Hotele w pobliżu Undefined

Znajdź na mapie
Hotele w Undefined

UndefinedOd  136zł

Polecane hotele w pobliżu Undefined

 • Jolly Aretusa Palace Hotel
  Od283złZa noc

  Jolly Aretusa Palace Hotelstars

  Siracusa, Sycylia , Corso gelone 45 - Mapa
  W odległości 0.73 km od Undefined
  3,5/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 405 opinii podróżnychNa podstawie 405 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Siracusa. Nieruchomość została zbudowana w roku 1958. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Jolly Aretusa Palace Hotel. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Jolly Aretusa Palace Hotel.

  Pokaż więcej
 • Ortea Palace Luxury Hotel
  Od1.270złZa noc

  Ortea Palace Luxury Hotelstars

  Siracusa, Sycylia , Via riva nazario sauro - Mapa
  W odległości 0.76 km od Undefined
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 97 opinii podróżnychNa podstawie 97 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Siracusa. Ortea Palace Luxury Hotel został skonstruowany w roku 1920. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ortea Palace Luxury Hotel jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Ta nieruchomość akceptuje małe zwierzęta. W Ortea Palace Luxury Hotel znajduje się parking. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. W odniesieniu do relaksu, odwiedzający będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Nieruchomość posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Podróżujący mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Posta
  Od332złZa noc

  Hotel Postastars

  Siracusa, Sycylia , Via trieste 33 33 - Mapa
  W odległości 0.81 km od Undefined
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 471 opinii podróżnychNa podstawie 471 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Siracusa. Kwatera, usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 1. 5 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 50 metrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hotel Posta zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu są dozwolone nie tylko małe zwierzęta, lecz również duże. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • B&B Nike
  Od301złZa noc

  B&B Nikestars

  Siracusa, Sycylia , Via malta n.31 (centro storico di siracusa) 31 - Mapa
  W odległości 1.02 km od Undefined
   

  Ten uroczy bed and breakfast, położony w Siracusa, jest optymalny dla osób homoseksualnych. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// B&B Nike został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. B&B Nike oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. B&B Nike zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ponadto, podróżujący mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tym bed and breakfast. B&B Nike zapewnia parking dla wygody gości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. B&B Nike może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • MEDUSA RESIDENCE & SPA
  Od1.232złZa noc

  MEDUSA RESIDENCE & SPAstars

  Siracusa, Sycylia , Vicolo medusa 5 - Mapa
  W odległości 1.02 km od Undefined
   

  Ta przytulna rezydencja jest zlokalizowana w Siracusa. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ta rezydencja nie oferuje całodobowej recepcji. MEDUSA RESIDENCE & SPA zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Mediterraneo Siracusa
  Od309złZa noc

  Mediterraneo Siracusastars

  Siracusa, Sycylia , Via tripoli 40 - Mapa
  W odległości 1.02 km od Undefined
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 215 opinii podróżnychNa podstawie 215 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Siracusa. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2006. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Mediterraneo Siracusa.

  Pokaż więcej
 • UNA Hotel One Spa&Wellness
  Od313złZa noc

  UNA Hotel One Spa&Wellnessstars

  Siracusa, Sycylia , Via diodoro siculo 4 - Mapa
  W odległości 1.11 km od Undefined
  4,7/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1230 opinii podróżnychNa podstawie 1230 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się w odległości zaledwie 800 metrów od parku archeologicznego w Syracuse. Hotel położony jest w niewielkiej odległości jazdy od centrum starego miasta Siracusa i zaledwie 54 km od lotniska Katania-Fontanarossa. Ten wspaniały hotel oferuje świeżą koncepcję designerska, kusząc gości połączeniem luksusu i wygody . Hotel doskonale stworzył atmosferę , która oferuje multi-sensoryczne doświadczenie dla gości. Pokoje są wymownie zaprojektowane, luksusowe, idealne na relaks. Goście mogą cieszyć się znakomitymi doświadczeniami kulinarnymi w eleganckiej restauracji.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Ortigia
  Od4.426złZa noc

  Grand Hotel Ortigiastars

  Siracusa, Sycylia , Viale mazzini - Mapa
  W odległości 1.13 km od Undefined
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 772 opinii podróżnychNa podstawie 772 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Siracusa. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 5 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od posiadłości. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 1890. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Grand Hotel Ortigia oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tym hotelu. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Goście mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Grand Hotel Ortigia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Park Hotel Siracusa
  Od1.595złZa noc

  Park Hotel Siracusastars

  Siracusa, Sycylia , Via filisto 80 - Mapa
  W odległości 1.42 km od Undefined
   

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Siracusa. Park Hotel Siracusa oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Park Hotel Siracusa nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Park Hotel Siracusa
  Od1.595złZa noc

  Park Hotel Siracusastars

  Siracusa, Sycylia , Via filisto, 80 80 - Mapa
  W odległości 1.47 km od Undefined
   

  Ten uroczy hotel mieści się w Siracusa. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Park Hotel Siracusa oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Odwiedzający nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tym hotelu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   14  Hotele w Undefined
Strona  1  z  2
 

Hotele w pobliżu  Undefined

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj