Hotele w pobliżu Kościół św Jana z pustelników

Znajdź na mapie
Hotele w Kościół św Jana z pustelników

Kościół św Jana z pustelnikówOd  136zł

Polecane hotele w pobliżu Kościół św Jana z pustelników

 • Hotel d'Orleans
  Od248złZa noc

  Hotel d'OrleansstarsGreenProgram Icon

  Palermo, Sycylia , Via monfenera 106 - Mapa
  W odległości 0.4 km od Kościół św Jana z pustelników
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 117 opinii podróżnychNa podstawie 117 opinii podróżnych

  Ten niedawno odnowiony hotel, otoczony pięknymi śródziemnomorskimi ogrodami mieści się w tradycyjnej sycylijskiej willi. Hotel znajduje się w zabytkowym centrum miasta i jest w odległości spaceru od wielu zabytków i turystycznych atrakcji, takich jak katedra i Pałac Królewski. Najbliższa stacja metra jest 300 metrów od hotelu, a Dworzec Centralny znajduje się 1,5 km od hotelu.

  Pokaż więcej
 • Residenza del Castillo
  Od239złZa noc

  Residenza del Castillostars

  Palermo, Sycylia , Piazza della vittoria 3 - Mapa
  W odległości 0.41 km od Kościół św Jana z pustelników
   

  Ten prosty bed and breakfast mieści się w Palermo. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w Residenza del Castillo. Ta nieruchomość akceptuje małe zwierzęta. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Residence Montegrappa
  Od311złZa noc

  Residence Montegrappastars

  Palermo, Sycylia , Via montegrappa 67 67 - Mapa
  W odległości 0.52 km od Kościół św Jana z pustelników
   

  Ten przytulny hotel apartamentowy znajduje się w Palermo. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2013. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Ponadto, Residence Montegrappa oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Residence Montegrappa zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Athenaeum Palermo
  Od238złZa noc

  Athenaeum Palermostars

  Palermo, Sycylia , Via luigi giannettino 4 - Mapa
  W odległości 0.6 km od Kościół św Jana z pustelników
  3,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 421 opinii podróżnychNa podstawie 421 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Palermo. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Z hotelu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Ten hotel został skonstruowany w roku 1994. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Athenaeum Palermo zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu.

  Pokaż więcej
 • Residence Hotel Gloria
  Od235złZa noc

  Residence Hotel Gloriastars

  Palermo, Sycylia , Via enrico toti 30 - Mapa
  W odległości 0.6 km od Kościół św Jana z pustelników
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 55 opinii podróżnychNa podstawie 55 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Palermo. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2013. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Residence Hotel Gloria. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Residence Hotel Gloria nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Palazzo Brunaccini
  Od652złZa noc

  Palazzo Brunaccinistars

  Palermo, Sycylia , Piazzetta principessa lucrezia brunaccini 9 9 - Mapa
  W odległości 0.62 km od Kościół św Jana z pustelników
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 682 opinii podróżnychNa podstawie 682 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Palermo. Usytuowany w odległości 400 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 4. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Ten hotel akceptuje małe zwierzęta. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Palazzo Brunaccini. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne.

  Pokaż więcej
 • Hospitality Hotel
  Od425złZa noc

  Hospitality Hotelstars

  Palermo, Sycylia , Via salvatore morso 41 - Mapa
  W odległości 0.62 km od Kościół św Jana z pustelników
   

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Palermo. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 34. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 2. 5 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2016. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Ten hotel akceptuje tylko małe zwierzęta. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Hospitality Hotel. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Quintocanto Hotel And Spa
  Od489złZa noc

  Quintocanto Hotel And Spastars

  Palermo, Sycylia , Corso vittorio emanuele 310 - Mapa
  W odległości 0.85 km od Kościół św Jana z pustelników
   

  Ten czarujący hotel jest położony w Palermo. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 23. 7 kilometrów. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Quintocanto Hotel And Spa zapewnia całodobową recepcję. Quintocanto Hotel And Spa nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Quintocanto Hotel And Spa. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w tym hotelu, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Centrale Palace
  Od253złZa noc

  Eurostars Centrale Palacestars

  Palermo, Sycylia , Corso vittorio emanuele 327 - Mapa
  W odległości 0.85 km od Kościół św Jana z pustelników
  4,4/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1270 opinii podróżnychNa podstawie 1270 opinii podróżnych

  Centrale Palace to piękny hotel mieszczący się w arystokratycznej rezydencji z XVIII- wieku z imponującą fasadą i położony jest w samym sercu Starego Miasta w Palermo. W rejonie hotelu goście będą mogli zwiedzić wspaniałe przykłady stylu romańskiego, gotyku, renesansu i baroku, a także liczne przykłady sztuki współczesnej. Ten elegancki hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od wielu atrakcji, w tym Palazzo dei Normanni. Hotel ma stylowe wnętrza z klasycznymi meblami i oferuje fantastyczne, przestronne pokoje na wspaniały pobyt.

  Pokaż więcej
 • Columbia
  Od223złZa noc

  Columbiastars

  Palermo, Sycylia , Via del celso 31 - Mapa
  W odległości 0.87 km od Kościół św Jana z pustelników
  3,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 608 opinii podróżnychNa podstawie 608 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel mieści się w Palermo. Hotel, usytuowany w odległości 150 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 9 metrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30 metrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 5 metrów od portu. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2010. Columbia zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Columbia nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. W Columbia znajduje się parking. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   50  Hotele w Kościół św Jana z pustelników
Strona  1  z  5
 

Hotele w pobliżu  Kościół św Jana z pustelników

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj