Hotele w pobliżu Katedra w Palermo

Znajdź na mapie
Hotele w Katedra w Palermo

Katedra w PalermoOd  143zł

Polecane hotele w pobliżu Katedra w Palermo

 • Residenza del Castillo
  Od327złZa noc

  Residenza del Castillostars

  Palermo, Sycylia , Piazza della vittoria 3 - Mapa
  W odległości 0.14 km od Katedra w Palermo
   

  Ten prosty bed and breakfast mieści się w Palermo. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Residenza del Castillo. Ta nieruchomość akceptuje małe zwierzęta. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Columbia
  Od224złZa noc

  Columbiastars

  Palermo, Sycylia , Via del celso 31 - Mapa
  W odległości 0.38 km od Katedra w Palermo
  3,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 608 opinii podróżnychNa podstawie 608 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel mieści się w Palermo. Hotel, usytuowany w odległości 150 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 9 metrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30 metrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 5 metrów od portu. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2010. Columbia zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Columbia nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. W Columbia znajduje się parking. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Centrale Palace
  Od315złZa noc

  Eurostars Centrale Palacestars

  Palermo, Sycylia , Corso vittorio emanuele 327 - Mapa
  W odległości 0.42 km od Katedra w Palermo
  4,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1270 opinii podróżnychNa podstawie 1270 opinii podróżnych

  Centrale Palace to piękny hotel mieszczący się w arystokratycznej rezydencji z XVIII- wieku z imponującą fasadą i położony jest w samym sercu Starego Miasta w Palermo. W rejonie hotelu goście będą mogli zwiedzić wspaniałe przykłady stylu romańskiego, gotyku, renesansu i baroku, a także liczne przykłady sztuki współczesnej. Ten elegancki hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od wielu atrakcji, w tym Palazzo dei Normanni. Hotel ma stylowe wnętrza z klasycznymi meblami i oferuje fantastyczne, przestronne pokoje na wspaniały pobyt.

  Pokaż więcej
 • Quintocanto Hotel And Spa
  Od490złZa noc

  Quintocanto Hotel And Spastars

  Palermo, Sycylia , Corso vittorio emanuele 310 - Mapa
  W odległości 0.45 km od Katedra w Palermo
   

  Ten czarujący hotel jest położony w Palermo. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 23. 7 kilometrów. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Quintocanto Hotel And Spa zapewnia całodobową recepcję. Quintocanto Hotel And Spa nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Quintocanto Hotel And Spa. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Palazzo Brunaccini
  Od654złZa noc

  Palazzo Brunaccinistars

  Palermo, Sycylia , Piazzetta principessa lucrezia brunaccini 9 9 - Mapa
  W odległości 0.46 km od Katedra w Palermo
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 682 opinii podróżnychNa podstawie 682 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Palermo. Usytuowany w odległości 400 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Ten hotel akceptuje małe zwierzęta. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Palazzo Brunaccini. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne.

  Pokaż więcej
 • Debellini Design Suite
  Od4.366złZa noc

  Debellini Design Suitestars

  Palermo, Sycylia , Piazza bellini 5 - Mapa
  W odległości 0.57 km od Katedra w Palermo
   

  Ten komfortowy apartament mieści się w Palermo. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten apartament został w pełni odnowiony w roku 2016. Osoby przebywające w tym apartamencie mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Debellini Design Suite zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to apartament przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • BB Maqueda Central Suites
  Od309złZa noc

  BB Maqueda Central Suitesstars

  Palermo, Sycylia , Via bari 18 - Mapa
  W odległości 0.6 km od Katedra w Palermo
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten komfortowy bed and breakfast jest położony w Palermo. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, BB Maqueda Central Suites oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. W BB Maqueda Central Suites znajduje się parking.

  Pokaż więcej
 • B&B Hotel Palermo Quattro Canti
  Od328złZa noc

  B&B Hotel Palermo Quattro Cantistars

  Palermo, Sycylia , Corso vittorio emanuele, 291 - Mapa
  W odległości 0.68 km od Katedra w Palermo
   

  Ten czarujący hotel znajduje się w Palermo. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Hotel zapewnia całodobową recepcję. B&B Hotel Palermo Quattro Canti nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie segmenty w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w B&B Hotel Palermo Quattro Canti.

  Pokaż więcej
 • Bellaroto Suite
  Od720złZa noc

  Bellaroto Suitestars

  Palermo, Sycylia , Via ruggiero mastrangelo 7 - Mapa
  W odległości 0.69 km od Katedra w Palermo
   

  Ten przytulny bed and breakfast jest położony w Palermo. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Bellaroto Suite został całkowicie odrestaurowany w roku 2017. Ponadto, w bed and breakfast oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Ponadto, Bellaroto Suite oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten bed and breakfast nie zezwala na obecność zwierząt. W Bellaroto Suite znajduje się parking. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Moderno
  Od236złZa noc

  Hotel Modernostars

  Palermo, Sycylia , Via roma 276 - Mapa
  W odległości 0.7 km od Katedra w Palermo
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 120 opinii podróżnychNa podstawie 120 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel mieści się w Palermo. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   50  Hotele w Katedra w Palermo
Strona  1  z  5
 

Hotele w pobliżu  Katedra w Palermo

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj