZa noc

  Villa Esperiastars

  Palermo, Sycylia , Viale margherita di savoia 53 - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 175 opinii podróżnychNa podstawie 175 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Palermo. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od hotelu. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2007. Villa Esperia zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Villa Esperia. Goście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Villa Esperia. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Villa Esperia oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Manganelli Palace Hotel
  Od412złZa noc

  Manganelli Palace Hotelstars

  Catania, Sycylia , Via recalcaccia 2 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 513 opinii podróżnychNa podstawie 513 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest położony w Catania. Posiadłość, usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • BB Maqueda Central Suites
  Od308złZa noc

  BB Maqueda Central Suitesstars

  Palermo, Sycylia , Via bari 18 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten komfortowy bed and breakfast jest położony w Palermo. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, BB Maqueda Central Suites oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. W BB Maqueda Central Suites znajduje się parking.

  Pokaż więcej
 • Villa D'Amato
  Od174złZa noc

  Villa D'Amatostars

  Palermo, Sycylia , Via messina marine 178 / 180 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 154 opinii podróżnychNa podstawie 154 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Palermo. Kwatera, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 500 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5. 0 kilometrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2012. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Villa D'Amato oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta są dozwolone w Villa D'Amato. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Stesicorea Palace
  Od183złZa noc

  Stesicorea Palacestars

  Catania, Sycylia , Pz. stesicoro 56 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 177 opinii podróżnychNa podstawie 177 opinii podróżnych

  Hotel mieści się w zabytkowym pałacu z 1800 roku i jest strategicznie zlokalizowany w centrum Piazza Stesicoro, w samym sercu zabytkowego centrum Katanii. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu są banki, mini markety, butiki i restauracje. Jest to idealne miejsce, z którego można rozpocząć odkrywanie miasta i wszystkich jego uroków.

  Pokaż więcej
 • Vello D Oro
  Od374złZa noc

  Vello D Orostars

  Taormina Area, Sycylia , Tommaso fazzello 2 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 251 opinii podróżnychNa podstawie 251 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Taormina Area. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   140  Hotele w Sycylia
Strona  1  z  14
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj