Hotele przyjazne dla zwierząt w Sycylia

Znajdź na mapie
Hotele przyjazne dla zwierząt w Sycylia

Hotele przyjazne dla zwierząt w SycyliaOd  136zł

Polecane Hotele przyjazne dla zwierząt w Sycylia

Sortuj według
 • ibis Styles Palermo President
  Od266złZa noc

  ibis Styles Palermo Presidentstars

  Palermo, Sycylia , Via francesco crispi 230 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1630 opinii podróżnychNa podstawie 1630 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Palermo. Położona w odległości 800 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 60 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Struktura położona jest w pieszej odległości 20 metrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2012. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. ibis Styles Palermo President oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, ibis Styles Palermo President posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. nullTa nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Excelsior Palace
  Od825złZa noc

  Excelsior PalacestarsGreenProgram Icon

  Taormina Area, Sycylia , Viale pietro toselli 8 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 803 opinii podróżnychNa podstawie 803 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Taormina Area. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 41. 0 kilometrów. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1904. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Excelsior Palace. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Goście mogą przywieźć swoje zwierzęta do nieruchomości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Excelsior Palace. Excelsior Palace stosuje zasady zrównoważonej polityki. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Excelsior Palace może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ibis Styles Palermo Cristal
  Od247złZa noc

  Ibis Styles Palermo Cristalstars

  Palermo, Sycylia , Via roma 477 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 617 opinii podróżnychNa podstawie 617 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Palermo. Hotel, położony bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2010. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ibis Styles Palermo Cristal zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullGoście mogą przywieźć swoje zwierzęta do nieruchomości. Nieruchomość zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Ibis Styles Palermo Cristal. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Club Esse Selinunte Beach
  Od243złZa noc

  Club Esse Selinunte Beachstars

  Selinunte, Sycylia , Contrada belice di mare, marinella di selinunte n/a - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 760 opinii podróżnychNa podstawie 760 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Selinunte, jest optymalny dla rodzin. Usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 2. 0 kilometrów. W odległości 2. 0 kilometrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 700 metrów od kwatery. Club Esse Selinunte Beach został skonstruowany w roku 2006. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Club Esse Selinunte Beach oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Club Esse Selinunte Beach oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Club Esse Selinunte Beach może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Club Eloro
  Od449złZa noc

  Hotel Club Elorostars

  Unknown zone, Unknown destination , Contrada pizzuta - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 278 opinii podróżnychNa podstawie 278 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Siracusa. Usytuowana w odległości 6. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 6. 0 kilometrów od struktury. Hotel znajduje się w odległości 6. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Goście mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych hotelu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w Hotel Club Eloro. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Hotel Club Eloro akceptuje małe zwierzęta. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Niektóre z niniejszych usług Hotel Club Eloro mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • VOI Grand Hotel Mazzaro Sea Palace
  Od1.766złZa noc

  VOI Grand Hotel Mazzaro Sea Palacestars

  Taormina Area, Sycylia , Via nazionale 147 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 461 opinii podróżnychNa podstawie 461 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest usytuowany w Taormina Area. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 metrów od hotelu. VOI Grand Hotel Mazzaro Sea Palace został skonstruowany w roku 1985. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Nh Collection Taormina
  Od1.086złZa noc

  Nh Collection TaorminastarsGreenProgram Icon

  Taormina Area, Sycylia , Via circonvallazione 11 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1063 opinii podróżnychNa podstawie 1063 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Taormina Area. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 3. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Nh Collection Taormina jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Nh Collection Taormina zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Nh Collection Taormina. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Nh Collection Taormina zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Nh Collection Taormina. Obecny jest parking. Odwiedzający są witani w nieruchomości przyjaznej dla środowiska. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Nh Collection Taormina zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług Nh Collection Taormina mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • NH Catania Centro
  Od371złZa noc

  NH Catania CentrostarsGreenProgram Icon

  Catania, Sycylia , Piazza trento 13 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1316 opinii podróżnychNa podstawie 1316 opinii podróżnych

  Hotel znajduje się w centrum strefy handlowej miasta Katania, 300 metrów od sądu i blisko uniwersytetu. Zaledwie kilka kroków dzieli go od historycznej arterii miasta, gdzie znajdują się park Villa Bellini, ogród botaniczny, rzymskie forum i termy Achilliane z czasów rzymskich. Ten przyjazny rodzinie hotel oferuje nowoczesny styl architektoniczny i 130 pokoi. Jest idealny zarówno dla podróżujących służbowo, jak i wczasowiczów. Udogodnienia obejmują klimatyzowaną restaurację z częścią dla niepalących, bezpłatny dostęp do Internetu i 7 sal konferencyjnych. Komfortowe pokoje są urządzone ze smakiem i wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie.

  Pokaż więcej
 • NH Palermo
  Od361złZa noc

  NH PalermostarsGreenProgram Icon

  Palermo, Sycylia , Foro italico 22/b - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1617 opinii podróżnychNa podstawie 1617 opinii podróżnych

  Nowoczesny hotel jest idealnie usytuowany w Palermo, tuż obok ogrodu botanicznego i plaży, mając wspaniałe widoki na zatokę Palermo. Zaledwie kilka kroków od hotelu znajduje się centrum miasta z licznymi muzeami, zabytkami, restauracjami, barami i sklepami. Główny dworzec kolejowy jest w odległości krótkiego spaceru, a terminal promowy łączący Sardynię z kontynentalną częścią Włoch w odległości spaceru. Hotel oferuje eleganckie i nowoczesne pokoje, ze wspaniałymi widokami z balkonu na ogród lub morze. Są one dobrze wyposażone i posiadają bezpłatne WiFi i klimatyzację. Dodatkowe usługi i udogodnienia w hotelu obejmują odkryty basen oraz restaurację serwującą smaczne dania kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej. Goście biznesowi docenią doskonałe zaplecze konferencyjne. Idealny hotel zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów.

  Pokaż więcej
 • Villa Esperia
  Od414złZa noc

  Villa Esperiastars

  Palermo, Sycylia , Viale margherita di savoia 53 - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 175 opinii podróżnychNa podstawie 175 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Palermo. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od hotelu. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2007. Villa Esperia zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Villa Esperia. Goście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w Villa Esperia. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Villa Esperia oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   167  Hotele w Sycylia
Strona  1  z  17
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj