Hotele w pobliżu Katedra w San Giovanni Battista

Znajdź na mapie
Hotele w Katedra w San Giovanni Battista

Katedra w San Giovanni BattistaOd  136zł

Polecane hotele w pobliżu Katedra w San Giovanni Battista

 • RELAIS ANTICA BADIA
  Od486złZa noc

  RELAIS ANTICA BADIAstars

  Ragusa, Sycylia , Corso italia 115 121 - Mapa
  W odległości 0.05 km od Katedra w San Giovanni Battista
   

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Ragusa. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W niewielkiej odległości goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2020. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. RELAIS ANTICA BADIA oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ten przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. W RELAIS ANTICA BADIA znajduje się parking. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • IzzHome Orange
  Od136złZa noc

  IzzHome Orangestars

  Ragusa, Sycylia , Via campo 15 - Mapa
  W odległości 0.23 km od Katedra w San Giovanni Battista
   

  Ten skromny apartament znajduje się w Ragusa. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. IzzHome Orange oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ten apartament nie akceptuje zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery.

  Pokaż więcej
 • IzzHome Blue
  Od136złZa noc

  IzzHome Bluestars

  Ragusa, Sycylia , Via campo 17 - Mapa
  W odległości 0.23 km od Katedra w San Giovanni Battista
   

  Ten przytulny apartament jest usytuowany w Ragusa. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Nie jest obecna całodobowa recepcja. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Montreal
  Od230złZa noc

  Montrealstars

  Ragusa, Sycylia , Via s. giuseppe 14 - Mapa
  W odległości 0.26 km od Katedra w San Giovanni Battista
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 268 opinii podróżnychNa podstawie 268 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Ragusa, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Montreal został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Małe zwierzęta są dozwolone w Montreal. Ponadto, ta nieruchomość zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Montreal może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • B&B Ragusa Inn
  Od2.215złZa noc

  B&B Ragusa Innstars

  Ragusa, Sycylia , Via cono 52 - Mapa
  W odległości 0.28 km od Katedra w San Giovanni Battista
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 107 opinii podróżnychNa podstawie 107 opinii podróżnych

  Ten prosty bed and breakfast jest przyjazny dla osób homoseksualnych i jest usytuowany w Ragusa. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// B&B Ragusa Inn oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, B&B Ragusa Inn posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Case Francesco
  Od213złZa noc

  Case Francescostars

  Ragusa, Sycylia , Via cesareo 18 - Mapa
  W odległości 0.71 km od Katedra w San Giovanni Battista
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 66 opinii podróżnychNa podstawie 66 opinii podróżnych

  Ten przytulny bed and breakfast jest zlokalizowany w Ragusa. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ponadto, w bed and breakfast oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ta nieruchomość nie obsługuje całodobowej recepcji. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Case Francesco posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Małe zwierzęta są dozwolone w Case Francesco.

  Pokaż więcej
 • San Giorgio Palace Hotel
  Od275złZa noc

  San Giorgio Palace Hotelstars

  Ragusa, Sycylia , Via torrenuova 50 - Mapa
  W odległości 1.25 km od Katedra w San Giovanni Battista
  4,6/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1077 opinii podróżnychNa podstawie 1077 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Ragusa. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Hotele w pobliżu  Katedra w San Giovanni Battista

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj